8 martie

versiune de tipărit

8 martie

Vitasik a stat sub stenochkoy și am urmărit ce se întâmplă pe saltea. Vitasik numit tatăl său, așa că a început să cheme pe mama, el nu minte, îi plăcea.
Mama l-au dus la taekwondo secțiune. El a întrebat-o despre el. El a vrut să fie ca tatăl lui.
Papa era deja de 6 ani. A fost ucis de ani când Vitasik 4 ani. Ei au fost „anii 90 tulburi“, cum le numesc mama lor, iar viața lăsând mulți băieți tineri. Vitasik nu știa că tatăl meu a fost un gangster și șantajist. El a crezut că eroul său tată, pe care a iubit atunci, care a continuat să iubească acum. Fără rău papă, dar Vitasik au o mamă care iubește chiar mai mult. Și el trebuie să protejeze. Deci, tatăl meu a spus când a părăsit casa pentru ultima oară. Vitasik promis că nimeni nu va răni mama. Tata știa că el ar putea fi ucis, nu se tem de acest lucru, și întotdeauna glumit cu privire la aceasta. Nu înțeleg ce Vitasik moartea este atât de mult timp până când a devenit papă. Când am aflat că tatăl meu nu mai intra în casă, și nu strigați - în cazul în care este omul principal!?
După moartea mamei Papa a continuat să o numească în același mod - omul meu principal.
Vitasik mândru de titlul și să încerce să se potrivească.
Vitasik știa că mama - o femeie foarte frumoasă, care este, - deci, și nu doar frumos. Toți oamenii se întoarse și se uită la ea. Pe stradă, în magazine, în transporturi. El a fost mulțumit că toate admirat mama lui. Uneori, oamenii vin la casa lor, ea le introduce Vitasik. Au existat bomboane, jucării, mașini, dar nici unul dintre ei nu a mers în comparație cu tatăl său. Papa - a fost un bărbat adevărat! El nu a făcut nimic în acest scop, a fost doar ei. Aceleași jucării, aceeași mașină, dar el le-a adus și predat Vitasik altfel, un om.

Antrenorul Vitasik rupt din amintiri plăcute și a revenit la realitățile clubului lupta. El a fost dat o cască și mănuși. Și a trebuit să-și petreacă prima luptă de calificare cu un senior, prieten mai experimentat. Vitasik ar putea lupta un pic. Tatăl său învățat, iar apoi a privit filmele, impotmolit cu copii în curte. Dar a fost o adevărată bătălie pe acest mat.
El a trebuit să dețină un minut și să nu se predea.
Comanda a sunat și lupta a început. Vitasik adunat, și toată atenția sa concentrat asupra inamicului. El a decis să nu apere și să atace, așa că tata a învățat. Și merge mai departe cu curaj, nu uita de protecție. Vitasik nu a văzut ce se întâmplă în jurul lui. Și în acest moment, în sala ne-am oprit toate de formare și privit ca micul copil slab dus cu indrazneala pe adversar, care a fost o jumătate de cap mai înaltă, mai grele și mai experimentat decât el. Vitasik nu a încercat să se sustragă pumni, știind că el nu se putea apăra în mod eficient, el a mers pe o pauză, încercând să lovească la inamic el știa puncte de durere. El a fost rănit de lovitură, dar el a fost merge mai departe. Comanda a sunat pentru a termina lupta, dar el încă nu a putut calma. Bit sa uitat în jur și a dat seama că inamicul a condus într-un colț al sălii, să lupte de metri 20. Imaginează-ți surpriza lui când a dat seama că inamicul are mai mult decât el. Iar restul este în mod clar necesară.
Privită antrenor bătu pe umăr și a spus: - Ești un bărbat adevărat. știi cum să ia un pumn! Am întrebat dacă să continue formarea gata. Vitasik surpriza a răspuns - Bineînțeles.

articole similare