7 moduri de a purta culori neon

Culoarea neonului poate fi destul de adecvată în modurile stradale, deoarece există o mulțime de opțiuni pentru modul în care poate fi purtat. Primăvara este în curte, iar curând va veni vara, așa că mai sunt multe luni înainte, în timpul căreia puteți să vă luminați dulapul cu culori strălucitoare. Vă sugerez să vă pregătiți pentru o perioadă caldă în felul dvs. și să faceți o serie de opțiuni foarte interesante. Cu această ocazie am adunat într-un articol câteva modalități interesante de a-mi decora tinuta cu elemente strălucitoare, așa că după ce vă rog să-mi spuneți ce a fost cel mai mult de la cel propus.

7 moduri de a purta culori neon

Mi se pare că un astfel de atribut al dulapului este literalmente imposibil de a vă strica aspectul. Acesta este un lucru necesar în costumul fiecărei fete, deoarece se potrivește perfect cu orice lucru. Iar amuzamentul cu privire la acest accesoriu este că nu va intra în conflict cu orice culoare neutră, dacă există, care predomină în garderoba ta. De exemplu, se combină perfect atât cu negru, cât și cu gri, alb. Îmi place foarte mult acest accent, deoarece el este foarte armonios și cu atenție ia toată atenția de la imagine la el însuși și adaugă la toate de-a lungul un fel de chic. Și aceasta este doar prima opțiune!

Una dintre cele mai comune modalități prin care vă puteți alătura ușor culorilor luminoase din dulapul dvs. este achiziționarea de pantofi noi de neon. Această adăugire va arăta excelentă, de exemplu, cu un costum negru. În acest fel, puteți evidenția aceste două culori între ele. Dacă nu vă place galben, obțineți cu îndrăzneală o altă nuanță foarte luminos. Și rețineți că tinuta neagră trebuie diluată cu ceva foarte strălucitor, așa că nu vă fie teamă să încercați culori colorate și memorabile ca accente.

Sunt îndrăgostită de această opțiune! Mi se pare că astfel de accente stralucitoare sunt foarte mici și adaugă o anumită prospețime imaginii, creând o complexitate și o complexitate. Din nou, îmi place foarte mult să purtați un astfel de element al dulapului, cu predominanța restului rochiei fiind negru. Astfel, permitem culorilor strălucitoare să domine și să nu contrazică nimic altceva din imagine. Oh, mi se pare, pentru o plimbare în jurul orașului această opțiune este cea mai mare!

În opinia mea, un strat de neon pentru această primăvară este doar incredibil. Trebuie să se stabilească neapărat în dulapul tău printre toate celelalte lucruri la modă și foarte la modă. Un astfel de lucru va transforma instantaneu toata tinuta intr-un mod foarte la moda si luminos. De exemplu, acum puteți obține cu ușurință un strat în culoarea acido-verde sau în orice altă nuanță preferată. Poate neon-roz? Cred că nu te va dezamăgi.

Dacă v-ați dorit doar să diluați ușor aspectul dvs. cu un element luminos, astfel încât să nu suprime restul echipamentului, atunci cumpărați sigur o pălărie de neon. Din nou, sunt foarte impresionat de combinația unui costum complet negru și o pălărie luminată. Acesta va deveni adevăratul "centru" al tinutei dvs. și vă va ajuta să vă ascundeți părul dacă nu este într-o formă corectă. Cred că un astfel de accesoriu nu se va situa doar în jur.

Una dintre opțiunile mele preferate de a adăuga un pic aciditate la costum este de a pune pe o rochie foarte luminos și neon. Mi se pare că este potrivit cel mai bine vara, deoarece va fi incredibil de rece să arate exact cu pielea însorită.

7. Accesorii și decorațiuni

Dacă doriți altceva, aș dori să vă sugerez să adăugați ornamente incredibil de luminoase imaginii dvs., în timp ce imaginea va fi, de exemplu, complet albă sau, dimpotrivă, negru. Îmi place foarte mult atunci când fetele nu se limitează la o singură culoare strălucitoare și poartă câteva ornamente "arse" deodată. Când îți îmbraci hainele dintr-o singură culoare, poți să iei simultan câteva variante diferite și variate, așa că îndrăznești!

Articole similare