15 sfaturi cum să înțeleagă oamenii și

5. Există doar un singur motiv bun pentru pauză în relațiile și încetarea raporturilor de muncă - imposibilitatea creșterii personale, în condițiile actuale

care rezultă din prezența a 6 sau mai multe motive pentru „colaps soarta“ partener mai puțin de resurse în pereche, sau munca, cu care este recomandabil să plece.

Baza de capacitatea de a „înțelege oamenii și în sine“ - este realizarea părții creatoare a scopului de acest gen la nivelul ratiunii. Variante de această calitate, există 50, și fiecare este propriul său generic. Era sub el cu privire la natura fiecărei persoane a emis cel mai mare număr de resurse.
În cadrul acestor 50 de variante, există o ierarhie internă. În cazul în care cursa a dat resurse „nu prea“, este posibil să se dezvolte capacitatea de discernământ și a conștiinței de sine - pe baza calităților prioritare în acest sistem.

Victor, și scopul meu ce? Și dacă există o astfel de misiune spațială?
Vă rugăm să detaliați calitățile prioritare ale acestui sistem, pentru dezvoltarea „capacității de discernământ și conștiința de sine.“
În general, acesta este un miracol, e modul în care „ușor“ este posibil să se scrie / apel / întrebați și să învețe despre cel mai important, care este sensul însuși / vieții sale.
Mulțumesc.

Acum știu de ce sunt la cel mai scăzut nivel de dezvoltare / viață. pentru a eradica boala, este necesar să se scufunde în partea de jos a cauzei.
Acum, (datorită muncii lui Victor), aș putea să vă spun despre o sută de specii de sinucidere, țesute subtil și discret în situațiile de zi cu zi simple. Dar acei oameni care sunt capabili de a depăși o astfel de manipulare, aceste roskazni la nimic, pentru că în afară de cunoștințele și testarea de bază - sună doar prostii.
Aceasta este, să înceapă să îndeplinească scopul, toate cele 50 de variantele sale, este necesar să maestru - pentru a elimina de pe pământ statutul actual al „suitsidnikov planetei“ și a reveni-l la esența divină originală. Pentru a face acest lucru, utilizați toate ierarhia articolele și du-te la informațiile primite de la Sursa Divina interior.
Apoi a reveni performanță, autonomie (și nu parazitismului phishing energie (nu pentru mine) pe un partener de resurse (de aceea nimeni nu poate rezista Victor)) meu și punerea în aplicare de destinație (orice), în conformitate cu abonamentul „Be adevărat“.
Mulțumesc.

De-a lungul ultimele zile, probabil, am luat niște activare, și am fost în măsură să pună întrebări de tine aici. Răspunsurile primite la o temă foarte importantă pentru mine va accelera înțelegerea a ceea ce se întâmplă. Acest lucru a înfuriat structura parazitare a planului fin, și ieri, prin punctul de atracție (cauza morții multor incarnari) de mine să dea înapoi, astfel încât abia am absolvit de la un tradițional de 3 ore, depășind o durere ascuțită în ultima oră. Imersiune în zăpadă au contribuit la ameliorarea stării.
Alții, de asemenea, activat în mod dramatic. până la un comportament inadecvat complet.
În toate acestea, am admirat puterea informației, iubirea pe care o da (linia de jos). De asemenea, sper că a existat o alta divizie cu paraziti interni mei, ceea ce a dus la retragerea anesteziei (pentru a identifica problemele cu care este deja posibil să se lucreze), și, prin urmare, a încetat să dea pentru această resursă.
Mulțumesc.

2. Nici de sex masculin sau feminin logica, au capacitatea sau incapacitatea de a gândi în mod corespunzător.

articole similare