11 Comentarii despre Mosteplosetstroy la москва, сокол, зорге улица, 28, к

Am lucrat într-un sous-4, aproximativ 25 de ani, pot spune că compoziția lucrătorilor, calificarea și experiența lor, astfel încât să nu termorservis sau Arks și așa mai departe. D. Nu se poate compara cu profesionalismul oamenilor care lucrează în sous-4. Borisov, desigur, bine făcut, Livinsky nu este, de asemenea, rău, dar despre Baikov, de ce nu scriu, ca un ferăstrău. BRED, în cele din urmă un regizor tânăr, inteligent, care trebuia să fie îndrumat în mod corespunzător. SU a distrus-o pe Pospelov și, în general, despre el zvonul merge ca și cum ar fi kidalovo și roșu! Asta spun ei.

O companie bună, veți crede că trei persoane au fost prinse, au fost scrise comentarii. Salariul se plătește în mod regulat, chiar și în acest moment. Am vorbit cu oamenii, cu muncitorii și cu conducerea, iar în cazul în care s-au arătat timp de 5 secunde +

Din păcate, trebuia să mă confrunt cu Pospelov. Persoana nu este demnă. Conceptul de onoare nu există pentru el. "Mosteplosetstroy" nu este deloc o organizație proastă, în colectiv există oameni adecvați.

Nu plătiți pentru munca făcută. Încercați să nu plătiți pentru nici o muncă, mergeți la niște trucuri. Contractorii sunt tratați ca o clasă a treia.

Firma sa prăbușit, o grămadă de datorii. Fără salarii. Noul director general, Serghei Baikov, nu a lucrat deloc, ci a băut doar vodca și whiskey.

Compania datorează o sumă mare de bani, nu plătește furnizorilor în cursul anului, iar directorul general se ascunde și nici nu intră în contact. Și dacă toate adevărurile și escrocii cu el tot reușesc să vorbească, răspunsul este fie "Sunt ocupat", fie "banii vor fi mâine".

De asemenea, am lucrat acolo ca maistru, sunt total de acord că nu există ordine. Salariul este întârziat în mod constant, când Borisov era diferit, și cu prezența domnului LEVINSKY, organizația a fost promovată în NICI. Toți angajații scuipă ochii lui Levynsky și nu se socotesc pentru o țărană pentru un țăran. Numai în practică ei nu se pot teme că vor primi un salariu gol. Pospelov-ul lui a fost plantat acolo unde nu știe nimic despre un dummy, nu despre regizor.

Întârziere salariu întunece încărcarea acestuia este deja o regulă fermă SS4, și că munca kosaemo, cu acest lucru în SS4 plin; Discipline la facilitatea de acolo, organizarea muncii a supraveghetorii există articole curele esențiale frînghie-semnalizare analizor, măști, medicamente - sunt absente sau prezente. și așa mai departe. Biroul Kosaemo, apoi conducerea de către cap, Livinsky D.Yu. NO.

Extorcare și înșelătorie Metro Avtozavodskaya "SISTEM" SCAM ȘI METRO Dobryninsky, ULYULYUSINOVSKAYA, D.52! NU MICI PRIN LUCRAREA TA! OPERATORUL PE TEL. SAU MENȚIONAR CU PRIVIRE LA SELECTAREA PERSONALULUI.

Bine ai venit! Ajutați-l să rezolve problema. Am lucrat din 1987 până în 1989. în Administrația Specială nr. 52 a Trustului MOSSTEPLOSETSTROY GLAVMOSINZHSTROY. La înregistrarea unei înregistrări de lucru, s-au făcut numere de serie. Notarul nu certifică o copie a cărții de lucru și spune că trebuie să solicit organizației care a făcut corecțiile că va scrie "corectată cred", a pus o semnătură și un sigiliu. Spuneți-mi, cui pot aplica această întrebare. Sincer, Alexander.

O echipa experimentata de instalatori de la Chișinău, care lucrează în industria de servicii pentru mai mult de 10 de ani, va efectua toate tipurile și toate elementele noi Santeh - lucrari, incalzire, canalizare, alimentare cu apă. Căutăm colaborarea cu o companie serioasă din Moscova. Onestitatea este garantată! Există experiență și abilități în citirea desenelor. Există experiență de muncă în Europa!

Articole similare