15 Puncte, ce să nu faci pentru bărbați la prima întâlnire

1. Late
Dacă o femeie și te face să aștepți, nu este târziu, și a întârziat (pentru că machiaj, la vânt bucle, rola buclele și trageți de păr curling, rochii măsurați din nou 5, să plângă, să repete machiaj, să decidă în favoarea pantaloni scurți cu tocuri bine etc. ). Omul, care nu a apărut la 7, iar la 07:20 - șuncă și harababură. Deoarece. Da, pentru că nu! Dacă nu reușiți să vă planificați corect timpul, cu atât mai mult nu puteți face față unei femei.

2. Nu aveți un plan
Ultimul lucru pe care o femeie dorește să o audă când vine la întâlnire, unde i-ați spus-o - o lingură "Ei bine, ce vom face?". Din punct de vedere istoric, funcțiile de animație (cel puțin în contextul primei perioade) se află în întregime pe om. Nu-mi place - începeți să dating.

3. Luați poziția greșită
Orice psiholog vă va spune, și eu confirm faptul că: străin, așezat la o masă chiar în față, provocând nervak ​​necontrolată și este asociat în mare parte cu CID investigator, mai degraba decat un mil-obayahoy, s-ar putea dori să-i sărute că, după câteva ore. Flop viitoare, de asemenea nu aș recomanda - prea intim pentru prima dată, și coatele, cu siguranță, va împinge. Cea mai bună opțiune este să stați în diagonală unii cu alții. Și conversația va curge la usurinta, iar fata a părăsit sala de manevră să se uite coyly departe si lasa curelele de toamna rochie de umăr.

4. Aranjați aripi, coaste și alte alimente "inexacte"
Poate că femeile tribului Mursi ar fi impresionat de felul în care vă mușcați carnivor în carnea unui animal ucis nevinovat, suge oasele și cartilajul ronțăit. Dar, în noi rafinat-emancipat, acest lucru va provoca mai degrabă ciudățenie și dezgust. Și o fată vegană poate avea un atac de tahicardie, dacă nu și mai rău.

6. Să menționăm primul
Nici bine, nici rău. Dacă cel cu care te întâlnești, prezentând un interes nesănătos în acest subiect, ar trebui să fie :. A) succint și calm caracterizat prin predecesorul său, iar situația de pe frontul de personal ( „Separat de aproape un an în urmă, nu se inteleg nu acceptă Nu, cicatrice pe fața lui .. nu de la ea "); b) faceți puțină idee că fata nu știe nimic despre eticheta de gen și poate, în general, cu un idiot.

7. Să înfrumusețezi realitatea
Nu faptul că fata va decide în favoarea ta tocmai din cauza informațiilor despre centura neagră pentru Muay Thai, posesia a 5 limbi străine și a proprietății imobiliare în Portugalia. Dar cu siguranță va fi dezamăgit și desființat când mai târziu va fi dezvăluit (și acest lucru este inevitabil) că singurul lucru la care vă puteți lăuda este o fantezie irepetabilă.

8. Plângeți
povestiri sentimentale despre modul în care un copil mama hrănit tine „Whiskas“, institutul nu-i așa, pentru că nu a existat nici clientelism, iar pe capul unui țărănoi-în locul calculatorului ți-a dat o mașină de scris și abac din lemn, lăsați-l pentru mai târziu. Și mai bine cu tine însuți.

10. Comparați
„Profilul pe care vărsat Lindsay Lohan!“, „Tu spui, cuvânt cu cuvânt, cum ar fi mama mea“, „Cand stranuti, se pare ca acest lucru, știi, bursuc drăguț!“ - complimente, construit pe comparație, sunt periculoase pentru că toată lumea de la noi seria asociativă. Și nu vă cunoașteți suficient de bine, astfel încât probabilitatea unei erori este extrem de ridicată. Este posibil ca, spre deosebire de tine, ea a spus mamele curvă murdare doamnei Lohan, în principiu, nu se ia în considerare un model de virtute, și rozătoare nu pot sta.

11. Critica
Îl ascultă pe Stas Mikhailov? Dilateste 40 de ani, Macallan, cu Coca-Cola. El consideră că reforma poliției a fost realizată în timp util și cu succes. Primele date sunt, de asemenea, necesare pentru ca, ca și însoțitorul dvs., să aveți șansa de a evalua persoana care stă opusă. Ascultați, urmăriți, trageți concluzii. Dar nu atacați în mod deschis și transformați seara într-un transfer "La barieră!". Ei bine, tot nu se poate învăța - pur și simplu nu au timp, dar nu uitați dobitocule rău.

12. Pentru a rezolva cu alcool
Colegii mei mă pot ierta pentru MH, dar nu beau deloc la prima întâlnire - stupiditate și sadomasochism. Tensiune enormă, și el într-un fel trebuie să scape de (masturbarea ajută mai puțin testate). Dar chiar și mai rău - pentru a obține suficient de beat pentru a lega un Bast, sau, dimpotrivă, să poarte diavolul știe ce. Aproape fiecare dintre prietenii am în biografia fetelor poveste atunci când domnul să se plânge Peacock beat, iar a doua zi numit, vinilsya și să explice, spun ei, prea nervos. Rețineți: nimeni nu un compliment irresistibility propria voalat, pe care le consideră demoralizat.

13. Mărturisiți-vă iubirea
Nu mă pot crede, dar satisface înălțat printre tipurile de oameni care, după 5 minute de comunicare încep să dor mâinile femeilor, o declarație de dragoste și apelul de a merge la registrator, fără să mai aștepte pentru desert. Probabil, ei cred că acest lucru este o astfel de caracteristică - paralizant fata de sale hiper-spontaneitate și emoție debordant. În acest caz, este clar că, în cel mai bun caz, unul la un milion va răspunde "Clasa! Și eu te iubesc! Au fugit mai degrabă de căsătorie! "Cele 999999 de fete rămase vă vor găsi fie un jester, fie un psihopat. Ambele roluri nu sunt cele mai de succes.

14. Cantină
Printre mine și prietenii mei sunt semne clare avar - este, în primul rând, cantitatea vyschityvanie de sfat cu un calculator sau, în principiu, refuzul de a plăti pentru serviciul ( „Acest plătică amestecat smintit cu biban de mare, dar pentru un astfel de lucru pentru a trage este necesar, și nici o răsplată!“). Și, în al doilea rând, oferta de a plăti pentru cină în părți egale.

15. Nu puneți un punct frumos
Veți fi surprinși, dar multe fete, venind acasă după o întâlnire petrecută în mod ideal petrecut, vor experimenta în sine un atac de insecuritate și vor începe să reflecteze pe tema "Ce-ar fi dacă nu m-ar plăcea?". Asta mă tot la faptul că, atunci când doamna cu siguranță sunteți atras de, și v-ar fi dorit să se repete, pentru a continua, aprofundeze, trebuie să producă o „lovitură în cap.“ Pur și simplu puneți-vă: în final, în sine, este neechivoc și deschis pentru a lăsa fată să știe că ea vă place. Pasajele lirice că este cea mai bună seară din viața ta se vor împlini. Și încercând să fiu de acord cu data următoare. Iar dorința de a fura un sarut ușor mai blând, mai degrabă decât pe obraz. Și chiar o turnare moale de tije de pescuit despre "a se uita la oaspeții de cafea". Dar liderul paradei este încă un SMS romantic post-dating. Pentru o fată, acesta este un fel de dovadă materială că pasiunea voastră care arde cu pasiune nu și-a imaginat-o.

9 pluses 9 con

Articole similare