100 K 03 ianuarie

Pe linia de sus pisica are nevoie - hrana - castiga 40 de puncte;

în al doilea rând, este necesar pisica - la fier - răspuns acceptate 80 de puncte;

pe linia următoare, cu o tânără nevoie pisica - Play - creditat cu 120 de puncte;

on-line a dat răspunsul - la zero - aparține pentru a răspunde la 160 de puncte;

Linia de mai jos pisica poate - castreze - add pentru acest răspuns 200 de puncte;

linia finală este răspunsul - nimic - este acordat pentru răspunsul 240 de puncte.

Jocul interactiv a fost o întrebare despre ce să facă cu pisica. Iar răspunsurile corecte aliniate în ordinea următoare:

  1. Feed. Acest lucru este necesar pentru că este o ființă vie, iar răspunsul a venit în minte pentru cele mai multe, și din această cauză se percepe un minim de 40 de puncte.
  2. Fier. Este de 80 de puncte în joc.
  3. Play. 120 de puncte într-o pusculita.
  4. Scratch. Veniturile vor fi de 160 de puncte.
  5. Sterilizata. Adesea, o procedură foarte util, cred. Și 200 de puncte de jucător.
  6. Nimic - cel mai rar răspunsul aduce jucători de maxim 240 de puncte.

Astăzi, doar câteva întrebări cu privire la recoltare pisici. Cred că trebuie să răspundă la a cincea întrebare. Dar poate că îmi place această temă, iată-mă și vin peste astfel de întrebări. De fapt, o pisica poate face mult - mangaiere, se ghemui, transporta un medic, pentru a transporta în țară, pentru a vindeca, de a avea grijă, să dormi pe o canapea, spectacol la expoziție, să ia înapoi fiul ei (Mă duc într-o călătorie de afaceri), face fotografii, să se spele în cadă de baie, pentru a lega un arc, vorbesc, distra, în cele din urmă, doar pentru a iubi pisica ta.

Dar răspunsul corect la întrebarea de jocuri online „100 la 1“:

Hrana pentru animale, pentru a primi 40 de puncte pentru răspunsul.

Fier, avem raspunsul pentru 80 de puncte.

Joaca pentru otvket câștiga 120 de puncte.

Zgârierea, răspunsul este acordat 160 de puncte.

Sterilizati, răspunsul va primi 200 de puncte.

Nimic, răspunsul va fi de 240 de puncte.

100 K 03 ianuarie

Ce pot face cu o pisică - o hrănesc, pieptănare blana de construcții pisică pieptene, fier, se joace cu el și doar iubire. Mă întreb dacă sunt de acord cu mine oameni care au răspuns la această întrebare.

Răspunsul corect la această întrebare ar fi:

  1. prima linie - hrana pentru animale, treci peste 40 de puncte.
  2. a doua linie - accident vascular cerebral, treci peste 80 de puncte.
  3. a treia linie - joc, vom obține pentru ea 120 de puncte.
  4. a patra linie - zero, vom obține pentru ea 160 de puncte.
  5. a cincea linie - castrezi primi 200 de puncte în spatele ei.
  6. a șasea linie - nimic, am obține pentru 240 de puncte.

Cu toate acestea, răspunsurile normale a dat un număr mare de persoane.

Cute Pufos ce să facă cu tine - doar dragoste, stoarce și accident vascular cerebral.

O astfel de minunat, acest antidepresiv. Toată viața mea cu koshkami.Poslednyaya Gina a murit exact un an în urmă, a trăit timp de 19 ani.

În primul rând -40 puncte - hrănire s. Asigurați-vă că și numai ceea ce iubește.

În locul al doilea - 80 puncte - fier. Încă nu știu cine este mai mult ca ea.

În al treilea loc - 120 de puncte - joacă. Oh, aceasta pisica iubește.

În locul al patrulea - 160 de puncte - zero. Ei bine, este un leac și tratament pentru toți.

În al cincilea loc - 200 puncte - sterilizate. Nu! Nu din nou.

Locul al șaselea -240 puncte - nimic. Nimic mai bun decât cel precedent.

100 K 03 ianuarie