27 rochii (2018) - Watch Online

27 rochii

Având ca domnișoară de onoare la 27 de nunti, eroina principală brusc își dă seama că este timpul să se oprească și să se gândească la propria lor și deja căsătorit, dar ultimul a fost făcut pe nunta surorii sale. Cu toate acestea, se pare că ea a fost de gând să se căsătorească cu un om care a fost „martor profesionist“ a avut doar timp pentru a pune un ochi. Un conflict este berii ...

Vreau să văd Colecții supravegheate

Uita-te on-line

A se vedea, de asemenea,

27 rochii (2008) - Watch Online

27 rochii (2008) - Watch Online

27 rochii (2008) - Watch Online

27 rochii (2008) - Watch Online

27 rochii (2008) - Watch Online

27 rochii (2008) - Watch Online
Ketrin Heygl

27 rochii (2008) - Watch Online
Dzheyms Marsden

27 rochii (2008) - Watch Online
Malin Akerman

27 rochii (2008) - Watch Online
Edward Burns

27 rochii (2008) - Watch Online
Melora Hardin

descărcare

Gustul și culoarea, după cum spun ei. Ketrin Heygl și Dzhudi Grir însufleți, dar nu au fost salvate. Actori bărbați - în general, e de rahat. Puteți vedea o dată și că fundal.

Minunat film, romantic. Pentru o seară relaxantă cel mai mult.

Filmul foarte mult. Lumina, dulce, romantic, un fel. Foarte bine pentru a seta starea de spirit

Chiar mi-a placut! Drăguț, distracție și comedie bună. Se pare ușor și fără probleme.

Interesant subiect, dar filmul nu este la fel de bun ca și cu Lopez. Heigl a plăcut și muzhchinki lângă ea acolo.

De fapt, la urma urmei. Doar o comedie, modul în care nu este cel mai ridicol. Dar ceva încă alunecat de construcții, mișcătoare. Dragostea, se pare că o astfel de lectură și dezinteresat, a fost doar o iluzie a iubirii. Un real este aproape, este necesar doar să deschidă ochii. O astfel de impresie că Jane prima jumătate din poveste a fost cu ochii închiși. Dezvăluirea a venit într-un moment când ea se uită la sora ei, și m-am gândit: „De ce ar trebui să ajute târfa asta?“ Complezent Jenny a arătat în cele din urmă caracter. Și totul a căzut în loc.

Katherine a jucat bine. Probabil așa, și a trebuit să fie caracterul ei, dar cel mai mult mi-a plăcut Marsden ca Kevin. El a făcut experiența și resentimente și regret, dar să fie supărat pe el a fost imposibil. Sora Tess, de asemenea, a jucat în mod clar sora bitchiness. Joc Boss - George mi se părea un pic mediocru. unele timid. Dzhudi Grir ca întotdeauna unic. În sine fiind caracteristic actor, credibil, cu un aspect interesant ea este întotdeauna strălucit făcut față cu rolul lui Casey. Sper într-o zi să o vadă în rolul principal.

În general, filmul foarte mult. O astfel de dragoste fel impregnate și alte simțuri delicate. Cu mare plăcere arăta de 3 ori.

