33 Opinii, fotograf michail pescuit, Rostov-on-Don

33 Opinii, fotograf michail pescuit, Rostov-on-Don

Avem fotografii de la nunta lui Michael! Fotografiile nu au fost organizate, ci numai de la registratură și de la restaurant, dar s-au dovedit a fi excelente. Calitate excelentă și toate momentele pe care trebuie să vă amintiți acum în fotografia noastră! Nativ. prietenii, prietenii sunt încântați de munca fotografului! Multe mulțumiri!) Când avem încă date importante, vom reveni cu siguranță!

Michael, vă mulțumesc foarte mult pentru munca voastră excelentă! Sunteți un adevărat maestru al afacerii dvs. Cu astfel de profesioniști ca tine, orice vacanță va trece perfect! O combinație perfectă de profesionalism și calități personale! Soluții neobișnuite, minunate și fotografii excelente! Vă mulțumim că ați salvat ziua noastră. Da, și prezentarea de diapozitive este super.

Îi mulțumesc lui Mihail pentru fotografia frumoasă. A reușit să surprindă momente strălucitoare, să ne simtă starea de spirit! Mâna stăpânului! Uită-te la munca lui și totul va fi clar imediat.

33 Opinii, fotograf michail pescuit, Rostov-on-Don

33 Opinii, fotograf michail pescuit, Rostov-on-Don

Rezultatul muncii lui Mikhail a depășit așteptările noastre. Este un fotograf excelent și o persoană foarte corectă. Nimeni de la nuntă nu a rămas fără atenția lentilei și, în același timp, filmările nu interferează cu cursul sărbătorii și cu evenimentul în ansamblu. Și pentru noi și oaspeții noștri, comunicarea cu Mikhail a dat momente plăcute. Ca rezultat, fotografii frumoase. Mulțumesc Michael.

În plus față de faptul că Michael este un profesionist în afacerea lui și este întotdeauna plin de diverse idei creative, este ușor pentru el să lucreze cu ușurință cu el. Prezența lui nu constrânge deloc. Și în ciuda faptului că soțul meu nu-i place să fie fotografiat și mereu simțit neplăcut sub camera, el a reușit să se relaxeze cu Mikhail și. ca să spunem, să se distreze)))))).

Fotograf plăcut și atent. Funcționează purtând tot timpul, fără un caz, nu merită. Inspiră diverse producții interesante, oameni vântați). Fotografiile sunt bine procesate, în special fotografiile portret sunt de succes. Funcționează în cea mai mare parte pe raport, așa că nu uitați să vă amintiți câteva dintre fotografiile necesare, iar totul va fi bine.

Nunta mea nu a fost prima întâlnire cu Michael, un fotograf se distinge din mulțime, și când a fost timpul meu să se căsătorească, am știut exact cum fotograful va fi în această zi cu mine! Impresii cu privire la activitatea lui Michael mare, este atât de neobișnuit, non-standard. Căutam exact asta! Mireasa, mirele și, în general, oricine care vrea imagini de calitate nu doar de nunta si toate. Recomand orice nivel de complexitate. totul pentru el! Mishka, ești artist! Va multumesc :-)

Eu scriu o recenzie mai mult de un an mai târziu. Și totuși rămân nemaipomenit de fericit de realizarea că în alegerea unui fotograf nu m-am înșelat! Cu Misha este ușor de lucru, el reușește să facă astfel de fotografii minunate într-un moment în care nici măcar nu îl vedeți. Calitatea fotografiei este cea mai mare, o gamă largă de servicii și cotatii. Mulțumesc, Misha.

Articole similare