25 idei pentru resedinta de vara, care va fi încântată de fiecare copil

Doriți să concureze cu iPhone, computere, tablete și alte realizări ale civilizației, care au ocupat tot timpul liber al copiilor? Apoi creați pentru ei în țară sau în fascinanta lume a neobișnuite leagăne, Leagane, zone sportive, slide-uri si vile.

25 idei pentru resedinta de vara, care va fi încântată de fiecare copil

Pentru a păstra lucrurile simple, am luat o serie de opțiuni complet realiste.

1. Perete pentru tineri alpiniști

Un perete gol al casei poate deveni o bază de formare pentru tinerii exploratori de vârfuri de munte.

25 idei pentru resedinta de vara, care va fi încântată de fiecare copil

2. Casa neobișnuită

Nu este doar o casă. Această colibă, și caravane țigănești, și un cuptor care va proteja de gâște, lebede rele. Jurnale sunt păstrate pe arcade de oțel.

25 idei pentru resedinta de vara, care va fi încântată de fiecare copil

3. Țesătura de frânghii

Cine nu ar vrea să vă încercați în rolul lui Spider-Man?

25 idei pentru resedinta de vara, care va fi încântată de fiecare copil

4. Sub vele stacojii

Design "verde" vise simple. Restul va finaliza copii fantezie.

25 idei pentru resedinta de vara, care va fi încântată de fiecare copil

5. Șotronul

Utilizați dale din beton luminoase pentru jocurile clasice din copilărie.

25 idei pentru resedinta de vara, care va fi încântată de fiecare copil

6. Rolul unui praștie

Primele lecții „Ce este bun și ce este rău.“ Acest praștie sportiv realizat din tevi si fitinguri din materiale plastice.

25 idei pentru resedinta de vara, care va fi încântată de fiecare copil

7. autobuz Jolly

Aveti nevoie de: punte, scaune de plastic vechi și un capac pentru volan.

25 idei pentru resedinta de vara, care va fi încântată de fiecare copil

8. Corner Princess

Totul este facut din paleti vechi si role de cablu, și vopsite în culori strălucitoare.

25 idei pentru resedinta de vara, care va fi încântată de fiecare copil

9. Speedway pentru mașini de copii

Pe gazon, puteți construi o pistă de curse jucărie pentru mașini controlate prin radio. Nici designerul nu înlocuiește un miracol.

25 idei pentru resedinta de vara, care va fi încântată de fiecare copil

10. Hill și turn de veghe

Vechi copac încă vor beneficia de copii.

25 idei pentru resedinta de vara, care va fi încântată de fiecare copil

11. Pe partea de sus a lumii

Copiii se vor simți ca pe partea de sus a lumii, de învățare pentru a echilibra pe acest jurnal. buna pregătire a aparatului vestibular. barna poate „creste“ cu abilitatea de copii (dacă ai pune un alt bare de înălțime).

25 idei pentru resedinta de vara, care va fi încântată de fiecare copil

12. Track Sănătate

Pentru a face cu prevenirea platfus, nu este necesar să cumpere covoare de masaj. Calea reală a sănătății poate aranja diverse materiale la îndemână.

25 idei pentru resedinta de vara, care va fi încântată de fiecare copil

13. aterizare trambulină

Marginile trambulină sunt fixate pe pit lambriuri din lemn.

25 idei pentru resedinta de vara, care va fi încântată de fiecare copil

14. jocuri de golf fabuloase

țarc verde pentru copil în mijloc și canapele pentru grupuri de iarbă într-un cerc. companii pediatrici astfel de câmp este exact ca ea.

25 idei pentru resedinta de vara, care va fi încântată de fiecare copil

15. "Living" tunel

„Construirea“ a tunelului poate provoca pasiune primii copii pentru plante în creștere.

25 idei pentru resedinta de vara, care va fi încântată de fiecare copil

16. Baricada de sucursale

distracție de iarnă în „vară“ întruchiparea. „bulgări de zăpadă“, pot fi realizate din spuma sau bile de fân.

25 idei pentru resedinta de vara, care va fi încântată de fiecare copil

17. Treehouse

Cu sau fără un acoperiș - de la o astfel de proprietate mică „Mowgli“ va fi încântat.

25 idei pentru resedinta de vara, care va fi încântată de fiecare copil

18. Această atracție

Asta e logica minții se dezvoltă. Copiii vor putea urmări tot drumul o minge de tenis.

25 idei pentru resedinta de vara, care va fi încântată de fiecare copil

bucătărie 19. Copii

Interesant mini-bucătărie, în dulapuri vechi. O astfel de transformare minunată nu va fi niciodată uitat!

25 idei pentru resedinta de vara, care va fi încântată de fiecare copil

20. Swing din scaun

echitatie Royal pe un scaun confortabil. Potrivi cu orice scaune.

25 idei pentru resedinta de vara, care va fi încântată de fiecare copil

21. Casa de hobbiți

Deci, drăguț! locuințe pitică Cute dacă este special conceput pentru copii. Pentru a rundă ușa - o țeavă, acoperit cu pietre și pământ.

25 idei pentru resedinta de vara, care va fi încântată de fiecare copil

22. Gardul pentru terenul de joacă

companie prietenos pictat de adulți și copii, vor fi așteaptă cu nerăbdare să prietenii lor.

