9 am - 10 pm în fiecare zi
Mașina de spălat vase este singurul tip de aparate electrocasnice mari create de o femeie. În anii 50 ai secolului XX. producția în masă a acestei tehnologii a început, care se dezvoltă și se ameliorează până în prezent.
- Puține fapte:
Dacă mașina este încărcată complet cu vase și setați programul de spălare standard la o temperatură de 55 ° C, întregul proces va necesita aproximativ 10 ... 12 litri de apă. Cu spălarea manuală pentru a obține același rezultat vor fi necesare aproximativ 60 de litri de apă.
Se estimează că, în cazul în care mașina se spală vasele pentru o familie de patru persoane în fiecare zi, timp de un an poate salva aproximativ 200 de ore de timp liber.
Cu mașina de spălat, se atinge o temperatură a apei, încât mâinile nu pot sta. Aceasta crește eficiența distrugerii bacteriilor.
- Fiecare defalcare este însoțită de prezența simptomelor:
Unii au un semn clar (vizual) - mecanic, mirosul arderii, distrugerea unităților și dispozitivelor.
Și unele ascunse defekt.Eti mai insidios, deoarece este necesar să se verifice întregul lanț de dispozitive și timp zatyagivaetsya.Osobenno expertul fără experiență.
![Reparație de mașine de spălat vase cu mâna proprie (reparare) Repararea mașinilor de spălat vase de mâini](https://images-on-off.com/images/202/remontposudomoechnixmashinsvoimirukami-7fd860b4.jpg)
Toate lucrările de reparații ale mașinilor de spălat vase se produc în conformitate cu reglementările de siguranță. Opriți alimentarea cu apă și opriți alimentarea atunci când dezasamblați.
- Cea mai dificilă reparație a mașinii de scris?
Restaurarea panourilor electronice Pentru aceasta trebuie să aveți o anumită educație și experiență.
![Repararea mașinilor de spălat vase proprii (proprii) Repararea mașinilor de spălat vase de mâini](https://images-on-off.com/images/202/remontposudomoechnixmashinsvoimirukami-04567014.jpg)
Este dificil și lung - așa se poate caracteriza un astfel de loc de muncă și aproape nimeni nu o face acasă.
În plus, este necesar să aflați ce a dus la deteriorarea modulului de comandă: umiditate blocată, un salt de tensiune sau o defecțiune a nodului de putere.
- Care este diferența dintre piesele originale și cele originale, altele decât prețul?
Desigur, calitatea produselor.
Faptul că piesa a fost fabricată în strictă conformitate cu tehnologia și a trecut verificările de calitate la întreprindere, care are o licență de a produce această parte.
![Repararea mașinilor de spălat vase cu mâinile (mâinile) Repararea mașinilor de spălat vase de mâini](https://images-on-off.com/images/202/remontposudomoechnixmashinsvoimirukami-66f2817a.jpg)
Fiecare piesă de schimb originală are propriul număr individual, acesta trebuie utilizat atunci când selectați componentele necesare.
- Opinia noastră - înțelesul reparației este, dacă costul costurilor de reparație nu depășește 40% din prețul inițial.
Luați în considerare faptul că aveți nevoie de căutare de informații, de cumpărare de piese de schimb și, bineînțeles, de timpul petrecut.