9 Gramm - poveste de dragoste versuri (cuvinte)

Ați putea crede că ai nevoie de dragoste, atunci când se confruntă cu crispa nevinovat,
Doar aici, în căutarea prințului ai încercat totul -. și relații de același sex, și trei dintre noi.
spune întotdeauna adevărul pe fostul ei iubit tratat ca un frate
Și adevărul este, ești în nici un fel de vină, că salariul său nu este suficient pentru un strat de Prado.
Da, bine, și așa mai departe toate nomalno, atunci când am citit rap, și dansezi gol acolo.
Acest lucru va continua pe tot parcursul nopții până dimineața, și apoi m-am uitat numele.
Asta e foarte bine, continuă să se miște corpul meu în timp ce eu sunt încă aici.
Nu uitați să umple paharul de vin, târfă, ești o milă, atunci mi se părea.

Refren:
Oh, da, dragă, știu ce vrei, sora mea va face acest lucru pentru tine în seara asta.
Dragă, ai preocupat? Dorința ta - legea, noi te iubim foarte mult.

A fost nevoie de câteva minute de la începutul nostru cunoștință, și ai mychish că sexul cu tine acest spațiu,
De obicei, maestru nu este ușor, dar astăzi veți primi fără alte întrebări indirecte.
Coco Nut pudrat nas, două benzi, în scopul de a menține o stare de spirit vesel și tonul
Mușca buzele și permanent straightens păr Columbia Am auzit în vocea ta.
Oh, poveste de dragoste, casa are vedere la coasta Mării Caraibelor
briză ușoară pe suflet și dragi Porshe - aceasta este paradisul tău fictiv într-un cort.
Asemenea povești nu pentru a face față, lăsați aceste povești sunt aduse la un capăt,
Unele urme de aceste conversații? Nu vedus acest nonsens, mai bine să continue să danseze până când am citit rap.

Refren:
Oh, da, dragă, știu ce vrei, sora mea va face acest lucru pentru tine în seara asta.
Dragă, ai preocupat? Dorința ta - legea, noi te iubim foarte mult.

De ce toate aceste idei atunci când îmi furnizează deja o mulțime de afișări.
Ai fost făcut în timpul meu liber plictiseala, îmi plac toți băieții fierbinte amatori fierbinte cu un *.
Și tu, eu văd că mai mic lucru, obtinerea mai mici și mai mici întinde mânerul păcătos.
În buzunarul meu două benzi elastice pentru un astfel de caz, eu te văd kayfuesh aceste sozvuchek.
Deci ai stralucesc ochii de vulpe și la stânga, se pare, granițele dintre noi.
Despre mine nu va spune mama mea ca un băiat bun, și data noastră romantică,
Totuși, această noapte nu va fi în măsură să păstreze secretul, chiar dacă unul dintre prietenii tăi fasole vărsa, în mod evident,
Dar nu este nici un secret că scuipat pe orice interdicție continuă să danseze în timp ce eu sunt rapping.

Refren:
Oh, da, dragă, știu ce vrei, sora mea va face acest lucru pentru tine în seara asta.
Dragă, ai preocupat? Dorința ta - legea, noi te iubim foarte mult.
Oh, da, dragă, știu ce vrei, sora mea va face acest lucru pentru tine în seara asta.
Dragă, ai preocupat? Dorința ta - legea, noi te iubim foarte mult.

articole similare