422 Cum să-ți distrugi viața

▼ Text ascuns

dacă aș fi scris vreodată o carte despre această călătorie, ar fi fost numită "La revedere normal: cum să-mi sparg viața".

dacă aș fi început să ajut oamenii, ar fi fost femei care au fost supuse violenței masculine.

Regula normală este o ficțiune globală care mă face să fiu bolnavă.

bani:
nu am trăit niciodată la 30 de mii de ruble pe lună. vreodată. din prima zi a călătoriei noastre. când mergeam într-o călătorie în jurul lumii, m-am dus să lucrez ca o chelneriță într-un restaurant din Moscova, pentru a acumula prima sumă și du-te la călătorie. la naiba mesajul meu despre viza australiană, greșeala mea fatală. după acest mesaj, Nikita ma chemat să călătoresc cu mine. promițând să nu vă faceți griji cu privire la bani și cât de mult. Am fost de acord.

din primele zile am început să mă deranjez de bani. Nu le am. Trebuie să trăiesc pe cheltuiala lui. cere bani. convinge să nu meargă în locuri scumpe. atunci părinții noștri ne-au ajutat pentru prima dată. depresnyak și acuzațiile de sine. a intrat în trecutul universitar. și apoi totul sa întâmplat elementrano. Nikita are un lucru simplu. Dacă cineva vă dă bani, luați-o. scuipa pe principii. părinții pot însemna. el a uitat despre cine sunt părinții săi și cine sunt. Am început să conduc și am crezut și de ce nu. da, prin urmare, poate. în cele din urmă, ne-au trimis încă 500-600 de dolari în fiecare lună. a cumpărat un iPad și ne-a ascultat problemele cu el. În primăvară, mama mea a suferit un atac de cord. din toate problemele noastre. Am promis că nu o voi trage din nou. În toamnă, au cheltuit 50 de mii de ruble pe bilete la casa mea, pentru că Nikita a decis să nu mai mă iubească și trebuie să plec. când mă duc fără bani, nu-i păsa. răspunsul favorit este "întrebați-vă pe mama dvs., tocmai vă place să îi spuneți totul".

nikitin, tata, de asemenea, nu a stat departe. Știi cum am câștigat bumstarterul? tatal nikitin a aruncat doar 50 de cositori. Aici avem o mașină. aproape în fiecare lună a aruncat în 10 - 20 de cositori. plus toate biletele pe care le-a plătit pentru sine. avioane către Kazahstan, Brazilia, înainte și înapoi - pentru el nu a fost dificil. lăsați doar pe nikita să întrebe. când am făcut un extras din cont pentru a fi trimis la ambasada americană, timp de trei luni am cheltuit aproximativ 150 de mii de ruble. Sunt aherela. orice convingere de a nu cheltui mai mulți bani parintești a dus la un fiasco. și care este afacerea mea. Nu ar trebui să iau banii altor oameni. Apropo, ne-au costat 26 mii de ruble. când am anunțat treizeci într-o lună.

toate acestea sunt o minciună, iar noi și Nikita mințim.

zboruri către Kazahstan:
de asemenea, o minciună. din partea respectivă. Chiar am o tumoare, dar nu a avut niciodată importanță pentru o nimitos. prima dată când am părăsit Mtwapa, pentru că eram deja epuizat. Voiam să închei toată călătoria, să lupt și să irosesc bani. M-am săturat de ipocrizie peste tot și aducând o mulțime de probleme părinților mei. dar nu. Nikita a cerut bani de la tatăl său și a zburat pentru mine în Kazahstan. Vreau un copil, trebuie să fim împreună. ne vom întoarce împreună la Moscova și așa mai departe. Am fost de acord. a luat din nou bani de la papă și sa întors în Africa. în acest moment am găsit o tumoare. Într-o lună am avut o defecțiune nervoasă. Nu voi uita niciodată acest moment. În timp ce Nikita ma târât în ​​mașină în fața tuturor. a strigat că sunt nebun, bătut. și apoi am căzut. toată lumea mi-a aruncat degetele spre mine. Am stins ochelarii. mi sa părut că m-am înfuriat. așa a fost.

o lună mai târziu, examinând ginecologul - sa dovedit că tumora mea a crescut în dimensiune. am continuat să fumez, să jurăm și să luptăm. într-un alt scandal, am spus din nou "suficient" și am zburat acasă. Nikita a venit din nou. din nou persuasiune. din nou dragostea morcovilor. și am iertat. și a fost de acord să se întoarcă. Trebuia să fiu tratat, dar am fost de acord. a doua oară când a zburat și la Kz, că nu am început să facem publicitate. M-am dus la un psiholog și doctori timp de trei luni. a fost tratat pentru toate aceste defecțiuni nervoase și tumori. apoi m-am întors.

intoarceti in Africa:
aceasta a fost cea mai mare greseala pentru intreaga calatorie. pentru că atunci când m-am întors, a spus el, „se pare, o să călătorească mai bine. Trebuie să mă duc acasă. Din nou, să ia banii de la părinții lor. Toate acestea nu este poblemy mea. zbura departe.“ în cele din urmă, așa că a petrecut încă două luni, fără să înțeleagă ce dorește.

Am zburat cu el în Brazilia și în a treia zi mi-a spus că ma târât aici pentru a-mi putea termina călătoria. acesta a fost unul dintre cele mai mari fiasco-uri din viața mea. așa că nu au mai jucat cu mine încă. astfel încât au fost cheltuite 50 de cositori și o oră mai târziu Nikita mi-a spus să rămân. din prima zi a spus medicii - nu vă întoarceți. este stres. Cred că poate că nu voi avea niciodată copii. nikita a fost dracului. scandal pentru scandal. și trei luni mai târziu am izbucnit din nou.

lupta:
totul a început în cel de-al doilea Thailanda. când ne-am certat puternic. atunci nu ma aruncat încă. tocmai am depășit întreaga cameră.

