coroana pe stânga, dreapta înmormântare

Sovsport.ru colectate luptele cele mai memorabile în timpul meciurilor de testare la tabără de antrenament.

Acesta a fost ultimul episod ne-amintim toate aceste conflicte. Match „Krasnodar“ împotriva „Lech“ a avut loc într-un mediu foarte relaxat, dar dintr-o dată nervii au trecut Ari. Brazilian pentru un motiv oarecare, a lăsat cârlig la adversar maxilarului, el a stat la tejghea și a fost gata pentru a merge mai departe. Ca rezultat, jucătorii au fost eliminate, iar fanii „taurilor“ au fost la o pierdere.

Cum se explica acest comportament player? pic.twitter.com/G85ilihBwh

În timpul controlului meciului nu a pierdut cumpătul la căpitan „Kairat“ Mikhail Bakaev. După o coliziune în mijloc fotbalist „lovit“ pe un arbitru pentru care a primit un cartonaș roșu. Și apoi a început ... În primul rând Bakaev s-au grabit la șef Justiție, urmat de consilierii săi. Ei l-au mângâiat pe toată mulțimea, dar ca răspuns la un jucător trimis pe toți la cele trei scrisori și a amenințat că va crack jos, pe infractori în cel mai scurt. Ca rezultat, jocul sa oprit în minutul 36. Continua să se potrivească în astfel de circumstanțe era imposibil.

În minutul 64 a avut loc într-o situație normală, dar apoi a existat un incident nefericit, din cauza care a trebuit să termine meciul mai devreme. După ce se luptă în mijlocul judecătorului câmp pentru a fi nepoliticos mijlocașul eliminat Tula Andrew Lyaha, dar imediat a fugit pe teren înlocuirea austriecilor, care au dorit să se ocupe cu infractorul. Pentru a preveni o întâlnire încăierare de masă să înceteze imediat.

încăierare de masă a izbucnit la sfârșitul primei reprize. Și sa întâmplat din cauza faptului că căpitanul „Dnepr“ Ruslan Rotan a început să coaja „taurii“ pe picioare, dar arbitrul avansat la un ochi orb la ceea ce se întâmplă. A fost o luptă, și sa decis să oprească jocul, dar jucătorii, „Krasnodar“, a dorit să continue meciul amical.

După 63 de minute, unul dintre jucătorii clubului turc aproximativ Kornilenko jucat impotriva, iar apoi l-au lovit deja culcat, picior. A început încăierarea, la care a aderat cu entuziasm mulțimii. În urma pe teren a fugit de poliție și pistolarilor.

Conflictul a avut loc la sfârșitul primei reprize. Scorul era 0: 0, necazurile nu a promis, dar jucătorul sârb a jucat aproximativ contra lui Alexei Rumyniyan Podprugina și-a rupt piciorul. Parteneri „Enisei“ sa ridicat în picioare pentru pereche și infractor aproape bătut în cuie. A început o luptă masivă, iar meciul a fost decis să se finalizeze.