7 gânduri rele care fura frumusetea

„Letidor“ a aflat opinia psihologului de sex masculin, care interferează cu doamnele să fie atractive.

7 gânduri rele care fura frumusetea

Se spune că gândurile sunt materiale. Eu ca un psiholog pentru a răspunde - aceasta este un nonsens. Ideea nu este semnificativă, dar mediul de gândire - Materiale și foarte mult acest lucru.

Dacă există „creierul“ curbele, gândirea negativă și neconstructivă la om, este destul de o poate aranja un „în trei volume a“ probleme. Orice acțiune urmează gândire, și a crezut că se „umblă“ în atenția persoanei (sau focalizarea acesteia). În cazul în care atenția noastră este blocat cu cea pentru care nu rezultă că există doar așteptați probleme.

Femeile mai predispuse decât bărbații la sentimente, emoții și neliniști. De multe ori complet nefondate și în afara subiectului de sex feminin albastru este axat pe lucruri inutile. Și unele gânduri pot șterge toate eleganța, chiar și cu un aspect frumos. Pe acest subiect, există mai multe studii care au fost mult timp trumpeting tare faptul că există o relație directă între ceea ce ea crede și cum arată.

Am fost bolnav de tot!

Ești nefericit soț, sef, prieten, sau Dumnezeu știe ce altceva. Amintiți-vă fața lui. Când derulați în mod repetat aceste gânduri în capul meu? Încruntându frunte, mușchii tensionate ale feței, buzelor muscat. Acestea sunt monologurile de mai mulți ani - și vârsta dumneavoastră, puteți adăuga ani la 7 de mai sus.

În astfel de momente, de distragere a atenției de mare ajutor pentru orice alte teme pozitive, schimbare de decor, practica „să ia o respirație“. Și cel mai important - este de a înțelege că aceste gânduri și monologul ca niciodată nu sa schimbat nimic, cu excepția unui singur lucru - vârsta ta.

7 gânduri rele care fura frumusetea

Sunt urât!

De ce astfel de gânduri merg la femei? Gândul la propria lor urâțeniei cel puțin strica starea de spirit și un sentiment de disperare.

Pentru fiecare femeie există un bărbat și fiecare femeie este frumoasă în felul ei. Aceasta este opinia omului nostru - perioada!

Aceste gânduri pe terapeutul nu va conduce cabinetul. Iar aspectul acestor femei, știi asta. Mizerabil, obosit și epuizat.

Nu am nevoie de nimeni!

Aici este o mare iluzie! Și descurajează să aibă grijă de ei înșiși. Dacă eu sunt de nici un folos nimănui, și apoi eu nu încerc să nimeni.

De obicei, astfel de gânduri apar într-o femeie care nu are nici un om sau care a suferit o serie de romane nereușite. Crede-mă, ai nevoie și de foarte mult acest lucru. Uita-te pentru ea.

Nimeni nu contestă faptul că toți oamenii de vârstă. Dar este important să se păstreze tineretul și frumusețea.

Gânduri de bătrânețe iminente sunt reflectate în corpul nostru: începem să slouch și merge mai des obosit. ritmul nostru este într-adevăr obtinerea grave - ceea ce este frumusețea?

Starea tinerilor în duș va ajuta la evitarea manifestările fizice ale îmbătrânirii. Uită-te la doamnelor vesele care nu au varsta de zeci de ani - ei cred că un om la fel de mult ca și el se simte.

7 gânduri rele care fura frumusetea

Cum pot găsi greu!

Treceți la treabă cu entuziasm - și găsi că nu Biata, și fericit activitatea umană.

Nu sunt vrednic!

Fidgeting și înfundate în mod constant gânduri despre viața capului face o femeie foarte gravă. Afaceri acolo, cazul aici. Nu am timp acum și nu am timp. Puteți găsi de multe ori aceste femei pe metrou, in autobuz: încruntată, cu o față galbenă, cu buzele stranse si ochi agitat. Toate acestea fac o femeie să se uite la mai în vârstă decât ea este într-adevăr. Nu se poate „salva“ pentru tine! Nu te poți lipsi de odihnă. Nu trebuie să uităm despre slăbiciunile personale și plăcerea simplă.

7 gânduri rele care fura frumusetea

Ea este atât de norocos, dar eu nu ...

„Cealaltă este mai bun decât mine. Iată de afaceri soțul ei vecin, întreprinzător. Activ. Și al meu? Fără valoare și nu depune eforturi pentru cel mai bun. " Invidia - un sentiment devastator. Nu este suficient ca o mulțime de probleme aduce în familie, așa că, de asemenea, strică aspectul.

Din cauza constante le comparații cu cineva și să derulați în sus cu ideea, „ea a avut noroc, dar eu ...“ corpul uman emite noradrenalina, un hormon care determina intregul organism pentru a finaliza dezechilibru.

Există un motto simplu la bărbați: nimeni nu vrea să facă biata femeie fericită. O femeie fericită vrea să facă chiar mai fericit. Fericirea este întotdeauna vizibil pe fața și corpul unei femei. ochii înflăcărați, blush pe fața lui, mersul neted și transportul regal atașat la femei tinere și eleganță. Secretul tinerilor de sex feminin este de a gândi pozitiv. Fii mereu tânăr și atractiv!

discutat

Ca antiprivivochniki luptă australian cu suporterii de vaccinuri

Poziția mea 50na50! „Doktor Dzhon Cunningham, care a fost atribuit un ordin al Australiei pentru munca sa de a promova vaccinarea, comparativ un grup de oponenți de vaccinare cu secta, care, a spus el, mănâncă temerile oamenilor.“ Ceea ce este interesant, vaccinatori și se hrănește cu frică. Gripa, în fiecare an frica în jurul ei. Este din cauza fricii și să fugă pe vaccinări. Deci, cu toate vaccinurile. Cu toate acestea, există instrucțiuni de orice vaccin. există efecte secundare. Aceasta nu este o vitamina, aceasta este o intervenție serioasă în organism. Dar nu garantează nimeni nu va. Înșiși să semneze documente care nu sunt de acord. Și dacă ceva nu merge bine, instanța va șterge acest lucru foarte hârtie. Maladiilor prea serios, frica de a trăi. Vrei o abordare mai buna de la medici, abordarea individuală și responsabilitate.

Alsou a aratat cadru delicat, cu burtă rotunjită în ziua nașterii fiului său

Bine! Când totul este bine la oameni.

articole similare