18 sefi mărturisire scandaloase a adormit cu subalternii săi

151 Recomandati Recomandati Adauga la izbrannye.Udalit de izbrannyh.Otpravit e-mail.

Cei care au avut o dată o relație cu un bărbat, superiorul său în rang, confirmă că această situație nu poate să nu excita. Dar nu te uita la lumea prin ochelari roz. La urma urmei, odată ce relația ta va apărea și începe să apară în mod deschis împreună în public, un sentiment plăcut de pericol înlocuită cu o luptă grea pentru relația lor, s-ar putea avea chiar să meargă împotriva opiniei publice.

Inutil să spun că romantismul de birou cu propriul sef - o situație foarte specială, din cauza relației fiecărei rândul său, depinde de munca ta. Deci, înainte de mărturia 18 persoane, spune despre relația inegală.

1. „M-am culcat cu șeful meu. M-am despărțit de el, pentru că ea a început de dormit cu cineva a carui sef eu sunt un "

2. „Eu sunt administratorul și culcat cu câțiva angajați. Și n-au făcut pentru a avansa sau pentru a păstra un loc de muncă. Amândoi a dorit ... și au fost beat "

3. „Eu sunt șeful și m-am culcat cu angajatul meu ... Acum, el se comportă ciudat când el este lângă mine“

4. „În ultimul an am avut o relație cu unul dintre angajații mei ... Aș dori să-și reînnoiască lor“

5. „Căci m-am culcat accidental cu un tip săptămâna trecută la 15 ani mai tânăr decât mine. Sunt șeful lui! oops "

6. „Eu sunt managerul și eu dorm cu un sclav. Seful nostru a spus că acest lucru este inacceptabil, iar dacă nu se dispersează, vom respinge. Acum mă mint în jurul și în secret sa întâlnit cu acest tip "

7. „Am pierdut o poziție de manager de magazin, pentru că doarme cu subordonat lui. Eu nu regret. Am fost căsătoriți timp de doi ani "

8. „Am fost șef, și sa culcat cu ea sclav. Ea a spus că mă iubește, și i-am concediat "

9. „Ieri, am făcut sex cu un angajat ... La locul de muncă ... și eu șeful său“

10. „Sunt îndrăgostit de unul dintre muncitori ... Am făcut sex multe de făcut, dar el a tras departe, pentru că putem atât pierde locurile de muncă. Nu-mi place această situație "

11. „Eu fac sex cu soția mea de câteva ori pe lună. Am sex cu unul dintre lucrătorii săi, în general, în fiecare zi "

12. „Sunt indragostit de unul dintre subalternii săi. Eu dorm cu el, deși știu că poate ma costa magazin. Mă face să mă simt în viață "

13. „M-am culcat cu un tip în vârstă de 20 de ani, și eu sunt șeful lui! Mă simt ca o pumă de sex feminin! "

14. „De peste un an, am avut o aventură cu unul dintre subordonații mei. El a fost de aproximativ 10 ani mai tânăr decât mine. N-am simțit mai viu "

15. „Am culcat cu trei fete la locul de muncă. Aceasta este doar o chestiune de timp înainte ca unul dintre ei să vorbească. Eu sunt capul "

16. „M-am culcat cu o fată de la locul de muncă. Sunt șeful ei. Acest lucru complică lucrurile "

17. „M-am îmbătat și a adormit cu subalternii săi. A leșinat și nu-și amintește nimic. Ar trebui să-i spun? "

18. „M-am culcat cu angajatul său la petreceri corporate. Nu știu cum să-i spun că nu cred că a fost o greșeală. De fapt, eu încă mai doresc "

Ați putea dori, de asemenea

19 dezvăluiri despre cât de greu să păstreze virginitatea ei într-o relație
20 de lucruri în pat, pe care vă confruntați cu o 20 și complet uita de ele în 30
25 cele mai grave motive pentru a face sex cu oricine