1 lună felicitări pentru copii - autor Tatiana Shapovalenko

Prima lună de viață, fragil și mici, dar omul exigent. un astfel de copil mult-așteptata v-ați decis să aranjeze o vacanță, în care nu este suficient, care înțelege, dar cum să obțineți în jurul acestui eveniment important - invitați, mesele sunt stabilite, iar eroul cu ocazia arborat pe cel mai important loc central - în suportul său.

Desigur, leagănul de astăzi arată în special inteligent - exterior v-ați decis să-l decora cu o ghirlandă de flori, în cazul în care doar nu provoacă alergii și iritații ale copilului.

Copilul este zâmbește atât de drăguț, ca și cum conștient că astăzi toate mizeria și oaspeții pentru el singur. Să nu uităm că pe site-ul nostru au fost felicitat băiat de 1 lună și fată. feluri de mâncare preparate pentru prima lună, a pregătit un tort mare festiv din care doar fotografiile rămân la copil.

Au trecut treizeci de zile. Timp - râu rapid! soare de treizeci de ori a crescut este radiantă! Ne-ai știi deja, ne uităm atât de atent și zâmbete de la noi de așteptare. Astăzi, o lună de la copilul tau!

Desigur, el a crescut un pic! Și vom dona Salutări de la miniatural La multi ani! Vă dorim o binecuvântare, dragoste, sănătate, înțelepciune, răbdare! Să Prichindelul aflat în creștere zi de zi, și de râs pentru copii va umple casa asta! La mulți ani, copil, Felicitări din inimă! Cu povești bune, cărți colorate și desene animate pentru a face prieteni!

Grow, ne pasăre puțin dragă! Pat, vă felicit, deja o lună am fericit despre tine, a fost un favorit, de dorit, întruchiparea viselor noastre. Tu crești zâmbet sănătos și fericit, și să ne lumea de iluminat, dacă cele mai inteligente și frumoase, și în curând să se ridice pe picioare.

Tu astăzi umplut luna! Felicitări pentru copii și mama! Chiar dacă astăzi este încă un copil - Timpul se grăbește înainte cu încăpățânare! Să-l crească pe tine bucurie și nu atins de boala lui!

Slăbiciunea lui chiar dacă în țarcuri - Eu cresc - devin un mâner de fier! Părinții de astăzi să vă felicit pentru prima aniversare a copilului!

Felicitări de 1 lună fată copil

Lasa-l sa fie umplut cu o lună - dar viața lui este atât de bun: Acesta crește în îngrijire, afecțiune și atenție, scăldată într-o serie de zile fericite. El, în ciuda vârstei sale, înțelege părinții proprii favorit! Felicitări pentru luna de viață! Aceasta este prima ta zi de naștere! tu si un pic irascibil Să presupunem - Acesta este un fenomen temporar! Curând vei crește neobservat!

Și-a demonstrat capacitatea de a citi! Atunci ai, desigur, se citește acest salut! Astăzi, luni copilul. În această perioadă vei deveni competenți, am învățat tatăl meu, de ce avem nevoie de scutece, și atât tu destul de un pic de somn.

Felicitam mini-aniversare! Tu cald Încălzirea mea! Cresc copil pe bucuria noastră! Acest proiect de lege a fost pierdut o luna! Dă zâmbete, râsete, distracție! Imposibilitatea de a lipi nasul nu a îndrăznit să, și putem ajuta, suna-ma!

Da, poate fi dificil, poate fi calea de dificil, dar nimeni să nu interfereze cu răutate, minciuni, Tu esti pe calea norocului rândul său! Tu fii curajos, și amintiți-vă că noi - alta, să învețe să iubească din inimă, din suflet, și, știi, draga mea, luna - este minunat, Crescând te puternic nu va grabiti! Și o distracție și vesel, cel mai-cel mai scump! O mulțime, pentru că am trăit într-o așteptare miracol, așteptând să destinul nostru, pentru a da raza fericire, ne-a dat.

În cele din urmă lângă noi, în sfârșit suntem cu voi. al nostru blând, tu - Prichindelul nostru, așteptați Maleh! Stai un pic, și în curând va godok! Vă dorim fericire, ocean iubind ne oferă o mulțime de jucării pentru a juca cu ai putea! Crești mare și îndrăzneț, îndeplinind toate că pune mai departe .... Ah, dar tu ești destul de un Prichindelul, este poate cere? Ei bine, cum a face tu, mama și tata? Și vreau să mă gândesc la. Pentru raza de soare blând mama mângâiat obrazul, tatălui meu a fost fericit, bine, eu sunt în familia ta! Stork ne-a adus un copil ... Chiar mai mult - un miracol, fericire!

