1000 Păpuși

De ce am ales FOM?

Am vrut mult timp să învețe să facă cele mai multe păpuși pentru fiice.
Acum aproape trei ani, am fost prins în păpuși u-tub Thomas (foamirana).
Am apucat de proces: încălzit, trage - și îngheață formă. Fără ace - lipici. Și așa este ușor să aibă în clasele de master se obține și pupe care amuzant și ce imagini diferite!

Am găsit pe traducerea internet a cuvântului „spuma“ (cauciuc). și pentru „burete de cauciuc“ a căzut „foamiran“ (revelyur, piele de căprioară artificială, spuma - se pare, toate la fel)
Și așa că am vrut să fac păpuși de la Thomas (foamirana) acea noapte nu a putut dormi, reprezentat deja.

Am început să caute în cazul în care pentru a găsi lucruri mai ieftine, mingi de spumă (la cap și picioare de păpuși curea POF (foamiranom). Și așa am început să fac păpuși Thomas (foamirana).
Fiica a început imediat să facă ordine, și mai greu și mai greu de a pune problema, așa că este tot ceea ce ma fascinat. Și într-un fel niciodată obosit, nu într-adevăr simțit - toate la fel atunci când există un copil de a dormi este întotdeauna de dorit, astfel încât ceea ce este diferența, pentru un motiv oarecare, și cu atât mai mult și mai interesant în fiecare cineva dimineață surpriză de așteptare pentru - o nouă păpușă de Thomas))))

Așa că lucrarea devine o utilizare mai dificilă, și diferite grosimi vom. Și tu vrei să faci mult mai mult ca un notebook pentru idei nu este de ajuns! Galeria de lucrările mele de Thomas

Vă invităm să plonja în lumea de păpuși, care își poate schimba viața!

Comandarea și referințe personale
grupuri de utilizatori închise cu cursuri gratuite de master (taxa de intrare)
  • De colegii de școală:
    - „Ateliere de lucru
    de Shmelevoy Tatyany "
  • In Touch:
    - „Ateliere de lucru
    de Shmelevoy Tatyany "

articole similare