10 sfaturi utile de frumusete-Evelina Khromchenko

expert moda Evelina Khromchenko împărtășește cu noi secretele frumuseții.

10 sfaturi utile de frumusete-Evelina Khromchenko

10 sfaturi utile de frumusete-Evelina Khromchenko

1. Pe platoul de filmare, eu folosesc adesea dermatograf rezistent la apa. Să nu vor să stea sub luminile, sau să înoate în mare, într-un oraș sunt suficient de test pentru machiaj. Poate dermatograf rezistent la apa te va ajuta.
2. Se recomandă să se aplice masca pe fata numai cu o perie. Aplicarea se poate dizolva ferma degetele cu mijloace bacterii bancare. Perie după fiecare utilizare nu trebuie să fie clătite numai cu apă, dar, de asemenea, să se spele cu apă și săpun. Face după fiecare spălare, am șters prosoape sau de toaletă de hârtie, Kleenex în cazul în care sa încheiat - de a folosi prosoape erupții cutanate de tensionată.
3. Nu cu mult timp în urmă a ajuns la concluzia că diferitele creme și seruri pentru ochi nu vor fi mai puțin eficace în mâinile tale. Deci, dacă sunteți exploatație aceeași piele subțire, ca mine, este uscat și complet lipsit de grăsime, încercați - apoi împărtășesc impresiile lor cu privire la rezultatele.
4. Fiecare este incantat cu plasturele ochi ca o rapida masca pliurilor nazolabiale. Mi se pare, este inventat, în scopul de a cumpăra mai multe patch-uri. Doar nu recomanda lipirea la bord pentru a fixa patch-uri de pe pliurilor nazolabiale, dacă după care aveți de gând să se aplice make-up: începe întotdeauna să alunece.
5. Daca ai parul subtire, lumina, nu încercați să le suprasarcină prin diferite mijloace pentru stivuire. Mai bine decât unul, dar dovedit. Ai încredere în sfatul profesioniștilor. Am găsit mele preferate sampon uscat datorită sfatul frizerul Aleksandra Todchuka - el ma sfătuit GreyMy Profesionale Dry Shampoo. Înseamnă a da volum bun și nu este improscat, așa că acum am o conduceti peste tot cu tine - pe platoul de filmare și pe călătorii de afaceri.

10 sfaturi utile de frumusete-Evelina Khromchenko


În spatele scenei de „propoziții moda“
6. Pentru scalp gras perfecta spalat stil italian - la fel de rapid și greu, fără prea mult de masaj manual, se spală porii kozhu.Togda sunt deschise, și te simți ca scalpul respira. Nu-mi place atunci când atunci când spălarea ușoară își termină cursa de păr, chiar și fără a atinge rădăcinile.
7. Dacă utilizați o mască de păr, amintiți-vă o regulă importantă: urmăriți cu atenție timpul. Deci, pe „Golden Mask» producător Miriam Quevedo spune că este necesar să se păstreze de la 5 până la 15 minute. Ia un prag mai mic: Se aplică și apoi se spală off - altfel exista riscul iritațiilor scalpului.
8. În cazul în care, în timpul îmbăierii, tu ești chinuit de spălare de film gras după tufișurile, știu că acest instrument nu poate face față cu funcția sa. Scrub nu ar trebui să lase urme de grăsime pe corp - în funcție de atingerea efectului constructorilor nutrițional sau de hidratare „: activitatea de frecat - de coaja. Dacă am aplica o hidratare sau de agenți nutritivi, nu este necesar să le adăugați în frecarea. Am observat, când te „doi într-un“ produse, de multe ori nu funcționează nici una, nici alta.

10 sfaturi utile de frumusete-Evelina Khromchenko

10 sfaturi utile de frumusete-Evelina Khromchenko

10 sfaturi utile de frumusete-Evelina Khromchenko

10 sfaturi utile de frumusete-Evelina Khromchenko

9. Șervețele pentru îndepărtarea lacului de unghii - cel mai bun lucru inventat pentru călătorii. Dar te sfătuiesc să se autodistruge din pachetul nu primesc, ci pur și simplu a pus degetele în interior, la rândul său: Acetona se evaporă rapid, astfel încât există riscul să nu aibă timp pentru a obține pe deplin scăpa de lac. O mai bună stoc pe o ridicare două prosoape - unul pentru fiecare parte. Nu-mi place noul instrument pentru îndepărtarea lac - un borcan cu un burete, care este impregnat cu acetonă. Coșul de gunoi-gunoi, nici un rezultat, iar banca este destul de mare, este nevoie de o mulțime de spațiu în pungă, iar unul are doar să gape ca toate aceste gunoi de grajd vărsat într-o valiză.
10. Arome pentru casă - dragostea mea. În baie și în camera de zi l-am văzut vreodată lumânări Diptyque cu mirosul de coacăz negru. Îi iubesc pentru aroma lor magică și un design elegant. Dacă nu au nici măcar un singur lumânări aromate, eu recomand sa „rezolve“ cel puțin o acasă.

articole similare