7 Spitalul Orășenesc, România, Udmurtia, Izhevsk, Votkinsk Shosse, 81 - comentarii,

Cabinete medicale 7 Spitalul Orășenesc

Neurochirurg Markin AL se ocupă cu diagnosticul și tratamentul chirurgical al bolilor sistemului nervos central. Medicul ia un spital oraș.

Radiolog Remnyakova TV angajat în diagnosticare cu raze X, rezonanta magnetica si tomografie computerizata. Medicul ia orașul Bo.

Agențiile de rating 7 Spitalul Orășenesc

instituțiile de evaluare a avut loc 16 persoane

de la 1 (foarte rău) la 10 (excelent)

Curat, repararea, confort 2

Nu vvostorge 7 NFM. El a venit în prima sa vizită la medic districtul A. Temperatura Buslaev 3 zile are 39 de dureri de cap, slăbiciune și așa mai departe. M-am așezat în linie timp de 2 ore, așa cum există la recepție și de înregistrare, și la rândul său. Când a venit rândul meu să meargă, am ieșit cu o listă a terapeutului pentru a face o programare și a început să distribuie UPL pentru cineva va suna. Când am întrebat dacă el vozmet cartea mea și nu va fi chiar și luând-mă între cei care sunt pe înregistrare, a spus el, că - nr. El la mine nr. Admiterea de numai programare. I-am explicat situația pe care am fost așezat pentru o lungă perioadă de timp și este rândul meu să meargă, că temperatura nu ar fi altfel deranjat. El a spus că nu a luat o oră să vină un alt doctor „este posibil“, el va. A trebuit să se târască n clinici private Izhevsk în cazul în care nu există o astfel de Buslaeva

Curat, repararea, confort

Me gravidă, Naham genul receptioner Olga. În cele din urmă, sa dovedit că nu am înțeles corect vocea ei dacă acest lucru, ea nu a putut vedea. Acestea sunt cuvinte ale capului. Când a cauzat acest lucru, este, în general, el nu a spus. Înainte de Naham mai multe persoane în vârstă, ele sunt toate „înghițit“. Mai am tolera acest lucru nu va o altă astfel de izbucnire și Ministerul Sănătății va veni la tine cu un cec.

Curat, repararea, confort

Curat, repararea, confort

Registrul este în mod constant nepoliticos. stat.talonom este inactiv timp de 40 de minute.

Curat, repararea, confort

e angajat camera cu raze X a reamintit că a primit un salariu de taxe pacientului, și de viață pe cheltuiala noastră, atât de negativ auzit. Un alt serviciu de rău în gos.med.uchrezhdeniyah că nu există o listă clară și explicită a procedurilor de pacient libere și program de studiu teritorial. pe care le puteți naviga și să își cunoască drepturile, și că multe instituții folosesc această ignoranță și forța pacienții să meargă pentru servicii cu plată contrar alternativa sa liberă.

Părinții mei locuiesc în anul rayone2,5 și, bineînțeles, această vizită Spitalul Doctor. In tot acest timp, pe site-ul lor nu există nici un medic local și părinții de multe ori trimite-l la un medic, apoi altul. Papa - un invalid și el are o mulțime de boli. Ele sunt obosit de a explica ca fiecare medic și la fel de obosit de a vedea nefericit se confruntă cu vrachey.Zav. poliklinnika, de asemenea, mi-a oferit cel mai mult pentru a găsi un district sau obrattsya la președinte. Ea spune că medicul la site-ul atașat. Acest lucru nu este adevărat, o minciună. Când a apela la medic în casă, așteptând ceea ce medicul eliberat atunci când pentru a face o programare, este îndreptată către în cazul în care mai puține persoane sau medic mai rău. O persoană într-o poziție de conducere situată în mod deschis și nu face treaba, deci ce să ceară de restul?
Nici un doctor, și nimeni nu are nevoie de ea. Ai nevoie să suni președinte.

Curat, repararea, confort

articole similare