10 Povestiri amuzante și pozitive, cum șansa a transformat viața oamenilor cu susul în jos

10 Povestiri amuzante și pozitive, cum șansa a transformat viața oamenilor cu susul în jos

...
Mi-a plăcut un tip la universitate, mi-a plăcut atât de mult încât întotdeauna mi-am imaginat cum ne-am întâlnit cu el și cum apoi trăim fericit după aceea. Dovoobrazhalas înainte de această realitate confundat cu vise - după sărbători, gândesc la ceva pe cont propriu, a venit la el și la sărutat și a spus, într-un tip mic Ofigevshy înseamnă a dat seama că am fost un prost „Sunt atât de plictisit!“. Mi-am cerut scuze, am fugit. El ma depășit, a spus că nu a înțeles ce a fost ca acum, dar nu sa deranjat să continue.
...
Sunt 35. La serviciu sunt șeful, în viață - un pustnic. Nu am nici un prieten, dar există un obicei constant: mă duc la acelasi bar, stau la capătul bar și bea doar „Guinness“.
Într-una din seara de obicei într-un pub cineva dintr-o dată am închis ochii cu mâinile și a zis: „Ghici cine?“ Fata din spatele dat seama că era greșit și-a cerut scuze, sa dus la celălalt capăt al barei. Era atât de tânără, ușoară, cu ochi ca două margele negre mari - nu ca oricine altcineva. Nu mai puteam gândi, iar Guinness a devenit brusc amar.
A așteptat pe cineva acolo, dar aparent, în zadar. Am început să mă gândesc cât de nebun să încep să vorbesc cu ea, dar nu ți-a venit nimic în minte. Bar închis, ea zasobiralas. Am fugit și, având în vedere vremea groaznică și tipul ei trist, i sa oferit să o ducă în casă.
În mașină discuta neîncetat - în ea era atât de multă viață! Am uitat să-i cer numărul, mi-a venit în minte numai acasă. A venit la bar într-o săptămână, și acolo este. Stă în locul meu. Am închis ochii cu mâinile ei și a zis: „Ghici cine?“ Ea a râs și a strigat: „! M-am gândit că nu ai venit aici“

Faceți clic pe "Ca și" și obțineți numai cele mai bune postări pe Facebook ↓