4 zile greutate stă în continuare, pierderea in greutate timp de 2 săptămâni! De ce a crescut în greutate

Și eu ar trebui periodic. 1-2kg o săptămână și lăsați-l în picioare pe mii aceeași Digits.
Sunt acum sfătuiți să arunce scalele și centimetri pentru a măsura, atât de fiabile. Dar sufletul cere să sară pe cântar și se bucură de cel puțin 100 de grame a scăzut.

Am fost așa și este la această greutate. a ajutat la dieta lift, adăuga produse utile - brânză, brânză de vaci, cereale, kopchenenkuyu.ostavit exercițiu de pește - Am câștigat 2 kg, ong, dar apoi din nou în lupta și totul este scăzut treptat până la 65 de ani - fără momente de repaus.

greutate poate fi de până la 20 de zile. aceasta este o reacție normală a corpului

LUNA-Xue. 11.03.10 11:33 (Răspunde la: Xorecheg)

Știi cum am aruncat primele 6 kg. Prima zi de a bea ceai verde, iar pe timp de noapte a băut „Gutalaks“ laxativ, a continuat programul complet. =))). (Purificată din zguri intestin). în următoarele câteva zile, astfel mâncat. Pentru micul dejun ceai verde sau cafea, prânz tvorozhok activ sau de grapefruit, la cina la 17 ore de pui fiert (pulpă întreagă) sau tocană de legume (fara cartofi) + cerc 10 minute picioare ridicat de 15 ori, de 20 de ori genuflexiuni, apăsați de 50 de ori și care te-a adăugat doar astăzi la toate acestea aerobic pentru Cindy kroyford!

Xorecheg. 11.03.10 11:23 (Răspundeți: LUNA-Xu)

Am lucrat la ea pentru o lungă perioadă de timp, un lucru foarte bun. Acum, pur și simplu nicăieri să fie angajat pe ea, ea a vrut să. Greutatea trebuie să-și piardă sânge din nas, stau pe diete nu se poate rupe în jos imediat. Nu știu ce să fac. Mă duc în piscină, și gama de răsucire. Ieri pe hrișcă și lapte 300 g sat. Kick-Ass.

LUNA-Xue. 11.03.10 11:19 (Răspunde la: Xorecheg)

Ei bine, da. greutate mai mult aveți. De aceea, primele 10 kg. general, ar trebui să vină cu ușurință în vrac. Sunt aerobic pentru Sindi Krouford, 300 de grame aruncat. în cele din urmă cel puțin o schimbare a mers. și orice baie sau descărcare nu a ajutat ((((. Deci, răbdare, deoarece greutatea începe să scadă din nou, lasă-mă să știu!

Am, de asemenea, greutatea în valoare. Am numărat calorii pe zi în piscina merge, a scăzut 1 kg, și tot în valoare de ea. Nu pot să înțeleg de ce este necesar, greutatea este acum 101 kg. și anume greutatea trebuie să fie resetat bine. Și este necesar să se arunce 4 kg timp de 2 săptămâni.

LUNA-Xue. 11.03.10 09:43 (răspuns la: Swan)

Swan. 11.03.10 09:40 (răspuns la: LUNA-Xu)

câteva zile, și el va fi întotdeauna), un mic, dar el va!)))
Și încă mai există o situație, nu fir cu plumb, nu, și apoi bam. Și doar a luat o mulțime)
Apropo, dacă sunteți activ în sport, greutatea poate crește un pic, iar aici nu trebuie să se uite la afișarea soldului este, și volume.

LUNA-Xue. 11.03.10 09:37 (răspuns la: Swan)

Vă mulțumesc foarte mult pentru sprijinul acordat. și ce crezi că, atunci când se va schimba. și apoi mă duc toate nervos deja, dar stai, nu arunca chestia asta!

Acest efect de „platou“, așa-numitele.
Acum, principalul lucru nu este de a sparge din cauza lipsei de rezultate, pentru că este temporară!
Continuați în aceeași activitate duhe.Dobavte!
Și greutatea merge în jos!
Mult noroc!

articole similare