Ce bucurie să fie un sociopat ... Dar alți oameni au urmărit nunta, fără nici o emoție deosebită: a se vedea - nu pentru a cumpăra. Recunoscatoare ca am o nunta a fost și nu va fi niciodată: străin pentru mine acest act urât. Inimaginabilă, oficial, ocazie nedeghizat să se laude cu jumătatea lor, până la sex - „Uite, invidie, eu sunt“, iar acest Suge ... astfel încât toată lumea striga că ei „amar.“ Sunt fericit că la început ea a mers pentru a pune o ștampilă în pașaport, iar trei zile mai târziu - I. Sarbatoarea a fost că nimeni nu urcă cu lui ... bine, s-au dus de val.
Începe a înăsprit imens - cincisprezece minute pot fi tăiate ...
Ei cumva e diferit ... litet MENT Dru goy ... chiar proprii spune: „Acesta este modul în care să știe ce este melodia ta preferata de dragoste a fost scris despre un sandwich ...“
„- Tu urăști câinii, soia și incursiuni în natură!“
„bărci dragoste -I, și chiar flori; Îmi place. l ... plajă. "
- Care este națiunea cea mai prost. - Dar avem un cântec bun.
„Surprize-mi terci într-un cap de câteva ... doar a avut sex cu o femeie in masina - totul este bine ... a mers la ea acasă. „Continuați?“ - întreabă-o să se uite ... NU. Nu se poate - au venit recent pop - obkadilil totul - acum un loc sfânt ... unde ai fost acum o jumătate de oră ... ce sa schimbat? Ti-e frica de furie? Apoi, în mașină, de asemenea - este imposibil. Un astfel de sentiment că în univers există doar un singur loc sfânt, unde locuiește Dumnezeu, și nu este încă interzis - numai cele zece porunci ... și, uneori, ... dar suficient pentru a lipi capul de ușa din față și ... „douăsprezece luni“, unele. Ce naivitate. feroce. „- aceste gânduri au fost difuzate prin cap în timp ce uitam ei (protagonistul) sublimează ... Deci, aici sublimiruesh, sublimiruesh - este tot pe margine, tot timpul bun pentru a stropi cedeze - atunci pereklinivaet și la doar gadish ... ca doggie - oriunde în cazul în care numai pentru a se elibera. Dacă o femeie este acceptabilă, atunci omul poate, după aceasta, zori să se întâlnească în cealaltă lume ... sau noroc - în terapie intensivă.
Asta sickeningly frustrant pentru a opri: Asigurați-vă că, în primul rând, este necesar să-l spun în fața unui stadion intim, apoi pentru a compensa toate pentru a vedea, sărut și totul ar umilonno aclama ... (aici este cuvântul atât de rău, că nu a fost încă inventat)
Filmul ca în cele din urmă - el nu a putut ajuta, dar ca a priori ... eh. Katya.

Filmul de pe ceas o dată! Ei bine, cățeaua a fost personajul principal pe rezultat. Sunt șocat, să înlocuiască sora sa mai mica si rastroit nunta ei cu seful ei idol pentru a încerca pe rezultatul cu el să-i sărute și să realizeze că nu este ea, și se priskokat din nou într-o apoi trădat-o, în cazul în care logica sa. Finalul acestei eu nu lucrez pentru tine, așa că a pus 2 de film ku, cu toate că la început părea foarte bun!

Catherine întotdeauna o mulțime de romantism!
Film otlichnyy.V zhanra.Na vacanță de stil și excelent nastroenie.Ochen a placut scena intr-un bar de karaoke! Am super-distractiv!

Heigl eroina este frumoasă și o astfel de fată din copilărie să înțeleagă lor krasotu.Iz lor frumos se confruntă cu puțin puțin pe ele să acorde o atenție, iartă mai mult decât altele, așa că nu judeca strogo.prosto toate uita la ei umilyayutsya.Kogda simt toate acestea, începe să învețe această polzovatsya.Voobschem la această vârstă, la fel ca în filmul ar trebui să fie de cel puțin sigur pe sine, bine, sau dacă extrema - care
samouverennoy.Esche ar trebui să aibă propria sa viață - băieți, revedere, și chiar băieții și încă vedea că svidaniya.A my.Prosto fată care se comportă ca un myshka.Ee gri, cum ar fi. și toată lumea vede, dar nimeni nu este întotdeauna un zamechaet.Ona în cazul în care nuzhna.Dazhe așteptați și de apel nu nuzhno.Poetomu și nu apreciază acest lucru nu trebuie să luați pur și simplu abstractă ca dolzhnoe.Tak byt.Ne „nu ar trebui.“ și anume, în cazul său, cu situația sa dannymi.A cu sora ei și șeful generalului dobila.Ona a venit și nerușinare în fața dumneavoastră începe să se răsucească o aventură cu cineva pe care nu lyubish.Prichem ușor să se răsucească și înșele ego.A este toată suferința si fata ulybaetsya.Esli ar fi comportat bine nu este cu astfel de aspect, și mult mai urât, s-ar putea poverit.A așa, eu nu cred nimic to.Chelovek avut deja să se obișnuiască cu atenția asupra persone.Hotya lui poate ea unele nevoia patologică de a servi poporul în detrimentul sebe.Ved dacă te uiți la acele x mirese, majoritatea dintre ele împărtășesc în ea nu se încadrează.

Arată mai multe comentarii

Pentru a adăuga comentarii, trebuie să fiți înregistrat și autentificat.

articole similare