20-avort spontan Săptămâna a trăit două ore pe brațele mamei lui

20-avort spontan Săptămâna a trăit două ore pe brațele mamei lui

Nu mai întristare peste tot în lume, decât să-și piardă copilul ei. Ce durere merge la părinți, care moare un copil nou-născut. Mai ales în cazul în care ar putea fi salvate prin adoptarea unui număr de măsuri. Dacă ar ști dinainte ce se va întâmpla ...

Alice si Dzhastin Yang nu a putut să păstreze emoție atunci când au aflat că așteaptă primul lor copil.

20-avort spontan Săptămâna a trăit două ore pe brațele mamei lui
facebook | justin Young

S-au întâlnit ca adolescenți în dragoste, și totul a început să se întâmple ... „Da, am fost atât de tineri, dar știa am vrut să-și petreacă viața cu, așa că am început să vorbesc despre căsătorie și copii“, - spune perechea.

20-avort spontan Săptămâna a trăit două ore pe brațele mamei lui
facebook | justin Young

sarcina lui Alice a fost un vis devenit realitate. Ea a fost asociată cu un risc crescut, ca fata suferea de paralizie cerebrala si diabetul de tip 2, asa ca a luat toate pedeapsa de medici și chiar mai mult la copil în uter era de ajuns. Fata viitor le place să numesc Scarlett ...

„Ceva din intestine mea mi-a spus că există ceva acolo și am nevoie pentru a face un test. Am luat-o și a pus-o în unghi chiuveta - spune Alice, - am șoptit: „Dumnezeu te rog, te rog, lasă-l să fie pozitiv. M-am uitat la testul, și există două bare. Am plâns de sentimentele ma copleșit ".

20-avort spontan Săptămâna a trăit două ore pe brațele mamei lui
facebook | Scarletts Sanctuary

In SUA a fost rănit, durerea nu dispare, iar acest lucru a dus la o tulburare intestinului și disconfort în zona pelviană.

20-avort spontan Săptămâna a trăit două ore pe brațele mamei lui
facebook | alyssa Young

„Fiecare medic, cu care am vorbit mi-a spus că totul este în ordine. M-am rugat ca a fost. M-am rugat mai mult decât în ​​toată viața mea. "

Pentru o perioadă de 20 de săptămâni, au fost confirmate temerile ei: medicii spuneau ceva despre slăbiciunea uterului, ceea ce poate duce la avort spontan.

20-avort spontan Săptămâna a trăit două ore pe brațele mamei lui
facebook

Alice nu-și amintește, ei au venit la ceva timp să se uite la ... dar a fost destul de devreme. Medicii au spus ca colul uterin este dilatat de 5 cm, iar Scarlett este deja începe să naștere. Alice a crezut că a rezumat, și soțul și copilul ei, iar singurul lucru pe care ea ar putea blurt - „Îmi pare rău.“

Perechea a invitat prietenii și familia la spital. Ei recunosc că sunt foarte mândru de această zi, pentru că el a fost umplut cu dragoste și rugăciuni.

Scarlett sa nascut pe termen de 20 de săptămâni și 5 zile, și a avut loc în această lume doar 2 ore.

20-avort spontan Săptămâna a trăit două ore pe brațele mamei lui
facebook

„Când am ținut, ea icni. Am spus că îmi pare rău. El a spus că o iubesc. Asta nu-i nimic dacă merge, - a spus Alice - E groaznic pentru a vedea modul în care copilul este pe moarte, și nu poți face nimic, e doar sfîșietoare ... Toți trebuie să-l iubească, pentru că iubirea - singurul sentiment pe care ea a trăit în această lume “.

Alice este acum apel la toate femeile cu dorința de a ajuta, în cazul în care se confruntă cu diagnostice similare, care amenință să ia lucrurile lor cele mai prețioase pot fi.

PUSH „Like“ și de a primi doar cele mai bune poziții în Facebook ↓