7 lucruri pe care femeile șoc la bărbați

Multe femei numai în viață, împreună cu oamenii învață despre ei este, ceea ce nu este suspectat înainte. „Oh, să știu înainte,“ - suspin singur. „Aș vrea să nu știu“ - rânjet alții. Anews învățat doamnelor revelație cu privire la acest subiect pe internet și oferă oamenilor uita-te la ei înșiși prin ochii soțiile și prietenele lor.

1. Un om este capabil de a trăi în condiții extreme

„Prietenul meu sa mutat în apartamentul nostru de trei săptămâni înainte de mine. In tot acest timp, el a trăit fără săpun și prosoape de mână, nici o lampă, fără fier, fără masa din bucătărie, cu un frigider gol și o saltea fără un pat. Și când l-am adus, el a spus că nici măcar nu era conștient de faptul că aceste lucruri lipsesc ".

7 lucruri pe care femeile șoc la bărbați

2. La bărbați noțiuni sălbatice despre curățenia și confort

„Ei au totul la propriile reguli. Shirt considerat murdar doar dacă este ud, miroase și are pete proaspete, care prinde ochiul (vechi și subtile nu contează). Curățarea pat dimineața este o pierdere de timp pentru ei. "

7 lucruri pe care femeile șoc la bărbați

„Unde este el dezbrăcat acolo și lasă hainele, și întotdeauna pe podea. Doamne, de ce. Dacă nu am curat după ei, până la sfârșitul săptămânii ne-ar fi în colțul camerei a acumulat un munte de blugi, cămăși și șosete. "

„Venind acasă, el ajunge afară și buzunare toate amenzile și de praf și stabilește apartamentul. Am venit în mod constant în aceste locuri sale „ascund“. "

„Soțul meu tăiat în instalația de aer condiționat dormitor la putere maximă și apoi dormi sub trei pături și dimineața groase plângându“ căldura teribilă ". Și astfel în fiecare vară! "

3. Oamenii nu înțeleg cuvântul „confort“ și o mulțime de lucruri în casă consideră inutilă

„Înainte de a ne-am mutat, prietenul meu folosit în loc de perdele pături! Când am spus că a fost un coșmar, și trebuie să cumpere o perdea normală, el a protestat lung, bombănind că a fost „o risipă de bani prost.“ "

„În experiența mea, un om complet aranjat să trăiască cu becuri goale de pe tavan. Covoare și rogojină? Este un nonsens, „colecta doar praf.“ Și dulapuri cu o mulțime de sertare și compartimente - de ce, dacă poți „ușor“ pentru a păstra tot ce ai nevoie la vedere și la îndemână "?

„Pentru bărbați, funcționalitatea principală a rebelilor împotriva sufletului său tot ceea ce este cumpărat doar pentru decor. Pe de altă parte, el nu va înțelege de ce este necesar pentru a elimina din inelul de baschet de perete agățat de ori școală ".

7 lucruri pe care femeile șoc la bărbați

4. Bărbații se confruntă în mod constant o „criză de masculinitate“

„Nu, cu siguranță admite că bărbații au temerile lor secrete și neliniști, dar nu știu ce ia forme absurde. De exemplu, el a subtierea parului, dar este greu să cumpere sampon pentru volum, ca și în cazul în care îl va ajuta. "

„Și soțul meu începe să meargă chel, m-am oprit pieptănare în speranța că se va opri caderea parului. Și a obține o tunsoare a devenit rară, gândindu-mă că, deoarece golurile vor fi mai puțin vizibile, deși era exact opusul, și se uită groaznic. "

„Mulți oameni ca tot timpul încercând să se conformeze orice“ macho normale“. Prezumțios să condamne henpecked. Disprețuiesc halat de baie, pentru un motiv oarecare, considerându-l un atribut al femeilor și persoanelor în vârstă. Ezitati să arate bine îngrijit. - cum ar fi despre cei ce nu cred "

7 lucruri pe care femeile șoc la bărbați

5. Ceva despre nuditate masculină

„Nu e ca ceva nu am văzut sau nu au știut. Dar, atunci când începe să trăiască împreună, acesta devine prea mult nuditate. Adică, atunci când în fața ochilor mei mai des și în momentele cele mai neașteptate fulgeră-l diferite. mmm. piese particulare, acest lucru într-un fel nu vine în gata. Obisnuieste-te la locul de muncă. "

7 lucruri pe care femeile șoc la bărbați

6. obiceiuri gratuite

„Din inima pentru a sta pe toaleta - este sacru: între“ lucru „pentru a citi, cuvinte încrucișate porazgadyvat sau urca pe Internet. Dar când el stă acolo pentru o jumătate de oră, uitând că, de fapt, nu unul, să-l puneți blând, jenant. "

„El a insistat că am cumpărat un covor de toaletă, și, văzând că eu nu înțeleg, a explicat că el ar putea“ dor „de toaletă. Se pare că el a crezut că covorașe de toaletă să existe! "

7 lucruri pe care femeile șoc la bărbați

7. Gata de sex

„Am fost uimit că un om poate să nu dorească sex. Ei bine, pur și simplu nu doresc să. Până atunci, cred stereotipul că un om pregătit pentru aproape oricând și oriunde. "

„Am trăit împreună pentru mai mult de un an, dar eu încă nu mă pot obișnui cu frecvența erecții sale. Cum ar fi, „Am avut recent sex, si tine din nou. „El găsește explicația spune, de exemplu, că eu sunt într-un fel îndoit speciale. Nu știu, uneori, se pare că totul în corpul de sex masculin este supus doar un singur corp. "

7 lucruri pe care femeile șoc la bărbați

articole similare