9 piese Nasty care se întâmplă să vă dacă aveți o

Înainte de jogging ai crezut că gheață mustață și genele înghețate sunt doar Fedora Konyuhova

9 piese Nasty care se întâmplă să vă dacă aveți o

Te-ai gândit că concursul de tricouri ude - este atunci când se toarnă afară din găleată. dar nu

9 piese Nasty care se întâmplă să vă dacă aveți o

Ai cumva încetat să mai fie rușine de capul lor vechi. Și dacă tu a alerga în fiecare zi, cu siguranta nu sunt de gând să se spele parul in fiecare zi

9 piese Nasty care se întâmplă să vă dacă aveți o

Uneori, atunci când rulează transpiratii perineului asa, ce crezi că această bruscă lunar

9 piese Nasty care se întâmplă să vă dacă aveți o

Am uitat să se spele în formă? Nu contează. Acest atlet nu poate fi greu de mulțumit

9 piese Nasty care se întâmplă să vă dacă aveți o

Când ai văzut prima bunicul meu, suflă nasul, închizând nara cu degetul, ai jurat că niciodată, niciodată, în nici un caz nu a făcut. Ha. Și apoi a fugit un maraton ...

9 piese Nasty care se întâmplă să vă dacă aveți o

Dupa jogging te triturează locuri despre care nu vă amintiți. Și nu cred că acestea sunt în contact

9 piese Nasty care se întâmplă să vă dacă aveți o

Pantaloni scurți executați aproximativ o dată pe sezon. Amintiri de mezhdunozhiyah șters-o ultima pana vara viitoare

9 piese Nasty care se întâmplă să vă dacă aveți o

Sub lac colorat ați folosit pentru a ascunde unghiile albastre. Despre edem, vezicule și venele umflate pot doar să tacă

9 piese Nasty care se întâmplă să vă dacă aveți o

articole similare