5 moduri de a face cunoștință cu fata de pe strada timp de 5 secunde

Acasă »SEX» 5 moduri de a face cunoștință cu fata pe stradă, în 5 secunde ...

... că ea a mers la culcare cu tine pe marginea lumii!

5 moduri de a face cunoștință cu fata de pe strada timp de 5 secunde

5 moduri de a face cunoștință cu fata de pe strada timp de 5 secunde

Cruzimea acestei reguli într-o oarecare măsură atenuată de faptul că, ca atare, „strada“ din lume este foarte mică. Dar, plin de baruri, cluburi, expoziții, concerte rock, demonstrații în apărarea prizonierilor politici, Subbotniks ecologizarea orașului, magazine, autobuze și festivaluri - care este, locuri unde fata este cu o conștiință curată poate spune un străin tînărului cum să ajungi la produse de panificație, și nu se simt în același timp, ultimul prost.

Cu toate acestea, uneori, ne putem întâlni pe stradă. , În afara unassumingly stradă foarte real, fără nici o justificare. Principalul lucru - să ne facă să se oprească și de a face tot ce spui. Pentru acele câteva secunde am avut timp pentru a evalua toate recursul supranatural și sexul, și inocuitatea supraomenească ta.

Viteza de deplasare în jurul fata de oras este de aproximativ patru kilometri pe oră și doi ani și jumătate, atunci când ea tocuri de peste șase centimetri. posibil zona de contact - cinci metri, nu mai mult. Asta este totul despre tot ce afară ... Cât de mult te scot? (La naiba, nu e de mirare ei spun să-mi, cum să învețe matematica, este util pentru tine!) Ei bine, cum ar fi, de cinci secunde. Dacă sunteți o femeie merge într-o direcție, apoi a doua este mai mare, dar nu aș recomanda o astfel de poziție. Pentru că în pași grăbiți și voci din spate, noi toți reacționează nervos și începe să fugă, strîngînd urechile cu groază la cap. Deci, este mai bine te Peremetnoe peste drum, ceea ce unele gateway-uri pentru a face un cerc si fata de față în față cu obiectul.

Sau pur și simplu a luat ritmul său, depășind tânăra doamnă, și apoi rândul său, în jurul valorii de la distanță și începe să meargă încet spre ea. Și amintiți-vă: aveți cinci secunde. Sau zece.

Că poate lua într-un timp atât de scurt? Există mai multe opțiuni.

Pune o întrebare în afara standardului

Aceasta face ca 90 la suta din toti cei care încearcă să se întâlnească cu o fată pe stradă. Banalitatea acestei abordări este justificată parțial de eficacitatea acestuia. Cel puțin, ca un om decent, voi fi obligat să se oprească și să înceapă cu atenție amintesc dacă Malaya Yakimanka merge la Palatul Mare, în cazul în care totul este dezgropat excavator mare galben. Problema cu această metodă este că, după planul detaliat se face mutarea carcasei la Palat, devine nimic mai mult decât vorbesc și toate normele de etică publică cer acum salut și du-te pentru totdeauna. Prin urmare, toate știință de carte va da seama ce fel de frumusețea ghidează picioarele tale, și să încercați să obțineți dependent de coada ei. Din moment ce pe drum, chiar dacă te va aduce la rândul său, a doua la dreapta în direcția Ambasadei Georgiei. Deci, imposibil de cinci secunde transforma într-o pereche de minute foarte reale. Și nu-mi spune că nu poți face o scădere fată în dragoste cu tine pentru cele două minute.

atenție sălbatică poznele ei

Această metodă este foarte mult ca în filme. Într-adevăr, publicul este mult mai interesant sa ma uit, ca eroul cade într-o piscină, mersul pe mâinile sale pe stradă, capetele lor au distrus vitrina magazinului sau a face un salt de pe teren decât se vedea la ea, mumbler și răsucire în degetele curea, întreabă eroina: „Nu- să-mi spui ce e ceasul? „Dar în realitatea dură a fetelor normale, devenind un martor al unei astfel de incident de stradă, accelerează puternic pas, privind drept înainte. Nu re-co-oameni-lovitură. Din inima nu recomand.

Cere ajutor

5 moduri de a face cunoștință cu fata de pe strada timp de 5 secunde

Prea rar, dar, în opinia mea, este o metodă fără speranță. Ei bine, cum vă imaginați? Aici mă duc în jos pe stradă, văd privirea admirativ, am auzit: „Oh, cât de frumos ești!“ Ce? Crezi că am nevoie să se oprească și cere să continue? Asta nu e adevărat! Mai bine du-te repede, zâmbind pentru sine, lăsați toată ziua ecou cuvintele tale îmi va oferi o stare de spirit fericit. Compliment un străin pe stradă - este un lucru mare, încât nu vom strica continuarea iubirii.

Complet lipsit de scrupule metodă, dar poate cea mai eficientă a cunoscut pentru mine. Când să costume, un zâmbet prietenos, un tip complet străin și spune: „Oh, salut!“, Numai o persoană minte foarte mizantrop va prezenta instrumentele de la bord și întreba: „? Ne cunoaștem“ Dar nouă din zece fete să înceapă imediat pentru a defila febril în șef de instituții, partide, locul de muncă, școli, grădinițe, încercând să șapte sau opt mii de familiare lor teoretice pentru a izola memoria în față prietenoasă. Aici este important să nu alunece și să ia cu curaj taurul de coarne: „Ce faci aici? Hai, te voi lua. Nu în „Cosa Nostra“ te duci? Există un concert genial astăzi: un om canta la vioara in jos. Apropo, ai auzit anecdota despre un fotbal cu un singur picior. „Și nu vă fie teamă că va apărea. Ce este acolo pentru a expune? Sunteți sigur că ați văzut undeva, și chiar a stat de vorbă. Poate clubul milionarilor? Sau la o recepție la Ambassador Monte-Carlo? Doar amintiți te bine în ochii ei - ca ochii care nu pot fi uitate ...

articole similare