Prima noastră luptă serioasă a fost în Malaezia. ne-am oprit într-un oraș aleator într-o casă de oaspeți aleatoare. și a alergat. scandalul era o cutie de platină pe care Nikita nu voia să o arunce. Am fost provocator și am început să vorbesc pentru o cutie. așa că am câștigat-o. el ma aruncat dintr-o parte în alta, iar acțiunea lui preferată de atunci a fost apucată de gât și strangulată. apoi am rupt zidul cu piciorul meu de a-mi răsuci mâinile. rănit. am decis să ne părăsim și, ca și prietenii, să călătorim mai departe. o lună mai târziu ne-am împăcat.

pe filipinezi sa întâmplat următorul mare dracu 'sus. când mi-a rupt toate hainele și aproape gol a tras peste plajă. Am vrut să merg la fratele său și să cer ajutorul, dar mi-era foarte rușine. Întotdeauna am crezut că e vina mea. care este și un scandal, dar trebuie să ne controlam. primele vânătăi. Am iertat.

apoi, înainte de a zbura în Africa. Apoi am strigat că nu mai iubesc și plătesc. câteva săptămâni mai târziu ea însăși a cerut iertare.

în călătoria în Africa, promisiunile au fost uitate și totul a început din nou. Nici nu-mi amintesc numărul de bătălii care au fost. Nu-mi amintesc de câte ori am rezistat, dar câți nu. Îmi amintesc că a fost întotdeauna vina mea. întotdeauna. așa a vorbit nikita.

după a doua întoarcere acasă, am trecut printr-un curs de trei luni cu un psiholog. Am fost copleșit. Am avut isterie și întreruperi, isterie și întreruperi. nimeni nu credea că am avut probleme pe toate aceste motive. Nu am zâmbit, am plâns și am strigat și am plâns toată ziua cu rănire, pe care nu o pot uita, de luptele veșnice, de tot ce mi-a căzut peste capul meu. M-am despărțit la 26 de ani. Am rupt în jos. de trei ori pe săptămână am fost la recepții de două ore. datorită ei pentru scoaterea rahatului ăsta. dar am făcut o greșeală de două ori și am revenit. mai știți.

pentru o lungă perioadă de timp am fost rezistent. mi-a fost imposibil să-mi pierd temperamentul. Am continuat să conving pe nikit să creadă că am o tumoare și să opresc scandalul. spune deja ce vrea și face o alegere.

Acum Nikita a fugit. lăsându-mi 300 de reali în portofel. vă mulțumesc.
trei zile de bătaie. vă mulțumesc.
persuasiune să rămână. vă mulțumesc.

de data aceasta ați fost mai dure. ați învățat să bateți în cazul în care doare, dar principalul lucru nu este în față. piept, gât. în perete. pe scări. așa că aș cădea pe scaune. a luptat împotriva patului din lemn. că am zburat cu un metru de faptul că nu mai pot sta în picioare. și a căzut în foarte multe puncte ale colțurilor. a lovit tot ce putea. Progreseam despre mine: să mergem deja. Haideți. Nici nu am fugit de durere și am cerut ajutor. a venit la el cu cuvintele: haideți. încă. Trebuia să mă rănesc singur.

apoi a spus să rămână. Nici măcar nu știu de ce, dar din nou am rămas cu cuvintele că "nu mă mai atingeți și nu suntem un cuplu". Depresia a început. Nu am vrut să merg nicăieri. Vroiam ca toata lumea sa tace. el nu a căzut în urmă. el a trăit mereu grupul. un post, un post, un post. da iipad. atunci asta. da rahat acum pentru întreaga lume în jurul valorii. Lasă-l în pace. Ca urmare, la cină am aruncat o bucată de cartofi în ea. El este plecat. 4 ore mai târziu am încetat să vorbesc cu el. În cele din urmă am închis. Am fost obosit și am căzut din nou. Am plătit pentru asta. în primul rând dintr-o lovitură puternică, mi-am lovit capul de un pat de lemn, apoi am fost împins din nou și am căzut. el a fost swinging de data aceasta pentru a lovi fata lui. Nu am soprativlyalas. întrebat "pentru ce?" el govril - "pentru asta, nici măcar nu înțelegeți de ce te-am bătut".

poate ai dreptate, pentru că am înecat calculatorul atunci când ședinței au explodat de la toate bătăile, și vei chema Papa a spus că „totul este bine“. cu mine. acum o jumătate de oră, bătu-mă. spuneți că faceți bine.

a doua zi voi zbura acasă.

Ai urât vreodată? mi se pare că acum viața mea sa terminat. Am căzut și nu voi mai crește niciodată. acesta este sfârșitul. sfârșitul.

așa cum credeai că ai dreptul să mă bați și că merit toate astea. Cred că am dreptul să șterg tot ce era de pe Internet. toate acestea sunt ipocrizie și minciuni. dar nu voi mai tăcea. este în rusă să spui - scoateți lenjeria murdară din colibă. Vreau ca toată lumea să știe adevărul. aveți opțiunile proprii pentru ceea ce se întâmplă.

pentru toate răspunsurile dvs., aveți multe argumente, pentru că eu sunt de vină pentru tot. Dar nici un om mai slab decât tine pe această planetă merită să fie bătut. nu unul. și, dacă aș fi pe picior de egalitate - aș fi răspuns, dar probabil că nu ați făcut leagăn.

Articole similare