![Măriți imaginile în wordpress (imagine mare) Măriți imaginile în wordpress](https://images-on-off.com/images/211/uvelichitkartinkivwordpress-d76888ae.jpg)
Și m-am gândit cum puteți "ucide două păsări cu o singură piatră", și anume cum să facem posibilă mărirea imaginilor în wordpress cu un clic și să nu lăsăm limitele articolului.
Primul lucru care a venit în minte este utilizarea pluginului LightBox2. Acest plugin vă permite să afișați o imagine mărită cu diferite efecte de animație, dar aceasta va adăuga un pic de lucru.
Și apoi, din întâmplare, am găsit un minunat Plug-in Auto Highslide. care mi-a supus simplitatea și funcționalitatea. În general, am decis să-l aplic pe blogul meu.
Esti surprins? De asemenea, nu am crezut până când nu mi-am verificat propria experiență. Acum, făcând clic pe orice captură de ecran din articol, imaginea va crește,
![Măriți imaginile în WordPress (măriți imaginea cuvântului wordpress) Măriți imaginile în wordpress](https://images-on-off.com/images/211/uvelichitkartinkivwordpress-c93c8f3e.jpg)
ușor întunecând conținutul principal și astfel puteți continua în siguranță studiul materialului. Un al doilea clic pe această imagine o va readuce la dimensiunea originală.
Toate norocul și înainte de noile întâlniri pe blogul "Seo despică disperată"