10 ani ca notele

10 ani ca notele

„Muzica pe-o-as legat“

Bred în sloganul titlului festivalului ( „10 de ani fara probleme“), precum și locul ales pentru întâlnirea - teatru muzical „Helikon-Opera“, în mod clar lăsat să se înțeleagă: acest lucru nu este doar o sărbătoare, ci un spectacol muzical adevărată. Privind în perspectivă, noi spunem că așteptările au fost îndeplinite cu interes. Înainte de joc toate spectatorii s-au dat instrumente muzicale - timpane, Maracas, trompete, iar cei mai indrazneti a fost invitat pe scenă, așezat în spatele tobelor. Deci, chiar înainte de prezentarea principală, primul concert improvizat, este un ton dat pentru intreaga seara.

„Am fost pregătirea pentru o lună - seara după muncă, brainstorming, repetam, - spune Maria Vasilchenko, Brevete și inventivitate a specialiștilor“ SverdNIIkhimmash „echipa de sunet“ moment ciudat“. - Băieții într-adevăr au raliat în acest timp, au devenit o adevarata echipa. În general, festivalul își schimbă atitudinea față de colegi. Dacă aveți experiență cu un om atât de mult momente amuzante și luminoase, tu și să lucreze cu el într-un mod diferit. "

„Vă amintiți cum a început totul“

Gazda serii - un irezistibil Aleksey Kortnev - a prezentat juriului, care a inclus directorul general adjunct Prima pentru Strategie și Dezvoltare Organizationala AEM Kseniya Suhotina CEO companii Divizia: Igor Kotov (tehnologie AEM), Dmitry Zverev (OKBM), Evgeny Sergeev (CDBMB), Victor Dzhangobegov (OKB "Gidropress") Rauil Karimov (SverdNIIkhimmash), Igor Burtsev (SNIIP). Președintele comisiei de jurizare a făcut Ekaterina Lyahova, Președinte al Consiliului de Administrație al SA „Atomenergomash“.

„Cine poate râde în siguranță la ei înșiși“

Principala parte a programului festivalului a deschis CDBMB echipa St. Petersburg - „atom Nevski“. Punctul culminant al performanței lor, plină de glume despre colegi-inovatori, a devenit un număr muzical al „non-ariya“ și solistul său „Valerie-Kipelova“. Metal indeplinit hit-uri eterne pe tema de producție - „Ia-mi inima, ia sufletul meu, dar nu mă face să introducă AKP.“

Câștigătorul de anul trecut - echipa „Business Technology“ (-TSNIITMASH) - nu fără mândrie, a spus despre dezvoltarea reală a întreprinderii, prima -otechestvennom a 3D-imprimante, -Add că primul pas pe această imprimantă au tipărit o altă imprimantă.

Sverdlovchane din echipa „moment ciudat“ (SverdNIIkhimmash) a sugerat că numele a numeroase companii SC „Rosatom“, care constă în principal din abrevieri complexe, să vină cu copiii, punând cuburi cu litere.

Noi nu am redus stabilit bara de echipa înaltă și creativă „Atomnash“ (tehnologie AEM) și „Haru Mamburu“ (OKBM). Prima gluma la toate relevante pentru subiect - AKP, și a sugerat cum să reacționeze Dmitri Nagiyev, dacă ar fi fost una din diviziunea de plante ( „Aceasta nu este o fabrică -! Zavodische“). În timp ce acesta din urmă a adus la ajutorul colegilor ingineri: partid joc spectacol „Ce? Unde? Când? „Artema Loseva și un adevărat campion de luptă medievale Serghei Kuritsyna mondial, despre care au distrus imediat chitara pentru a te distra. Nijni Novgorod și multe mare cântând - despre o vacanță în companie, în zilele de sărbătoare, cu privire la atribuirea și chiar de laborator cu raze X.

Suntem campioni

La fel ca anul trecut, nici unul dintre cele nouă echipe nu a rămas la festival fără premii. Cel mai creativ recunoscut „ceainic nucleare“, cel mai elegant - „Sniiperov“ și cântând cel mai - „Prietenii lui Atomenergomoushena“. Premiul principal a mers la A-Team OKBM "Haru Mamburu".

„Pietrele călătorit drumurile au reușit să rupă germenului“

Și în mijlocul râs general, a fost un subiect serios. Acest festival de umor a fost dedicată aniversării a 10 ani de Atomenergomash, și directorii companiei au pregătit darul său public. În mijlocul nopții la etapa a urcat din nou Andrew Nikipelov, și nu una, ci cu colegii - directori de domenii de afaceri AEM. Motivul piesei „Închiderea cercului“ a servit ca o bază excelentă pentru o poveste muzicală despre modul de creștere și dezvoltare divizia noastră. Fiecare dintre directori a cântat pe linia de direcția condusă de el, și ca imnul național sunat cuvintele finale: „Să este foarte dificil, în cazul în care împreună - totul este posibil. Am fost în măsură să stabilească o melodie. "

10 ani ca notele

Kseniya Suhotina. Directorul general adjunct Primul

Strategie și Dezvoltare Organizațională SA „Atomenergomash“:?


„Vă mulțumesc foarte mult, pe care le găsiți timp, energie, curajul de a face glume.“

10 ani ca notele


Dmitry Zverev. Director - proiectant general OKBM:?


„Friends, o vacanță, o zi de naștere! Am fost a doua oară în juriu. Evident, jucătorului crește nivelul, sa bucurat. "

10 ani ca notele

Igor Kotov. Directorul general al SA "AEM-tehnologie":?


„Felicitări tuturor la aniversarea Atomenergomash. Nivelul de joc este într-adevăr în creștere, glume sunt mai clare, topic. Am încercat să-i convingă performanța otsmotret de pre al echipei noastre, sau cel puțin citit scenariul, dar am refuzat radical. Și mi-a plăcut. "

10 ani ca notele


Andrew Nikipelov. Directorul general al SA „Atomenergomash“:


„Din cauza atmosferei care domnea în sala de astăzi, oamenii de știință pot produce energie la scară industrială. Este clar de ce noi nu doar inginerie, dar diviziunea EnergoMashinostroitelny. Și cel mai important: atâta timp cât vom menține capacitatea de a rade de el însuși și vecin, vom crește cu siguranță ".

10 ani ca notele

10 ani ca notele
10 ani ca notele
10 ani ca notele
10 ani ca notele

articole similare