8 Semne ale satului într-o fată, lumea femeilor

Nu te-ai gândit cum să recunoască o fată sat? Băieți, ei fac soția cel mai fidel! Descopera 8 marca.

frumusețea încântătoare rural.

Să Vac nu minte un titlu câteva sfidătoare a articolului.

Nici discriminarea și hărțuirea nu ar trebui să fie pe această pagină!

Pentru a calcula fata care a venit la metropola provinciilor, nota 8 semne.

* Perceptibil cu ușurință „țară“ accent.

Conform observațiilor mele, de la pic de un ucrainean, și modul de a vorbi de multe ori „unassumingly“.

* Tocmai a sosit de la fata satului pot fi identificate prin frumoasa servieta pe roți și un mers nesigur pe străzile întortocheate.

* La locul de muncă, observați cu ușurință o fată sat, gata pentru orice loc de muncă.

Ea nu a fost frică de „salariu goale“ și o sarcină excesivă.

* Fata de la tara nu numai muncitor, dar, de asemenea, ambitioasa.

Off „casele rupti lor“, a plecat casele lor să prindă rădăcini în capitală.

„Prindere“ și dorința de a face o carieră în piercing exprimat temperamentul.

Am sincer scuze în oraș, dar ele sunt cu siguranță nu toți, lipsit de răbdare excelentă.

* „Fata sat“ - o atitudine atentă și prudentă față de bani și abilități de gătit impecabil.

În sine, în acest mai mult decât o dată convins.

* Pentru a recunoaște fata satului, puteți încerca pentru a prinde un machiaj bust leșin.

Vă rugăm să nu o insultă ia în considerare, dar „stilul femeilor din mediul urban“ nu se poate ajunge la o fată de la țară.

* fetele urbane sunt, de obicei rapid pentru a ofensat, și selskim- „degetul in gura nu a pus.“

Mulți dintre ei spun „galagios“ ca „inerție de po-“ ceva pentru a discuta pe banca de rezerve.

* Derevnya- este o patrie mică, în care totul la vedere.

Puteți captura unele credulitatea și rectitudinea de fetele din sat, în timp ce mitropolitul exprima ideea, de multe ori bolnăvicios mod zaharina.

* Judecând împotriva fetelor din mediul rural în oraș, apoi, unele dintre ele, sublinia pregnant statutul lor mai puțin profitabile, nu obosit de a repeta, care a venit de la „acolo“ în cazul în care drăcia nu plătit.

Un left nu semne 8 și 9.

Se pare că suntem cu tine cineva depășit)

În cazul în care această publicație, din neatenție, jignit sau rănit fată din mediul rural citesc acest material, permiteți-mi a cerut rugăm să nu l-am dorit.

Am pregătit n Edwin Vostryakovsky.

subiecte înrudite

articole similare