Și scutece, maieuri, prea vacanță bucurie prea! Să tot ceea ce-l înconjoară, cerul, stelele, soarele, pământul, tu, de asemenea, ajută la dezvoltarea acestei vieți! Cine dintre noi într-o lună, în ziua nașterii, de vacanță găsit cu ușurință? ursi stângace, cămile cocoașă, iepuras alb putin mouse-ul, brumăriu!

Ei caută băiat ziua de naștere, da, am venit cu daruri! Ce, să ne invitați, după toate, pentru aniversarea! Luna tu și cu mine, draga mea, cea mai delicată, aur! Tu crești, copilul nostru glorios, suntem cu voi, pe mine data viitoare, aici suntem.

Toată lumea știe că există un copil, sărbătoritule locuiește aici! Și asta înseamnă timpul să taie tortul dulce. Toate sunt daruri el, Da, sarut pe obraz ușor. Copilul dragoste sincer, sincer și așa mai departe fără margini! Prima vacanță la prima aniversare a copilului!

Prăjituri, cookie-uri și gogoși, vafe și gem! Doar o lună copilul să mănânce nu se poate. Nu contează, pentru că există mama că el va ajuta! Îi felicit pe copilul cu prima aniversare! Și îmi doresc ca viata cu el a devenit merrier! Toate cele mai bune firimituri dorința! Lasati copilul tau creste pentru a fi fericit, să vă ocolesc necazurile, vreme rea! Să fie umplut casa cu râs copii! Fii fericit succesul pe care il copii! Lăsați copilul crește sănătos Să sperăm că vă oferă un scutec! O fetiță, eu personal doresc să fie sănătos, fericit și curajos să-l, în fiecare zi de creștere, am fost încrezător și priceput!

Deja vedeți lumea de culoare, toți vor ști ochii. Tu absolut nu știi în prima ta zi de gem. Te grabesti, ne dorim Smiles și mult noroc! Acum aveți la dispoziție o lună pentru copii Un nou-născut nu crească și să se bucure, corpolent și să fie în dragoste cu toată lumea!

copil La mulți ani! Hai, băiete, vreme, și ai crescut un pic! Deja te uiți în jur, zâmbet dragoste. Tu crești sănătos, prietene, și fericit vei fi. Simțiți-vă liber să vină în drumul mare! Vă vom ajuta Pentru noi, crede-mă, draga mea, nu există mai multe cazuri! Aici este o lună de la tine impreuna! Copilul tau este doar un miracol! La mulți ani! Tu, părinții, răbdare - - în curând să crească răutăcios! Lăsați copilul să crească pentru a fi fericit, lasa voința sănătoasă, puternică. Să vă trece vremea rea, tot restul va veni!

Copilul tau a devenit mai matur. Ne bucurăm că am venit la tine la prima aniversare! Și dorim să dorim firimiturile dumneavoastră să crească, să fie sănătos și frumos și, desigur, fericit! Deja a sosit ziua ta.

Ai crescut de furtunos. Știi deja mama și tata, au semnalat deja un zâmbet. Ochii tăi străluci ca lumina soarelui, în lumina acestei fericire nu este mai bine! Va felicit, casa noastră! Suntem mereu cu tine! Sanatate, fericire, noroc pentru tine tot ceea ce este frumos în întreaga destinul tău! Și noi renunțăm la toate lucrurile, aduce Felicitări! Numai treizeci de zile in urma nu am știut, dar nouă luni la rând suntem în așteptare pentru tine.

Copilul tău a învățat să se târască, stai, mers pe jos. Se poate păstra chiar și propria lingură în mână și pantofi papuci de valeriană copii?

Copii 6 luni voce ragusita Cum se intarca un copil să atingă corpurile lor Cât de mult ar trebui să defeca grudnichok 4 luni Rengalin tuse pentru copii comentarii punct copilul a avut loc 5 zile Komorowski cereale Lure de la 4 luni de dezvoltare de masa pentru copii în vârstă de 5 luni fetiță vomei la un copil cu o temperatură de 37 5