186 Dvoriste

patio
Casa Familia mea este în floare.
Stăm pe pragul ușii.

Scuză-mă, Veselinka, nu e atât de ciudat, doar stau pe prag, mai degrabă decât pe veranda din față, de exemplu, în fotoliu. În casa în care am trăit, care a ars era prispa, dar am fost așezat, a deschis ușa exterioară grele, este un prag larg și destul de ridicat de acea ușă. prag a fost din lemn și cald, și porticul de beton, sa așezat și am băut ceai seara, ceas apus de soare și curtea din fața aceleași flori.
Ai o terasă? Sau puteți pur și simplu, de asemenea, sta pe prag?))) Și este atât de larg și de mult timp că cei doi stau jos lângă tine?))) Și am făcut doar asta.
De aceea, am crescut mai îndrăzneț, a scris traducerea lor literală. Cu toate acestea, conceptul de THRESHOLD rus conține piuliței în sine, la care se reazemă ușa, și prispa ridicat în fața lui. Noi spunem literalmente, în astfel de cazuri - în pragul casei sale.

Foarte rău pentru profesor.

Da, sedim Praga rodnoga acasă, mislima au seћaњima.
Zahvaљuјem, dragat Veronica.
Srdachni felicit,
Veselinka

În floare de primăvară
Courtyard nativ doma.Na
sit de prag.

Pozdrav, Sofiјa!
Srdachno, Veselinka

Sofia, da, ai supărat pe mine?
Pur și simplu, pur și simplu a decis că pe sit de prag, este ca ceva romantic, ceva.
Dar, de dragul lui Dumnezeu, eu nu pretind a fi interpretul sârbilor, pentru că pur și simplu nu știu atât de perfect ca nu stii deloc, și ca o formă de poezie japoneză, atunci am același tip de cuvânt cu cuvânt spus în aceleași linii , singurul lucru care nu a fost în conformitate poate doar melodicitate, dar în această formă nu contează.

Asta e nebunie! Nu am fost jignit! Doar că a trebuit să fie de lucru mai atent cu versetul, și toate-Taki să părăsească expresia „pe prag“, ca un sentiment caracteristic stiha.Vasha articol mi-a stimulat, asta-i tot
Sunteți veselă persoană, deschisă, și eu sunt de ceață densă.
Nu am fost jignit, ai crezut!
cu respect și noroc!

Noapte bună! Veronica și Veselinka!
Sunt foarte bucuros că totul este bine! Atât de multe lucruri se întâmplă în viață.
Vă doresc. Veronica, asigurați-vă că pentru a construi o casă ca vis! Și noi toți toate cele bune! Fii prieteni!
în ceea ce privește

Sofiјa dragat, dragat Veronica,
Sreћan dat la tine, iar redom porci tribut!
Topley felicit din moјe Srbiјitse! Moјa јe љubav Prema vashoј zemљi mare Prema dvs. јeziku, literatură, uopshte artistice.
Srdachno, Veselinka

Din această lucrare scrisă 2 comentarii. Este afișată aici ultimul, iar restul - Lista completa.