Ska-Khabarovsk a bătut orenburg în meciurile de tranziție și sa dus la rfpl

Primul duel, care a avut loc la Khabarovsk, sa încheiat la egalitate (0: 0). În ședința de întoarcere de la Orenburg, timpul principal sa încheiat la egalitate cu 0: 0. În loviturile de departajare "SKA-Khabarovsk" a fost mai puternic - 5: 3.

Astfel, "SKA-Khabarovsk" pentru prima dată în istoria sa a mers la Premier League, iar "Orenburg" va ține sezonul viitor în FNL.

Suntem în RFPL. Tu crezi în IT.

KHABAROVSKY SKA PENTRU PRIMA CÂND ÎN ISTORIE PLAYS ÎN LIGA PRIMĂ.

„Orenburg“ a fost pe locul 13 în ultimul campionat din Premier League, și „SKA-Khabarovsk“ a fost în play-off, terminând sezonul pe locul al patrulea în prima divizie.

Știri înrudite

"Yenisei" a câștigat de la "Arsenal" în primul meci play-off pentru un loc în Premier League

"SKA-Energia" și "Orenburg" au jucat o remiză în prima repriză pentru un loc în Premier League

Rusia a pierdut adversarul din România în două seturi More

În ceea ce privește clubul de la Moscova, cazul este cauzat din cauza incidentelor la meciul UEFA cu Liga Tinerilor cu Liverpool More

Căpitanii au venit foarte aproape de conducere, dar au un joc în rezervația "Zenith" More

CSKA ar putea răsturna victoria în minutul 89, dar nu a realizat o penalizare mai mult

Pe podium a lovit Hamilton și Riccardo More

Roșu și alb prins "Ahmat" în clasamentul Mai mult

Echipa națională a Rusiei nu va putea participa la Cupa Mondială Mai mult

Celebrul patinator a jucat în pereche cu Oleg Protopopov Mai mult

Știri în secțiuni

În lume, Poroșenko a propus extinderea statutului special al Donbass pentru un an În proiectul de lege prezidențial privind "reintegrarea Donbass", acțiunile Federației Ruse sunt calificate drept "agresiune armată" Toate știrile

„Sistem“ Economia nu intenționează să meargă la instanțele internaționale, într-un litigiu cu „Rosneft“ În vara instanța a căutat să „sistem“ 136 de miliarde de ruble de pierderi, decizia atacată împotriva ambele părți ale litigiului, dar Vladimir Putin se bazeaza pe un acord de reglementare Toate știrile

Criticul culturii "Matilda", șeful consiliului din cadrul Ministerului Culturii, a demisionat din funcția sa. El a fost sfătuit să renunțe la slujba sa, Vladimir Medinsky