![Kotovystka pisica printre noi - târgul de maeștri - manual, manual (pisică) Kotovystavka pisica printre noi - târg de maeștri - manual, manual](https://images-on-off.com/images/214/kotovistavkakoshkisredinasyarmarkamaster-eef5a9cb.jpeg)
Bună ziua tuturor!
Vreau să vă împărtășesc un eveniment în viața mea creativă ♥
Aceasta este prima mea expoziție, așa că evenimentul pentru mine este destul de semnificativ și interesant. Până la urmă, până acum, prietenii mei pictați nu au mers nicăieri. În total au fost 26 de tablouri. Unele dintre ele au fost scrise cu mult timp în urmă, și am terminat unele dintre povești.
Am vrut cu adevărat să văd următoarele fotografii pe expoziție:
![Kotovystavka pisica printre noi - târgul de maeștri - manual, manual (katya torshina) Kotovystavka pisica printre noi - târg de maeștri - manual, manual](https://images-on-off.com/images/214/kotovistavkakoshkisredinasyarmarkamaster-abbb0f21.jpeg)
"Visarea frumosului"
![Cat expozitia de pisici printre noi - târg de maeștri - manual, manual (kotovistavka'кошки среди нас') Kotovystavka pisica printre noi - târg de maeștri - manual, manual](https://images-on-off.com/images/214/kotovistavkakoshkisredinasyarmarkamaster-bcfd4124.jpeg)
și "Perfect Look"
![Kotovystka pisica printre noi - târgul de maeștri - manual, manual (pisică) Kotovystavka pisica printre noi - târg de maeștri - manual, manual](https://images-on-off.com/images/214/kotovistavkakoshkisredinasyarmarkamaster-711a4021.jpeg)
Ultima imagine este iubita mea ♥ Îmi place foarte mult această pisică, aspectul și mustața.
Am vrut să adaug încă câteva poze ("E timpul pentru drum" și "Împreună pentru noi"), dar, din păcate, nu este suficient timp.
![Expozitie cat de pisici printre noi - targ de maestri - manual, manual (printre) Kotovystavka pisica printre noi - târg de maeștri - manual, manual](https://images-on-off.com/images/214/kotovistavkakoshkisredinasyarmarkamaster-e7a36607.jpeg)
![Kotovystka pisica printre noi - târgul maestrilor - manual, manual (picturi în ulei) Kotovystavka pisica printre noi - târg de maeștri - manual, manual](https://images-on-off.com/images/214/kotovistavkakoshkisredinasyarmarkamaster-91486146.jpeg)
În general, impresiile sunt cele mai pozitive din expoziție. Mai întâi, pentru a vedea imaginile dintr-un alt unghi, în al doilea rând, pentru a observa reacția oamenilor și, în al treilea rând, dorința de a nu se opri la ceea ce sa realizat!
Vreau să-i mulțumesc prietenilor și rudelor care mă susțin pe calea mea creatoare. Pentru unele dintre ele, tema picturii este o pădure complet întunecată, iar cea mai simplă imagine le poate părea o capodoperă))). Alții nu sunt obișnuiți cu peria și vopselele, pot ajuta cu sfaturi sau cu critici. Încă alții sunt doar spectatori care au scene preferate printre pozele mele, și nu foarte mult.
Sunt recunoscător tuturor, precum și clienților și vizitatorilor! Pentru interesul față de munca mea, pentru răspunsurile calde. Toate acestea ajută la găsirea de inspirație. La urma urmei, cel mai dificil lucru este să începeți! Și apoi munca va merge ușor (cel puțin, am așa).
Deci, tot magazinul meu de feline este pe drum. Expoziția se desfășoară în SEC "Marmalade" din orașul Taganrog. Durata aproximativ 10-14 zile. Și apoi imaginile se vor întoarce.
![Kotovystka pisica printre noi - târg de maeștri - manual, manual (kattor) Kotovystavka pisica printre noi - târg de maeștri - manual, manual](https://images-on-off.com/images/214/kotovistavkakoshkisredinasyarmarkamaster-01832254.jpeg)
Vă mulțumesc pentru atenție!