2 Tehnologie Secțiunea

Concluzie: Numărul de consumatori ceainăria „Dulceața bucuriei“ a fost de 652 de persoane pe zi.

2.2 Lista Sortimentul de produse

Sortimentul de produse fabricate de întreprindere proiectat, ia în considerare tipul de întreprindere proiectat (café), materialul și baza tehnică, natura contingentului servit (open-source), specializarea (ceainărie), o varietate de feluri de mâncare și produse, compatibilitatea produselor în feluri de mâncare și produse.

Sortimentul de producție este prezentată în Tabelul 2.3.

Tabelul 2.4 - lista Sortimentul de preparate și produse tearoom produse „dulceața bucuriei“

La numirea unor grupuri de produse alimentare

Cantitatea recomandată de feluri de mâncare NTD

Concluzie: Sortimentul de produse alimentare și produse de societățile-concurenți nu corespunde cu tipul și specializarea întreprinderii proiectate. Nu-mi place concluzia, cei întrebarea O IZACHEM Apoi le ia în considerare în cazul în care nu sunt potrivite pentru comparație Patisserie „Dulceața bucuriei“ vinde nu este forma verbului, cafenele nu pot realiza, poate că nu există o gamă largă de produse de patiserie de producție proprie, este singurul din orașul Naberezhnye Chelny acum catering la specializarea declarată. Ei bine, după cum această concluzie rezultă din tabel

Tearoom „Dulceața bucuriei“ are propria producție - magazin de patiserie. Sortimentul de produse de patiserie, produse fainoase patiserie, este prezentată în tabelul 2.5.

Tabelul 2.5 - Sortimentul magazin patiserie Lista produse de patiserie

Lista Sortimentul de concurenți

sortiment estimat de intreprinderi dezvoltate

Concluzie: Patiseria întreprindere proiectat „Dulceața de bucurie“, face produse de patiserie, care nu sunt în gama de firme concurente (prăjituri). Aceste produse sunt vândute prin intermediul ceainăria podea de tranzacționare „Dulceața bucuriei“ și prin intermediul rețelelor de întreprinderi la scară mică.

Am înțeles că ați pierdut timpul, daca comparam gama de produse de o varietate de restaurante krnd produse tsehos  Îmi pare rău

Această subsecțiune este necesar să se modifice

Pentru a continua descărcarea aveți nevoie pentru a asambla o imagine:

articole similare