44 Articolul Directory

Runetu merge mai multe cataloage de baze de date, care constau din câteva sute de cataloage, dar calitatea acestora lasă mult de dorit. Opinia mea este mai bună decât cantitatea. Deși, în general, calitatea cataloagelor RuNet lasă mult de dorit.

44 Articolul Directory

Cataloagele sunt situate ca scăderea TCI.

Apropo! Am de gând să emită un curs plătit pentru a promova site-urile în limba engleză. Dacă sunteți interesat, puteți aplica pe lista timpurie prin acest formular. a fi primul care să învețe despre ieșirea cursului și să obțină o reducere specială.

P.S. Posturi de astăzi - Pe marginea Pământului.

Citește și: Rezultatele acțiunii pentru cinci licențe Rank Tracker + discount

chasok.info/katalogi/articles/add/1
ekskyrsia.info/katt/articles/add/1
otstrel.info/katal/articles/add/1
bynets.org/modules/myarticles/submit.php
remkat.ru/articles/?add=1
starie.info/catala/articles/add/1
fitnessinrussia.com/errors/404.html
reklamchik.info/katalog/articles/add/1

Vestea amuzantă și Oleg, sunt de acord, va trebui să curăț lista de directoare. Cataloagele de articole suferă de aceleași boli ca și cataloagele obișnuite - unele dintre ele motoare de căutare interzise, ​​altele sunt pur și simplu aruncate de proprietari etc.

Anton, asta înseamnă că catalogul este abandonat.

Apropo, acum sistematizam baza de date actualizata a cataloagelor de articole si o voi publica curand, cat mai multe cataloage au incetat sa lucreze sau au devenit platite.

Apropo, dacă motoarele de căutare caută cataloage de articole, atunci numai primele sunt indicatoare normale, iar apoi toate încep cu zerouri. Sau alte gunoaie. Am întâlnit adesea cataloage de construcție, în timp ce am nevoie de cultură și de artă. Deci, este dificil să le găsiți.

Michael, ai cerut să raportezi despre directoarele care nu funcționează. Vă informez că primul director nu funcționează. ))
și da, sunt de acord, subiecți prea raznoshostnye.

"01ru.net.ru" - cu troianul -
detectat: Trojan-program Trojan-Downloader.JS.Iframe.bda URL: http: / _ / _ 01ru.net.ru/katalog/articles/add/1

Articole similare