10 cele mai bune măști de păr

În secțiunea de rating există statistici despre toți bloggerii și comunitățile care au căzut în topul principal. Evaluarea bloggerilor este luată în considerare pe baza numărului de postări care au rămas în partea de sus, a timpului de găsire a postului în partea de sus și a poziției pe care o ocupă.

Nu cu mult timp în urmă o listă cu cele mai bune măști pentru păr a apărut pe site.

Pe locul al zecelea balsam L'Oréal Paris L'Oréal Paris AVANSAT TOTAL REPAIR 5 îngrijire a părului PAGUBE BALSAM ștergând ($ 6)

Acest balsam cu o formulă specială pentru părul și părul deteriorat, după un perm. Se confruntă cu 5 semne de deteriorare: sfârșitul divizat, slăbiciunea părului, rigiditatea, deshidratarea, oboseala. Judecând după recenziile de pe site-ul Allure, în funcție de senzații (și culoare), balsamul este ca o cremă, are un parfum plăcut floral. După aplicare, părul uscat devine mai strălucitor, neted și puternic.

Locul 9 este ocupat de masca MOROCCANOIL RESTAURANT MASA PĂRULUI (44 $)

Această mască de restaurare este, de asemenea, destinată părului după o perm și părul deteriorat. Oferă o penetrare profundă a componentelor pentru a restabili structura părului. Compoziția include în mod tradițional ulei de semințe de argan. Se recomandă să nu se utilizeze mai mult de o dată pe săptămână și după îmbunătățirea stării părului - chiar și mai rar.

8. MAȘADAMIA ULEI NATURAL ™ MACADAMIA ULEI NATURAL MASĂ DE REPARAȚIE DEEP ($ 34)

Un reconstructor revitalizant al părului uscat și deteriorat. Combinația de ulei de argan și de macadamia cu ulei de arbore de ceai, musetel, aloe si extracte din alge revitalizeaza si regenereaza parul, profund hrăni și restaurarea elasticitatea lor și strălucire cu efect durabil condiționat


Un amestec destul de puternic de uleiuri și extracte nutritive se ocupă de păr și le face mai sănătoase cu fiecare aplicație. Masca restaureaza parul deteriorat si slab si previne daunele viitoare. Judecând după recenziile de pe site-ul Allure, masca miroase gardenie și nucă de cocos, este destul de aer, face părul strălucitor și matasos.

6. PHYTO PHOTO FITOJOBA INTENSE HIDRATING BRILLIANCE MASK (39 $)

PHYTO PHYTOJOBA este o mască intensă de hidratare care a fost dezvoltată special pentru a restabili rapid echilibrul de umiditate și a proteja părul uscat. Are o textură uleioasă și o aromă delicată, asigură o nutriție profundă părului. Restaurează stratul de protecție al părului, care vă permite să păstrați cu atenție nivelul necesar de umiditate. Uleiul de jojoba hidratează părul uscat și le conferă o strălucire magnifică.

Masca conține un derivat de lemn dulce, restabilind umiditatea naturala a parului pe toata lungimea, precum florile capota de albăstrea, care este un agent anti-inflamator calmant. După aplicare, părul obține o stralucire naturală, moale, tărie și ton.

5. Kiehl DIN 1851 Kiehl DIN 1851 DE MASLINE ULEI DE FRUCTE REPARAȚII PĂR MASQUE ($ 25)

Mască de regenerare cu ulei de avocado și extract de lămâie, care asigură o înmuiere intensă a părului. Potrivit pentru părul deteriorat și deshidratat, lipsit de nutriție. Are o aromă de lămâie ușoară, este consumată destul de economic.

Această mască restaurează și saturează chiar părul uscat. Este nevoie doar de un pic pentru a vă întoarce viața părului, astfel încât să devină din nou moi și strălucitori. Judecând după recenzii, aceste senzații persistă până la următoarea spălare a capului.

3. ORGANIX REÎNNOIRE TRATAREA ULEIULUI ARGAN ÎN MAROC ($ 7)

O altă mască cu ulei de argan, care restabilește strălucirea părului, le conferă o ceață, le face mai bine îngrijite, protejează părul când se așează.

2. MASURA SEMNĂRII ORIBE (59 $)

Această mască de hidratare este potrivită pentru toate tipurile de păr, hidratează și hrănește intens. Extracția de rădăcini a campingului, găsită în Asia de Sud, funcționează bine ca o barieră împotriva radiațiilor ultraviolete intense.
Extractul Lychee protejează părul de efectele oxidanților, previne fotosaugerea și deteriorarea formării de keratină naturală. Extrasul de pepene verde, din deșertul Kalahari, asigură protecție naturală.
Glicoproteina de mătase formează un strat de hidratare care protejează părul de pierderea excesivă de umiditate și asigură o senzație de duritate de păr matasos.


Este o mască restaurativă, profund îngrijitoare pentru părul uscat sau deteriorat, cu aromă delicată, proaspătă de citrice. Reface stratul protector și reduce porozitatea părului, lămuriște cuticula și întărește fiecare păr, hidratează profund părul și le conferă o rigiditate și o rezistență. Face părul moale, strălucitor, ascultător și sănătos. Sigur pentru părul colorat.

Și care mască este în fruntea clasamentului tău cel mai bun?

Weekend-ul a fost cu siguranță un succes. Vineri, după muncă, a rănit numeroase kilometri de afaceri cu arme. Nu știu cum aș fi reușit totul fără o mașină)) Aș vrea să fac o scurtă prezentare, dar nu este greu să notăm lucrul cu cardurile iPhone-uri locale - dracu '. Așa că i-am încredințat din nou așa cum am făcut.

Reporterii canal „NTV-Plus“ haide „Spartacus“ meci de cupa - CSKA brigadă mare cu misiunea unprecedentedly până în prezent fără precedent. Nu am înțeles destul de ce ar veni din ea și dacă ar funcționa deloc. Trei zile mai târziu, răspândit.

De câteva ori pe săptămână am dorința să mă trezesc devreme și să mănânc pentru micul dejun în loc de cereale și omelete, bufete. De obicei, le coacem cu brânză, șuncă și ouă, pentru desert cu ciocolată. ușor mai puțin frecvent cu merele. foarte ușor să.

Cu ocazia următoarei zile de club, a existat o șansă de a aborda subiectul lui Parșeev. Așa sa întâmplat că cartea lui Andrei Parșeev "De ce Rusia nu este America" ​​a fost inclusă într-o listă extrem de îngustă de cărți care au influențat grav formarea viziunii mele asupra lumii.

Poți să felicit;))) Și asta mi-ai dat acum un an.

Articole similare