2 2 Chat comun pentru jucătorii din zoom

"Bună tuturor. Vreau să sugerez că Starzam adaugă o mică caracteristică jocului, dar a decis să scrie până acum pe forum pentru a vedea ce gândesc ei înșiși.

Mi se pare că, deși zoom-ul în sine este foarte cool, nu sa schimbat deloc de la crearea acestuia. Am jucat mai mult de un milion de mâini și mi se pare că în formatul actual pentru jucătorii de agrement și semi-profesioniști care doresc să-și petreacă timpul ca într-un cazinou, nu există absolut nici un loc pentru comunicare.

Ce crezi?

"Sunt sigur că cei care joacă în ZOOM nu doresc în mod special să socializeze și să construiască o atmosferă la masa de poker".

- Nu este o idee rea. Cititorii acestui subiect, desigur, vânează bani și experiență, dar 60% din pool sunt amatori de divertisment.

Urăsc piscina jucătorilor de poker ZOOM. La PartyPoker, de exemplu, am o grămadă de statistici despre jucători. Nu pot împărți piscina de jucători, de exemplu, nl10 6 max în trei părți. Acest lucru, totuși, va complica viața jucătorilor de agrement.

Numărul de jucători este atât de mare încât nu pot câștiga călăreți pe toți ceilalți jucători de poker. Am jucat aproximativ 20 de mii de mâini, dar cea mai mare probă pentru un jucător a fost doar 60-80 mâini ... "

Xalas se aștepta de la subiect complet diferit:

"Credeam că ar exista un fel de prostii, cum ar fi, permiteți-mi să deschid ori în big blind-ul, sau mă deranjează să aștept.

Singura problemă cu chat-ul general va fi aceea că jucătorii vor putea "scurge" informații despre adversarii lor, de exemplu scriind că deschid astfel și un procentaj de mâini din astfel de și o astfel de poziție. Sau, de exemplu, spune că jucătorul B este un șir. Cred că acest lucru poate fi motivul pentru un număr mare de plângeri din partea jucătorilor afectați. "

Sect7G se simte vinovat când nu poate mulțumi adversarului pentru laudă, deoarece masa sa schimbat deja:

"Această idee ar trebui să devină una dintre priorități. Când un jucător de agrement îmi spune că am jucat misto, mă simt ca o capră completă, pentru că nici nu pot să-i mulțumesc lui sau să-mi amintesc că a făcut un apel bun, dar norocul nu era de partea lui.

FullArsenal a luat poziția de "cinic":

"Doriți să îmbunătățiți experiența jucătorilor de agrement din joc? Heh, poți să te întorci în timp, de exemplu, și sfătuiți Starzam să ia serios sfatul jucătorilor care se plâng de PTR și script-ul de sit.

Apropo, dacă tot decideți să trimiteți ideea dvs. la starzas, permiteți-i încă să vă permiteți să setați o anumită culoare pentru persoanele care scriu în chat. Acest lucru va permite autorităților de reglementare să marcheze filosoful celor care vor scrie acolo. "

Getready2rokk a venit cu ceva mai abrupt:

"Ei bine, da, norma este o idee.

Aș sugera, de asemenea, să faceți un anumit punctaj după mărimea stivei. Tipul, cine (și câte) este acum cel mai mare stack sau chiar cel mai mare teanc din spatele tabelului de zoom din istoricul de zoom (pentru fiecare limită separat).

Cu siguranta va plac jocurile casual. "

Este demn de remarcat faptul că introducerea unei astfel de oportunități de a comunica cu adversarii după mâna poate arunca dervișul în focul de înclinare, pentru că după ce bate rău, orice cuvânt rău provoacă mult mai mult. În general, lipsa posibilității de a scrie un pește, că a făcut o "miză finită" sau că este doar un "pește", te face să nu-ți întârzie atenția și psihicul în situația trecută, care afectează în mod pozitiv absența înclinării. Dar fixarea situației poate avea un impact negativ asupra distribuțiilor ulterioare.

Apropo, nu cu mult timp în urmă pe Full Tilt Poker a existat o aplicație pentru Android. cu care puteți juca la Rush Poker.

Vrei o astfel de inovație? Sau poate că ar oferi ceva de-al lor?

Bonus Pokeroff

2 2 Chat comun pentru jucătorii din zoom

2 2 Chat comun pentru jucătorii din zoom

Articole similare