2231 Real opinie - Hotel Hotel Congress Expo

„Ziua în Budapesta“

Ungaria însăși. Ei bine, niciodată Europa. Cu cât de aceeași Serbia, România și Bulgaria? Mestorapolozhenie fără gheață. Ill-a considerat, pe cap de locuitor de spațiu - de aici în picioare apa pe podea. Bucătărie - mai bine să mănânce în altă parte.

"Hotel bun."

Hotel bun. În apropierea căii ferate, dar datorită buna izolare a ferestrelor tăcere. Foarte convenabil pentru cei care călătoresc cu mașina. Lovely micul dejun.

„Avem nevoie pentru a face posibilitatea de a lua masa în bara de cer“

Este necesar să se facă posibilitatea de a lua masa la Sky Bar

„Acest hotel nu este de 4 stele!“

Internet a lucrat bine, personalul a ajutat să cheme un taxi de la acest pustiu în oraș.

Acesta nu este un hotel de 4 stele! Este foarte departe de centru, într-o zonă pustie! Un taxi la centrul de 12-15 de euro! Paturile camerelor nu sunt confortabile, presiunea scăzută a apei în perdelele de duș și colorate! Mic dejun foarte săraci! lift dimineața nu așteptați! Nu sfătuiesc pe nimeni să rămână aici! Suntem hankering numai locuri de parcare gratuite, care nu este, în general protejat!

„Eu spun imediat că am fost cazat la hotel, în ziua 1 după cum. "

Eu spun imediat că am fost cazat la hotel pentru o noapte ca planificare de tranzit restul horosheeko de drum și aduna forțele noi nu am reușit să, • alte hotel dorogi.V. personal.Prishlos Nu este foarte prietenos de mai multe ori i-au cerut să ajute cu saci noastre pentru a ridica la etajul 11. Pentru soluționarea la ora 14.00 (am fost acolo undeva la pol.12go) a luat 25 evro.Gde că este - liftul, cum să ajungi la sală, nimeni nu a încercat chiar să explice. Camera este mică, cu cameră mică udobstv.V Nu există papuci găsit doar prosoape cu găuri. Cameră de curățenie, de asemenea, să nu strălucească deosebit. Restaurantul nu a folosit, astfel încât nimic de spus.

„Schimbarea kazhdіy Ziua Prosop“

schimba kazhdіy Ziua prosoape

„Combinația perfectă de preț și de calitate“

Bucurați-vă. Cameră este în deplină concordanță cu fotografiile. Foarte curat, ordonat. , Pat mare confortabil. Bună baie. Există un seif și aer condiționat. La primul apel fierbătorul furnizat (dar nu cești și ceai adus, a trebuit să fie luate în dimineața la micul dejun). La micul dejun dimineața a fost o mulțime de oameni din China (poate că am avut noroc, dar cred că o mulțime de ei acolo permanent). Toate au demontat rapid, așa că a trebuit să ia un moment pentru a se colecta. La micul dejun - feliere brânză și cârnați, omletă, produse de patiserie, două tipuri de cârnați, fructe, cereale, fulgi de cereale, cafea, ceai, suc. A fost foarte gustos, nu plângeri nu au fost. personal prietenos. Prima noapte am ajuns cu întârziere, iar fata de la retsepshene au ajutat să comande o pizza. Este frumos) funcționează zona de SPA o saună încălzită. Jacuzzi nu este nou, și șterse butonul de pe control, acesta nu a fost clar modul de reglare a temperaturii apei. Situat la 10 minute de mers de utca pillangio de metrou. Hotelul dispune de un număr de autobuz 100, dacă este prea leneș pentru a merge la metrou, puteți ajunge la ea. impresie pozitivă a hotelului. Pentru mine, ca un cvartet european încrezător.

Supărat că zona de spa nu este un hammam de lucru.

„Hotel foarte confortabil, camerele sunt confortabile, curate, totul. "

hotel foarte confortabil, camere confortabile, curate, totul este gândit. Curățarea în fiecare zi, nivelul de serviciu. Am trăit la etajul 11, la ultimul etaj sky bar 12m este, de asemenea, foarte prietenos și discret. Receptioneri sunt utile și politicos, de ajutor, prompt.

Pentru cei care nu sunt în mașină, prea departe pentru transportul public din jurul hotelului este nimic acolo, nici un cafenele, nici magazine, nici oameni :) chiar 10-15 minute de mers la metrou, la fel la cea mai apropiată stație de gaz, 15-20 de minute la supermarket Tesco . Pretul unui hotel cu o astfel de locație ușor prea scumpe.

