1 Policlinică Vologda

clinica Oribil! În aceeași zi a fost înregistrată de un neurolog si un endocrinolog. Neurologie a adus harta odnofamilitsy. Am venit la medicul endocrinolog - fără carduri prea! Am trimis foarte căutarea pentru card în registru! Acest lucru este în ciuda faptului că cărțile nu sunt emise pe mâini! E rândul meu pentru a vedea un medic este plecat! Card de la recepție și nu a găsit! O fereastră în cărți cu basculante de registru!
Site-ul sau care nu este angajat! pe internet nu există nici o înregistrare! Pentru a înscrie, trebuie să vină la ușa clinicii la 6-00 și 8-00 să se ridice în picioare la deschiderea! rușine complet! medic-șef nu pasă de nimic! Ia organizat!

Ea a fost tratată de către un medic Churkina (Sablina) si neurolog Naumova - un medici foarte bune și cunoștințe, dar un neurolog si chirurg Pantyukhin fier - fier protivopolozhnost.Hirurg completa ei chiar a spus că el se află aici doar pentru a scrie direcții pe operațiune, și nu pentru consultări.

Chirurgul a rupt 1250 de ruble (nu prin casier) pentru îndepărtarea Wen. Mai mult decât atât, ar trebui să se facă gratuit, iar el a lăsat o cicatrice uriașă, cu atât mai mult și sa dovedit că poate fi îndepărtat fără un bisturiu cu azot lichid pe stradă. North d.36 pentru 20 de ruble (o cauterizare).

Neurolog Pantyukhin nu are nici un tratament adecvat, chiar și cu o boală gravă. În plus față de tablete, și sa plata masaj (care nu are efect) nici o acțiune. Nu există direcții la sondaj, fără propuneri și recomandări nu sunt l-au urmat.

Urolog.
Dl R.V.Bogdan.
Întrebarea „De ce nu beneficiază de un tratament?“ ca răspuns două întrebări: „Crezi că te va ajuta timp de două zile?“ și „Dacă accepta, de ce nu te ajuta?“.
Ca un astfel de ajutor de la ridicarea acestor două probleme nu sunt văzute.
grosolănie absolutã în comunicarea cu pacientul.

Neurolog Pantyukhin impune direct toate sunt supuse taxa RMN, și nu numai mama, dar, așa cum a fost, de asemenea, un vecin și văr. Și fără un RMN, medicii au uitat cum să trateze? Și este liber, nu acum, de asemenea, a părăsit posibilitatea să fie examinate și tratate? Impresia de complicitate cu medici plătite centru!

articole similare