11 moduri de a privi mai inteligent!

De ce ochii mei uita la maimuță lor ??
Pentru a vedea toate un defect.
De ce în lume Ne uităm câine?
Pentru a latre la alții îndrăznim mereu.
Poate mai bine natura inteligent,
Ce a făcut visul Tatălui nostru,
În ochii administrat cu sămânța și OSC. FEL !!
În ele însele ne trezim îndrăzni.
Uită-te la EAGLE ZBOR -PARYASCHY
Zborul lui este uluitoare,
Și așa vei zbura din nou în
Vreau, de rupere toate SCLAVAJUL Circle ..
Și apoi ne prevratili..vot la pisoi ..
Noi vorbim de la maimuțe.
Pocheum Și astăzi ei nu pot
De la frunte de maimuță pentru a crea ceva.
Un potmou tot drumul în jurul !!
Ceea ce vede ochiul, el Beret în tine ..
Și totul din interiorul lui imprimă
Și așa că sa pierdut în întuneric ..
Acum, la fața locului orb lumii în căutarea ..
Tot ceea ce vede în oglindă și uratenia TINE

El a găsit o mare lord ..
Un WANG VIDELA..BEZ ochi
Și întotdeauna poryamo..vsem a spus,
Ignoranța care ne conduce ..

11 moduri de a privi mai inteligent!

11 moduri de a privi mai inteligent!

11 moduri de a privi mai inteligent!

11 moduri de a privi mai inteligent!

11 moduri de a privi mai inteligent!

11 moduri de a privi mai inteligent!

Acum, uita-te la imaginea de mai sus și de la aceste fotografii, ceea ce încântați să vedem în noi înșine.

11 moduri de a privi mai inteligent!

11 moduri de a privi mai inteligent!




Purtați ochelari, acesta este un semn de erudiție)

Da. posibil. Lee. este păcat că nimeni nu vede punctele de internet. .
.
14 moduri - Nisku nu susțin.
15 moduri - într-un interviu -Fi indulgent.!
16 moduri - într-o conversație - nu ridica tonul.

1. a ales cuvintele cu atenție și asigurați-vă că, pe măsură ce le a spus. Nu vorbi prea încet, mulți oameni nu pot să asculte chiar la sfârșitul propoziției.
2. Ai grija de aspectul tau. Psihologii spun ca oamenii atractive sunt, de obicei mai familiarizați, mai populare și inteligente - aceasta se numește efectul de halo sau un efect de halou.

Da. posibil. Lee. este păcat că nimeni nu vede punctele de internet.

Dar am vrut să vorbesc cu Rituyla nu mă contactați. pădure umplut toate zăpadă. iar norii nu sunt perturbator.

Nu mă contactați. pădure umplut toate zăpadă. iar norii nu sunt perturbator.

ca și în cazul în care pentru a dispersa norii.

Fotografii frumoase. Am rezonează cu adevărat astăzi, în cazul în care copac înflorire de mere și de albine. Flori în frumusețea soare. Și alb.

Acum, pe acest subiect.
Foarte interesant ca ingeniozitate pro pe teme ezoterice forumuri de discuție, mai ales pe nostru. Destul de diferit de ingust la minte. Fun vii. Gravitatea cuptorului.

Nu vorbi prea încet

Cea mai mare parte problema nu este de a vorbi prea repede!

Ai grija de aspectul tau. Psihologii spun ca oamenii atractive sunt, de obicei mai familiarizați, mai populare și inteligente - aceasta se numește efectul de halo sau un efect de halou.

Dar ce putem spune despre parabola maestru spiritual al lui Ramtha, care arăta foarte neatractiv?!

atenție 3. Plata la dinti. Conform unor studii recente, persoanele care au fost supuse unui tratament cosmetic dentar, sunt considerate mai mult succes și inteligent.

Acest lucru, în conformitate cu Fedichev, pentru motivul că ei încearcă să nu te muște extra bucata.

4. Invata sa asculti. Sensibilitatea emoțională este la fel de importantă ca și IQ-ul. Ascultați și pune întrebări de conducere.

Adică, dacă ești norocos pentru a întâlni un astfel de flegmatic nu ca soțul meu. Flegmatic optsprezece ore pe zi - sau o pereche de buze! (Silent) Confruntați cu acest lucru, este necesar să vorbim și să vorbească și nu ascultă. În caz contrar. Ei bine, dacă în dragoste, atunci puteți începe să-i sărute.

6. Respira profund. Pentru a căuta mai multă încredere, trebuie să luați respirații adânci pentru a satura creierul cu oxigen. Oamenii iubesc încredere, deoarece ele arata ca niște eroi, pe care se pot baza.

Buteyko nu sunt de acord! El va spune că sănătatea și viața este mai importantă.

7. postura corectă. Cea mai mare parte comunicarea noastră se bazează pe limbajul corpului. Dacă slouch, subconstient oameni cred că ești leneș, timid sau prost.

Prietenul meu bizon pe spate. Inteligent a nu conta? Da?

Nu lupta cu părul gri și calvitie. Toată lumea știe că este egală cu mintea, așa că nu merită să picteze peste și pieptănat

Acest lucru are, de asemenea, de a face cu femei. Femeie cu chel patch-uri par mai inteligent?

11. Oprire înjurături. Psihologii spun că oamenii vorbesc, lozinci aromate puternice, mai puțin semnificative.

Ce suntem noi. proști! Al doilea an ne-am jurat!

De ce ochii mei uita la maimuță lor ??
Pentru a vedea toate un defect.
De ce în lume Ne uităm câine?
Pentru a latre la alții îndrăznim mereu.
Poate mai bine natura inteligent,
Ce a făcut visul Tatălui nostru,
În ochii administrat cu sămânța și OSC. FEL !!
În ele însele ne trezim îndrăzni.

Vega! De unde ai atât de multe versete? Dacă redactați propria lor - ești femeie genial! Sunteți foarte talentat!

14 moduri - Nisku nu susțin.

Eh! Mi-ar învăța să nu se certe cu unchiul Petia, Ramtha este on-line!

16 moduri - într-o conversație - nu ridica tonul.

Pfiu! Cel puțin este ușor! Forumul a auzit. Deși. Astăzi va fi un om bun vorbind la recorder pentru a citi. Multumesc pentru sfat, bunul meu.

Dar am vrut să vorbesc cu Rituyla nu mă contactați. pădure umplut toate zăpadă. iar norii nu sunt perturbator.

Svetulik, și m-am gândit că doar umplut cu Ucraina. Acum am scrie și Kyivstar meu la fiecare câteva secunde vyrublivaetsya.

articole similare