5 moduri de a exprima tatăl lor de dragoste in ziua nuntii lor - o vacanță mare

5 moduri de a exprima tatăl lor de dragoste in ziua nuntii lor

Tu - mireasa! Înaintea unui eveniment interesant și important! Și aceasta este ziua ta cel mai important - ziua nuntii tale, nu poți uita despre oamenii care au fost tot timpul vieții lor de a avea cel mai aproape și le-ai dat dragostea mea. Ei sunt părinții tăi.

Se întâmplă adesea că papa a rămas în această furtună de evenimente oarecum în afară, cu tandrețe și tristețe uitându-se la crescut o fetiță. Pentru el, e momentul într-adevăr trist în viața mea - pentru că fiica lui, pe care îl înviase cu atâta grijă, prețuite și conservate, este acum se deplasează departe de el. Dar ce fericire aprins ochii tatălui său atunci când ceremonia de nunta mireasa isi exprima dragostea filială. Este atât de important - pentru a onora pe omul care te-a învățat foarte mult, ai pus într-o bucată de suflet!

Și dorim să vă oferim câteva moduri de a spune Papa: „Te iubesc“

1. Încredinþaþi tata vă aduce la mire în timpul înregistrării căsătoriei căsătoriei

Nu vă puteți imagina cât de tați îngrijorat în acest moment! Ceremonia înregistrării căsătoriei căsătoriei poate fi organizată fără participarea tatălui său. Dar crede-mă, mireasa se simte mai încrezător, care deține mâna tatălui lui! Rolul său aici - unul dintre cheie.

5 moduri de a exprima tatăl lor de dragoste in ziua nuntii lor - o vacanță mare

2. face un cadou memorabil tatălui său

5 moduri de a exprima tatăl lor de dragoste in ziua nuntii lor - o vacanță mare

Ai o poză în cazul în care tatăl tău te ține în brațe o fetiță? Sau te scutură la pat de copil? Aceste momente sunt de nepretuit si se deplaseaza pentru părinții tăi, pentru că va fi întotdeauna pentru ei un copil! Aplica pentru o fotografie într-un cadru, conectați-l cu mâna, descrie sentimentele lor față de Papă și să mărturisească dragostea ei pentru el. Ce ar putea fi mai valoros pentru un tată iubitor?!

5 moduri de a exprima tatăl lor de dragoste in ziua nuntii lor - o vacanță mare

Și puteți comanda un link-uri speciale de manșetă „pentru mireasa Papa“ - el va aprecia!

3. Întrebați Papa a spus la un banchet câteva cuvinte de rămas bun pentru familia ta tinere

Să el premeditat discursul său că nu afișează șablonul. Te-ai pregăti în prealabil o batistă sau nu spun că nu te-am avertizat!

4. Invitați dans alb tatălui tău.

Acesta este un frumos nunta personalizat face o jumătate sob din sala cu o mireasă dans și tatăl ei. Este important de a alege melodia potrivita pentru dans mireasa cu tatăl ei. Acest lucru este foarte momentul în care mireasa își dă seama cât de dragă ei și aproape de oameni dragi! Acesta este momentul în care a rămas bun de la copilărie! Se pare că ieri erai o fetiță și a făcut primii pași, sprijinindu-se pe mâinile unui tată. Spune-i, în acest moment, că te iubesc tatăl tău!

5 moduri de a exprima tatăl lor de dragoste in ziua nuntii lor - o vacanță mare

Această listă vă va ajuta să alegeți cel mai bun cântec pentru a dansa cu tatăl meu (il puteti descarca aici):

  • Kobzon Iosif - Fiica
  • Timur Temirov - Waltz
  • Maxim Lidov - tatăl caucazian și dans fiica
  • Kuchiersky Arkadi - Fiica mea
  • Igor Demarin - Invită-ți dansul alb al tatălui tău
  • Daiquiri - Papa
  • I.Kobozon, D.Gurtskaya - nativii
  • Little Girl Daddy - Michael Bublé
  • Heartland - am iubit primul ei
  • Nancy Sinatra - Este pentru tata meu

5. Cere Papa pentru a afișa talentele lor la nunta

Tatăl tău dăruit și joacă muzical bine la chitară sau un alt instrument muzical? Cântatul sau dans este mare boogie-woogie, reîncărcare energia lui? Cere-i să pregătească un număr separat pentru a efectua la ceremonia de nunta ta! Este posibil ca un cântec realizat de tatăl tău va rămâne în memoria ta ca o amintire atinge înainte de sfârșitul zilelor. Și el a simțit importanța sa, să înțeleagă modul în care este mândru de fiica lui iubita!

articole similare