10 Piste muzicale pe care nu le puteți asculta în timp ce conduceți

Numai utilizatorii înregistrați pot participa la discuții.

Ce esti tu. Dearie. Dacă aceasta este clasa dvs. ... aș adormi din asta, dar nu am băut)

Nu este vorba de piese muzicale specifice. Ideea de a înregistra, că oamenii ar fi mai atenți la ceea ce îi provoacă pentru comportamentul agresiv la volan.
În ceea ce mă privește, încerc să nu ascult muzică în timp ce conduc. Am ceva de gândit. Și mereu. Și, prin urmare, nu are sens să ciocniți capul cu "zgomot alb". Plus, îmi place să ascult sunetele mașinii. Așadar, îmi pot controla mai bine starea tehnică.
Ca o ultimă soluție, ascult sau radio de jazz sau, dacă mănânc cu fiul meu (și uneori fără) un radio pentru copii.

E grozav. În lista de tracklist există întotdeauna Aria, o dată a fost Rammstein, precum și cântecele numerotate 10, 6, 4, 2, 1.)

Din această poziție, chiar și ascultarea lui Vysotsky este contraindicată. Sufletul meu se rupe, cuvintele îmi ard inima. Ritmul cardiac devine mai frecvent în text. )

În ceea ce mă privește muzica minunată))

Și nu spun că e rău) Piesele grozave. În spatele roții este ceva mai bun ceva mai calm.

rahat ceea ce este scris Am astfel de piese la volan si asculta Ei nu au nici o influenta

Există piese care vă pot schimba comportamentul la volan?

Da, probabil că nu există așa ceva

ah bine 0))))
drept muzyaka în mașină cu utrechka =)

pe tine în subiectul "incendiar":

10 Piste muzicale pe care nu le puteți asculta în timp ce conduceți

Mulțumesc Wan. Comp nu uitați să aduceți la garaj!))

Muzică grozavă în mașină
Mulțumesc
N-am avut un curent de trei
Ultimul clip nu este ca)))

Apoi, am corectat aici două variante ale piesei excelente "nerecomandate"

10 Piste muzicale pe care nu le puteți asculta în timp ce conduceți

și
10 Piste muzicale pe care nu le puteți asculta în timp ce conduceți

Nu, nu este. Ei vor spune că am un gust prost. Și, în general, sunt un tip imoral, am început o conspirație sau am agitat pentru un nou proiect de lege) Locuiesc în Rusia și știu cum funcționează))))

Îți pasă de părerea celorlalți?))))
Da, nuuuuu
Toată lumea nu vă place)
Dar, nemulțumit de trei cripți))
Ei bine, ei

Cred că ar fi mai corect să spunem că nu le pasă, ci interese) Ca posterul sovietic al NEP ori, "cartea este o formă de vorbire publică" a spus. O înregistrare pe site, este, prin urmare, forma cărții. Nu-mi scriu înregistrări. În acest fel, atragerea atenției asupra dumneavoastră. Ambitiile, publicitatea, asta este de fapt cheia dezvoltarii acestui site si multe alte site-uri. De aici și banda de promovare și mașina de zi și blog-uri și multe alte categorii. Nu spun că e rău. Acestea sunt instrumente. Și sunt bucuros să le folosesc. Uneori. Doar scriu note pentru oameni, cititori. Și este important pentru mine, la ce concluzii vor veni după citire. Nu sunt un blogger, deci părerea oamenilor este importantă pentru mine. De aceea răspund tuturor. Chiar dacă este agresiv)

Versiunea completă a site-ului

Articole similare