Succo case de oaspeți, prețurile în 2019

Casa de oaspeti „Angelina“ este situat în satul stațiune Sukkah. Până la mare - Pebble Beach - 10 minute de mers, centrul de divertisment - 8 minute, copii parc de apă - 15 minute, piața cu o abundență de fructe și legume proaspete - 10 minute, magazin de produse - 10 minute, stația de autobuz, de lângă orașul Anapa - 10 minute de mers pe jos . Deschis pe tot parcursul anului! Marea loc pentru a rămâne grupuri de sportivi!

• 40 fotografie
  • 7 comentarii

Masa: organizate în sala de mese

Adăugați o opinie Intreaba Verifică disponibilitatea

Casa de oaspeti „Natela“ este situat în satul stațiunea Sukkah, o plimbare de 10 minute de mare. Din casa de oaspeți oferă o vedere mare de munți și văi marginea Sukkah a Mării Negre.

• 58 fotografie
  • 4 comentarii

Masa: organizat de trei ori pe zi

Adauga un comentariu Trimite cerere Pune o intrebare Consult disponibilitatea

Casa de oaspeti „Natalie“ este situat în pitoreasca vale a Sukkah la o plimbare de 15-20 minute de mare. Nu e nici o grabă, dar este totul pentru confortul dumneavoastră - piscine pentru copii și adulți, sezlonguri, loc de joaca, camere confortabile, cu toate facilitățile, bucătărie pentru self-catering.

• 52 fotografie
  • 9 comentarii

Sursa de alimentare: independent sau organizat de meniu personalizat

Vă invităm să vă relaxați în casa de oaspeți din nou n. Sukkah. Casa de oaspeți este un magazin de 1 minut, sala de mese. Marea poate ajunge în 7-10 minute. plajă cu pietriș.

• 28 fotografie
  • 11 comentarii

Va oferim o pauză într-o locație minunată și pitorească a coastei Mării Negre - Sukko Valley. Suntem în imediata apropiere a pădurilor de ienupăr, care umple aerul cu svoystvami.Mozhzhevelnik util capabil de a îmbunătăți nu numai aerul, dar, de asemenea, corpul tau. Casa de oaspeți este situată la 700 de metri de mare.

• 53 fotografie
  • 17 comentarii

Masa: auto-organizat sau

Rezervare: plata în avans pe Sberbank 676196000146487336 hartă

Casa de oaspeți „Alliance-M“ este situat în valea Sukkah - un centru unic de eco-turism și recreere în regiunea Krasnodar. Sukko- „prospețime Valley“, astfel încât ei ca să cheme pe cei care au fost vreodată aici. Acesta este situat la sud a stațiunii Anapa este la 13 km. Succo loc pitoresc linistit, aer curat de munte, zona verde, infrastructură, plajă cu pietriș curat. La distanță de mers pe jos (la 2 minute de mers pe jos), farmacie, cafenele, magazine, stație de autobuz. plajă cu pietriș - 20-25 de minute.