Fotbal, Euro 2018

Nu pot menționa faptul că o sancțiune, în opinia mea, nu a fost destul de corect. Ei bine, noroc Franța privind sancțiunile în semi-finale.

Dar nu contează. Portugalia, Franța avea nevoie de o victorie. Sau am nevoie.

Dumnezeu a salva Portugalia!

Fotbal, Euro 2016

sincer el și lui noroc echipă bună în finală îmi doresc.

Dar pentru Franța a fost la înălțimea acestui joc, chiar dacă au existat încălcări ale echipei naționale această echipă, dar ei au reușit să înscrie două goluri.

mingea de doua ori adversarul notare Antoine Griezmann. Jocul a fost pur și simplu minunat, pentru un motiv oarecare am dorit să câștigat de Franța, așa sa întâmplat. Acum, Franța va juca finala impotriva Portugaliei.

Mult noroc ambelor echipe.

A doua semifinală a Cupei Euro, a avut loc astăzi între echipele din Germania și Frantsii.Ochen echipe protivostoyanie.Obe grave sunt puternice și lipsite de ambiguitate cu privire la.

În prima jumătate a anului, francezii nu au putut să realizeze două libere, bine jucat-Noer.Nemtsam portar german aproape de porțile francezilor, de asemenea, nici un noroc.

minute suplimentare ale primei reprize, arbitrul a stabilit un jucător de handbal german Shvanshtaygerom și numit penalti.Probival Grizmann.Frantsuzy înainte de 1: 0.

După 72 de minute, iar mingea din nou la porțile Germaniei pe jos Antoine Griezmann.

Germanii au avut o mulțime de momente periculoase, dar norocul nu a fost în mod clar de partea lor.

Rezultatul meciului 2: 0 în favoarea Franței.

Întregul meci Franța a rămas în defensivă, care efectuează ocazional contra. Germania cele mai multe cu prisosință mingea, a crea șanse, dar nimic ultra-periculos nu a funcționat în fața obiectivului.

Dar, în munca lor afară. Acesta Schweinsteiger după un corner de handbal la loterie penalizare: Judecător staivt încrezător până la punctul. 0-1 Franța a condus.

O a doua jumătate nu sa schimbat. Franceză apăra, germanii au atacat și greșit. Una dintre aceste erori au dus la dans Paul Pogba, în care A. Grizman a marcat al doilea gol.

Germanii s-au grabit să atace în ultimele minute ale ședinței, dar scorul nu sa schimbat.

Așa cum mă așteptam, echipa franceză a devenit al doilea finalist al Cupei Europene curent!

Franța merge la finala!

Germania - Franța 0: 2 (0: 1).

Un rezultat complet neașteptat al meciului pentru mine personal: Franța a câștigat cu un scor de 2: 0 și a intrat în finală. În finală ea se va confrunta cu Portugalia.

Nu mi-am imaginat ca finala din acest an, nu este deloc. Și eu nu sunt singur, cred. Cred că voi urmări jocul în Germania și Franța, în finală.

De fapt, meciul a fost luminos și saturată, a fost ceva de văzut. Ambele goluri marcate Antuan Grizmann.