10 ani - Felicitări staniu nunta, toasturile, cadouri pentru o aniversare - 12 nunți

10 ani - Felicitări staniu nunta, toasturile, cadouri pentru o aniversare - 12 nunți

Prima aniversare de familie - Tin nunta. În această zi, soțul dă soției sale un buchet similar celui. care a fost la nuntă. Această aniversare este numit, de asemenea, nunta roz, astfel încât să puteți da și trandafiri ca un simbol al iubirii, nu se teme de probleme (crampoane) și încă frumoase. Dă soții de obiecte de staniu.

La început, oaspeții grave aniversare ar trebui să fie sigur de a da soților de trandafiri. Pentru a doua jumătate de sex masculin alege șah cu figuri de staniu, soldați de jucărie, arme albe de cadou staniu stabilite pentru vodca, o cană cositor, un glob - un bar, staniu încadrată, borcan de staniu. Pentru femei, costum de staniu set de ceai, de mână oglinda marginea de staniu, lumânare, lampă, figurine, caseta de bijuterii - principalul lucru pe care era dintr-o cutie.

Atât de mulți ani de răbdare reciprocă, de îngrijire și îngrijorare nu s-au pierdut în 10 de ani de căsnicie! Să bem pentru această familie fericită!

Ești o familie foarte apropiați,
Kohl 10 ani locuiesc deja.
Și noi știm sigur că,
Mai mult de 70 de ani vor trăi împreună.
Întotdeauna trăi fericit,
Nu există probleme, nici durere, nu știi.
Și fiecare următorii zece ani,
Noi raduyte și uimi.

În spatele 10 de ani de căsătorie.
Cât de mulți nu au fost listate.
Dar, în orice situația,
N-ai căutat un pretext pentru provocare.
Câte în perechea ta de dragoste și tandrețe,
Preocupările vechi, de-a lungul anilor pentru a obține
Ai reușit să-și păstreze loialitatea
După atâția ani, doar pentru a iubi unul pe altul.
Tu meriți lauda nu este mic,
Din moment ce se poate lua un exemplu: cum să eliminați.

Soția unei familii armonioase crede că banii este luat de la masa de operație soțul ei, soțul ei - mâncarea este scos din frigider, bine, copii - care au adus barza. De aceea, am ridica un toast pentru eroii noștri de ocazie, creat de peste 10 de ani, o familie similară și ei și condiția suplimentară pentru armonie în viață doresc!

Să bem pentru cei care în timpul acestor 10 de ani, nu a dat soția este în pericol. Propun un toast pentru scurgere, astfel încât iubirea lor nu se va sfârși, și să devină mai puternică și mai puternică de-a lungul anilor și a înflorit ca un trandafir să fie întotdeauna iubit și apreciat de către cei pe care le iubesc!

Prietenii noștri dragi, John și Mary! Vă felicit din toată inima vă la data remarcabila! 10 ani au trecut de la acea zi, când ai văzut prima reciproc. 10 ani - o mulțime sau un pic? Destul să se cunoască reciproc și testa simțul lor de timp, puterea! Am avut deja plăcerea de a vedea că ești întotdeauna prietenos, vesel, activ, receptiv, și - cel mai important - voi toti uita doar unul la altul, ca și cum în primele zile de întâlnire! Vedem focul vechi în ochii tăi și interesul reciproc!

aniversare de nunta Tin azi!
Astăzi, exact 10 ani sunteți împreună!
Dragostea încălzește lasa mai puternic,
Această fericire a continuat să se toarnă melodia!
Lasă-l să se bucure, de asemenea, și suflet floare
Așa că, în viața ta nu a fost vreme rea!
Dragoste, cred, știu - pentru totdeauna
Durată lungă de viață soarta ți-a dat fericire!

Prima aniversare! Perioada de glorie!
La urma urmei, sa dovedit a fi poeții:
Primul deceniu -
Începe de ani fericiți!
Să nu flacără, fără apă
Nu deranjati TIN -
Cei doi dintre voi, si este minunat!
Fii mereu fericit!

Prietenii mei iubiți (nume), ați trăit împreună timp de cinci ani, iar dragostea ta este la fel de puternic cum a fost la începutul călătoriei dumneavoastră în comun! Deci, vreau să vă urez o sută de ani te iubesc doar, apreciere și respect unul pentru celălalt!

Draga (numele), vreau să vă felicit pe dumneavoastră deceniu de a trăi împreună. Mi-aș dori să fii întotdeauna atât de puternic, de familie apropiați, și de a înțelege, aprecia și respect reciproc. Mi-aș dori ca ar fi fost în mâinile tale!

Felicitări luate de la site-ul dayss.ru

articole similare