5 pași pentru a atrage o fată la o petrecere

Îmi place să merg la petreceri, pentru că acolo am aproape niciodată vin înapoi cu mâinile goale. Ce e cool în seara, așa că e tot mai mult sau mai puțin familiarizați unul cu celălalt prin intermediul unor prieteni comuni - de obicei, astfel de evenimente sunt oameni care pot fi găsite în „prieteni sugerați“ Vkontakte. Dacă vii la o petrecere pentru a satisface prietenul ei complet la întâmplare, nu te va trimite imediat diavolului: este necesar să se păstreze cel puțin aparențele, pentru că aveți prieteni în comun.

Acum, ați luat notă de aceste probleme și este gata pentru cunoștințele pe care am de gând să investească în cap. Așa că se va întâlni de succes cu fetele la petreceri, îți garantez.

1. Aspectul izbitoare

Aspectul luminos poate părea o mișcare bună, pentru a atrage atenția tuturor părților persoanei. Acesta este un grăunte rațional. Da, este necesar să se mai mult sau mai puțin observat că ai venit la petrecere, acesta este cazul.

Cum pentru a obține efectul dorit? Începe să comunice și să se cunoască imediat, astfel cum trece în curând pragul. sacou de fotografiere, torni o băutură, pentru a merge la toaletă - opțiuni luzerskie. Uită-te în jur și alege o grămadă de oameni prietenoși cu care puteți începe un chat (sau un grup de persoane familiare), dar nu este necesar să se alăture companiei, format din zece oameni cotcodăcit.

În cazul în care pentru a începe comunicarea? Întreabă cum s-au întâlnit cu proprietarul casei, numele lor și tot felul de întrebări, cum ar fi, de obicei, pe care le discutat cu persoane necunoscute. Au interese comune - chiar mai bine. Trebuie să găsim subiectele pe care vor fi amplasate unul de altul. Când priznakomishsya oameni, a cerut scuze și a plecat într-o altă țară pentru faptul că ai vrut să faci la început (torni o băutură, du-te la toaletă și așa mai departe. N.).

2. Simțiți-vă starea de spirit generală

Pe toate părțile o stare de spirit diferite, uneori încă diametral opuse. Principalul lucru - am simtit ca oamenii din jurul tău sunt stabilite. Acest lucru este ușor de realizat prin începerea unei conversații în care torni o băutură.

Când vă simțiți că aveți suficient naobschalsya, este timpul să se uite pentru prieteni.

Există două moduri. Așa cum am spus mai înainte, atunci când sunteți la o petrecere, ai deja bortanut serios. Așa este. Uită-te în jur, te deranjează, cu care ea atârnă afară, și să vină la el. Ai făcut deja o afacere mare atunci când a simțit un sentiment universal: poate că ai reușit deja să vorbesc cu cineva de prietenii ei, și ei vă vor prezenta la ea. Crede-mă, funcționează bine, chiar și prezența abia perceptibil de tine, omule rece, de lângă acești oameni deja, așa că au spus: „O, Maria, lasă-mă să te și Sasha introduce“ - și se face.

O altă opțiune, în cazul în care aveți un motiv sau altul, nu-mi place primul: puteți continua doar să se apropie de faptul că celălalt, și funcționează. Acesta este clubul nimeni nu va observa, iar la o petrecere acasă, ea a observat de mult timp că ești aici și că ești rece, plus ea a observat că ai spus o jumătate de oameni la petrecere. cel puțin pentru acest motiv, la care este gata să vă plătească cinci minute.

În cazul în care această strategie funcționează, aveți două opțiuni:

La petreceri mai strânse cu fetele mult mai ușor, mai ales dacă aveți construiește o conversație bună. Doar spune: „Știi, trebuie să plec, dar aș vrea să te văd din nou cândva, dă-mi numărul tău.“ Sau ceva de genul asta. Discursul trebuie să conțină două elemente: un pretext pentru cererea de retragere și vă va oferi un număr.

Dacă nu intenționați să plece sau deja narazvlekalsya cu prietenii, iar acum tanjesc îmbrățișări de sex feminin, este timpul pentru a începe să ia măsuri față de sex.

Singurul lucru pe care îl poți face - este de a obține o să vrea același lucru, toată seara conducând un joc mare. Cu cât mai bine comunicați cu ea, cu atât mai ușor vă vzaimodeystvuesh cu toți cei prezenți la petrecere, mai mult succes sunteți în toate lucrurile pe care o poate prezenta interes în spațiul limitat de distracție generală, cu atât mai multe șanse să dormi cu ea.

Nu uita niciodată cât de important alcool: face prieteni obraznice. În cele din urmă, dacă vă simțiți că aveți timp să fie singur, nu fi timid, și o invită să meargă undeva (la tine sau ei) - „, pentru a discuta în detaliu acest subiect“ cel mai rău caz, în cealaltă cameră,

Deci, personal, îmi place foarte mult petreceri. Eu de obicei nu au mai mult de două abordări pentru a obține o cameră, și sexul în această situație - nu este o problemă. Desigur, același partid nu se întâmplă, dar dacă sunt destul de sociabil și cu sârguință familiarizat cu toată lumea, orice dificultăți nu va fi.

articole similare