15 Diferențele de femei elegante de la simpletons!

În cele din urmă, nu trebuie să se gândească, ce să poarte ... Îmi place o femeie adevărată ar -vrode dulap plin de haine și nimic de a purta! Întotdeauna am crezut că, pentru a se uite elegant și scump pentru a avea nevoie de o mulțime de bani, dar acest lucru nu este așa!

Cred că ai observat adesea femeile bogate îmbrăcate până la prostii fără gust ... Stilul este în primul rând femeia înțelepciune!

15 Diferențele de femei elegante de la simpletons!

1. Gândiți-vă la tinuta dvs. a doua zi cu o noapte înainte

15 Diferențele de femei elegante de la simpletons!

Aceasta nu este magie sau știința științei rachetelor. Fete stilate, colectate, pe care le vedeți în fiecare zi - într-adevăr încearcă să arate așa. În plus, alegerea unui costum cu o noapte înainte vă va permite să evitați să vă grăbiți dimineața.

2. Permiteți suficient timp pentru pregătire

15 Diferențele de femei elegante de la simpletons!

Și acest obicei merge mână în mână cu alegerea tinuta seara. Fără întârzierea alarmei, se trezesc mai devreme pentru a se curăța și a face împachetarea. Acest lucru vă va salva nu numai de graba de dimineață, când sunteți pe picior de butoniere, du-te și să poarte haine nepotrivite pentru pantofi, dar, de asemenea, oferă câteva minute în plus pe selectarea curea sau accesorii pentru a completa imaginea.

3. Alegeți lenjeria potrivită

15 Diferențele de femei elegante de la simpletons!

Echipele stilate știu că baza pentru crearea unei imagini excelente este lenjeria de corp bună. Corect formați silueta dvs. va ajuta un sutien și chiloți selectate în mod corespunzător.

4. Urmăriți imagini inspiratoare ale altor fete elegante

15 Diferențele de femei elegante de la simpletons!

Dezvoltarea propriul gust, ele sunt, de asemenea, pagini de navigare pe Instagram inspirationale sau Pinterest cu idei pentru a crea autfitov de zi cu zi.

5. Rochie pentru vreme

15 Diferențele de femei elegante de la simpletons!

Suna simplu, dar acest adevăr simplu a fost respectat relativ recent. Verificați prognoza meteo înainte de a merge la nu fie foarte fata trudging prin zăpadă în balerini, sau pentru a se eschiva bălți în pantaloni tăiate liber.

6. Rochie cu ocazia

15 Diferențele de femei elegante de la simpletons!

Continuați pe pagina următoare:

Articole similare