„Ieftin și vesel“

Ieftine și veselă

Personalul posac, locație undeva pe margine, dacă doriți să vedeți frumos Budapesta nu este doar un singur noch.dazhe zdes.eto cu mic dejun la condus exact ora 10.00 ((

„Totul este super, Budapesta cu siguranta merita o vizita. "

Situat foarte bine, deși nu în inimă. Este demn de stele sale, personalul foarte politicos și personalul foarte prietenos, mic dejun bogat.

Un pic departe de centrul orașului și în alte locuri importante

„Simt de frumusețea orașului locația hotelului rasfatata!“

1.Tishina (dacă fereastra de pe latura de ipodroma mai degrabă decât w # 47; d rutier), 2. Micul dejun variat Gros.

1. Hoteluri sunt foarte, foarte, foarte departe, dacă nu sunteți pe masina. Mulți oameni care scrie un pic de mers pe jos de parc, deci acest lucru nu este Park- acest cartier zonă industrială Expocentre, în cazul în care singura plimbare cu autobuzul și apoi ore în timpul zilei de lucru. Și dacă vă aflați la 22 înapoi de la o plimbare și ștampila de metrou, acest lucru este teribil și lung. Sunt pe el singur kupilas, dar nici unul care nu doresc să rătăcească pe timp de noapte într-o parte părăsită a orașului. 2.Administrator la recepție nu a gibkaya- am ajuns la 11am si am fost pentru orice nezahoteli argument stabilit în cameră, cu excepția costul suplimentar de 30 de euro. În timp ce camerele au fost disponibile la hotel. 3.Ryadom hotelul trece bine # 47; d rutier, ghici dacă ferestrele sunt situate pe partea sa de-dormit nu este dulce, deoarece ea merge de multe ori. 4. Dacă veniți în vacanță pentru a vedea un oraș frumos, locația nu este cea mai favorabilă. Zona Industriala Racetrack, Expo Center, la stația de cale ferată # 47; d să nu lase sentimentul că ești în krasivennom oraș!

„Plusul principal al hotelului - parcare gratuită.“

Plusul principal al hotelului - parcare gratuită. Pentru cei care calatoresc cu masina este cea mai bună opțiune. Personalul de la recepție vorbește bine în limba engleză.

Deși hotelul este foarte nou, ci mai degrabă sărăcăcios, camerele nu sunt foarte curate, prosoape gri și în găuri. De asemenea, este necesar să se țină seama de faptul că acest hotel este folosit pentru mulțimile de turiști peste noapte din China. De asemenea, în hotel, organizează conferințe și resepeshene pot sta pentru totdeauna, deoarece satisface toate doar un singur angajat. Micul dejun nu este foarte diversă, dar puteți mânca. Zona de spa este o cadă cu hidromasaj 5 de 5 metri, în cazul în care toți oaspeții sunt jeturilor de apă și baie de aburi, utilizarea zonei de spa nu am îndrăznit. Principalul dezavantaj - încă nu s-au întors depozit pe un card de credit, chiar dacă au trecut mai mult de o lună.

„Ideal pentru traversei.“

locație bună pentru cei care călătoresc cu mașina, la 7 minute de centru. Bine, mare, de înaltă calitate de hotel. Camera este spațioasă, chiar și pentru 3 adulți, paturi sunt confortabile, izolare zgomot este bun, instalatii sanitare este nou și curat, uscător de păr și oglindă de mărire; Un frigider, ceainic, TV, AC. Micul dejun este delicios și din belșug. La ora 7 dimineața, oameni în restaurant un pic prea mult, dar 7-30 este deja liber. Chelnerii o mulțime, fată foarte agil, nu așteptați. Există o parcare gratuită mare. Lipsa de săpun și șampon în borcane minus nu cred că există săpun lichid. Fanii de săpun vă sfătuim să luați o bucată de el însuși. ca o perie pastă și dinte. Mi-a plăcut totul.

Petele de pe covor în camera de câteva strica impresia generală bună a hotelului.

„Un hotel decent, fără nici o bibelouri“

Bine hotel de afaceri. Este demn de bani (85 de euro pentru trei)

Locul de amplasare este convenabil pentru comerț echitabil vizitatori, călătorilor obișnuiți spre centrul orașului, toate încă departe.

Stilul modern; prezența unui spa; restaurant bun; mic dejun excelent; parcare mare; prezența fierbătorului și provizii; sistem de aer condiționat; Vedere de la fereastra (etaj);

A existat un timp cu lipsa de al treilea pat, dar este fix, ci doar al doilea tratament.

Comentarii clienți exprima opiniile personale ale clienților Booking.com, a răspuns la un chestionar după șederea lor la hotel. Aceste hotărâri pot să nu coincidă cu punctele de vedere ale Booking.com.

articole similare