7 gadget-uri pentru masina, pe care (probabil) nu știu

7 gadget-uri pentru masina, pe care (probabil) nu știu

Cu siguranță fiecare automobilist în mașină există diferite accesorii care sporesc anumite mașini de performanță. Deoarece solicitările fiecare conducător auto este diferit, gadgeturi producătorii sunt în mod constant noi dispozitive care pot surprinde chiar și scepticii cei mai înrăiți.

Dorim să prezentăm în atenție o serie de gadget-uri, existența pe care le poate avea nici o idee.

Pearl Vision spate

7 gadget-uri pentru masina, pe care (probabil) nu știu

7 gadget-uri pentru masina, pe care (probabil) nu știu

Astfel, dispozitivul poate include „găsi mașina mea“ (folosind farul construit, puteți găsi cu ușurință mașina în parcare mare), pentru a conduce revista la bord auto, oferă asistență (accelerometru încorporat pentru a determina posibilitatea producerii unor accidente și sistemul automat va apela serviciile de urgență) și chiar gestiona sistemul de „casa inteligentă“.

CarDroid Promovarea

CarDroid - dispozitiv inovativ de monitorizare a diferitelor sisteme de vehicule, care oferă securitate și siguranță a mașinii suplimentare. Gadgetul este foarte ușor de utilizat și ușor de instalat. Tot ce se cere de tine - este de a conecta dispozitivul la portul OBD de diagnosticare.

Aparatul este echipat cu două module Wi-Fi, dintre care primul este responsabil pentru îmbunătățirea preciziei de poziționare a mașinii, iar al doilea - pentru conectarea CarDroid la alte dispozitive. În plus, CarDroid are un slot pentru card microSD, Bluetooth, senzor de securitate, baterie, conector micro USB, modul GPS și senzor de 9 axe Bosch.

Dispozitiv Carloudy - un navigator proiector pentru autoturisme. Imaginea cu proiectorul este afișat direct pe parbriz, astfel încât să nu ar trebui să fie distras de la drum. Carloudy comunică cu orice dispozitiv care acceptă Bluetooth și informații pe parbriz este vizibil în orice moment al zilei. Tu controlezi Carloudy cu vocea dvs. și navigare va ajunge la destinație. Acest gadget poate fi plasat pe bordul mașinii, astfel încât să nu ocupă spațiu pe parbriz. În plus, nu aveți nevoie de nici o Velcro să cadă de la momentul nepotrivit sau lăsa urme neplăcute pe sticlă.

ZUS încărcător Smart Car

ZUS - încărcător de mașină inteligent cu masina radar integrat. ZUS poate încărca imediat două gadget-uri simultan (dispozitiv 2 cuprinde un port USB, care a emis pe 2.4a), în timp ce va efectua încărcarea de două ori mai rapid decât alte dispozitive de încărcare de acest tip.

7 gadget-uri pentru masina, pe care (probabil) nu știu

În plus, built-in de localizare pentru a vă ajuta să identificați locul unde ai parcat mașina. Determinarea lotului de parcare va ajuta la aplicațiile de afaceri, disponibile atât pe iOS, și Android. Un bonus este un frumos reglabil de iluminare din spate porturi USB care permit dispozitivului să nu iasă în evidență din designul interior general. Datorită materialelor de înaltă calitate, cu un strat de titan de piese metalice, încărcătorul poate rezista la temperaturi de până la 100 de grade Celsius.

7 gadget-uri pentru masina, pe care (probabil) nu știu

gadget activă reprezintă un instrument special 3 la 1. Acest picior simultan retractabil telescopic (până la 19 cm in lungime), un detașabil pull-magnet (lungime de până la 23 inch) și o lanternă cu LED-uri detașabile.

După cum puteți vedea, astăzi există o mulțime de gadget-uri utile și într-adevăr eficiente pentru autoturisme, simplificând considerabil viața șoferilor obișnuiți. În această colecție am compilat doar cele mai interesante și neobișnuite. Sperăm că, în acest material ați găsit pentru tine dispozitivul care va dori să cumpere.

articole similare