25 idei pentru resedinta de vara, care va fi încântată de fiecare copil

23. Sandbox cu Tent

În mod ironic, cea mai mare sfera de imaginație dă loc cu nisip copiilor obisnuite.

25 idei pentru resedinta de vara, care va fi încântată de fiecare copil

24. Mini-Shop

Gama de produse ale magazinului copiilor de paleti extrem de interesante. Totul se face manual.

25. Corner Sport și jocuri

Pentru a se angaja în aer liber este mult mai plăcut decât acasă la masă. În timpul pauzelor se pot juca sau pentru a desena cu creioane colorate.

25 idei pentru resedinta de vara, care va fi încântată de fiecare copil


Eu cresc un pic nepoata Tanya, ea doar de curând întors un an, dar îi place să se joace. În mod constant se ascunde, urcă în dulapuri, sub mese, și în alte locuri. Unele dintre ideile sugerate de tine, vreau să arate fiul și soția lui, să se gândească, și construit pentru un copil locuri interesante. Perete pentru tineri alpiniști, cred că s-ar potrivi perfect. Tanya înăsprit perfect, care deține masa, sau aduce la dulapuri de bucătărie, și modul în care pașii urcă pe masă. Și un astfel de perete ei va da o multime nalazit. Despre casa, ne-am gândit, de asemenea, dar am imaginat un pic diferit. Spiderweb de frânghii interesante, dar pentru moment dețin o astfel de idee. Mi-e teamă că un copil mic încurcate în ea. Dar, pentru un copil de 5 ani trebuie să fie doar dreapta. O idee grozavă cu autobuzul distractiv! Noi, doar vecinii noștri, de asemenea, au copii. Deci, este posibil să fie de acord și să facă astfel de locuri, astfel încât copiii s-au distrat cu ei. Și totuși, dacă scaunul se va roti, astfel încât să puteți să le roti la toate ar fi grozav. Colțul printesa arată uimitor! Bright, colorat! Încă o mulțime de jucării, și fetele nu trage afară. Palete sunt, fără bobine, dar cred că de ceva, sigur! Trambulină am, de asemenea, părea demn de atenție. Cine nu iubește un salt copil. Doar eu și prietenii mei a sărit pe pat de primăvară vechi, care a stat în curtea noastră. De câte ori au scăzut ... Și apoi, o scurtă, trambulină securizată și lăsați copiii sari! Manej „Poiana Zanelor“ - o idee foarte utilă în jucării arena verde pentru a adăuga, iar copilul va juca pentru o lungă perioadă de timp în aer curat. Atracție, de asemenea, se poate construi. Am văzut pe internet sunt în curs de dezvoltare placi. Un rocker astfel, am făcut deja. Acesta este încă închis înainte. foarte bine echipate cu nisip pentru copii. Am avea - jumătate din dimensiunea, și totuși nu acoperă partea de sus a nimic, dar în anul următor se gândească la modul de a face un acoperiș pentru spațiul de siguranță. Vă mulțumim pentru o astfel de abundenta de idei creative și este nevoie să se angajeze copii afacere.

Nu oferiți tăvi de utilizare non-destinate. E periculos. Chiar înainte de copii au sosit.

25 idei pentru resedinta de vara, care va fi încântată de fiecare copil
25 idei pentru resedinta de vara, care va fi încântată de fiecare copil
25 idei pentru resedinta de vara, care va fi încântată de fiecare copil

Ceea ce nu a venit cu omul pentru a face viața mai luminoasă și mai distractiv! Principalul lucru - pentru a vedea în astfel de excentricități nu sunt minte doar jocuri, și unele soluții utile și le găsi la o bună utilizare. Pentru a profita de aceste idei, este necesar.

25 idei pentru resedinta de vara, care va fi încântată de fiecare copil
25 idei pentru resedinta de vara, care va fi încântată de fiecare copil
25 idei pentru resedinta de vara, care va fi încântată de fiecare copil

Există o lumină într-un material ieftin, convenabil și naturale, pentru a face lucrurile accesibile și eco-friendly, și că, în timp ce a fost ușor de a lucra cu? Da! Acest paleti vechi (paleti) din care, după un anumit tratament a produs capodopere.

25 idei pentru resedinta de vara, care va fi încântată de fiecare copil
25 idei pentru resedinta de vara, care va fi încântată de fiecare copil
25 idei pentru resedinta de vara, care va fi încântată de fiecare copil

Vreau să împărtășesc o idee mandrinele forjate, care a văzut în parcul Pushkino sanatoriul din Gurzuf. Într-un ansamblu cu un arbore arata banc cu balustrade forjate. Toate genial - doar.

25 idei pentru resedinta de vara, care va fi încântată de fiecare copil
25 idei pentru resedinta de vara, care va fi încântată de fiecare copil

Rămâne grila „de compensare“ Am decis să înceapă în afaceri aici și în curând această clădire se va ridica de pe site-ul meu! Un alt cuplu dorit de roțile de căruțe aici pentru un astfel de experiment:

25 idei pentru resedinta de vara, care va fi încântată de fiecare copil

Bună ziua! În casa noastră este nici o cameră de utilitate separată pentru vacanță „gadget-uri“, astfel încât au trăit pe veranda ca spiritul stabili. Este timpul pentru a le oferi confort. În același timp, și te - nu dețin terasa bOolshuyu parte.

Vezi toate materialele despre ideea de a depune mărturie. Vedeți toate

articole similare