Fotbal kk - 3 2019 Mexic Tour - România în urma căruia cont

său meci finală în grupul echipa România a jucat cu mexicanii și singura continuarea promovării sale în Cupa Confederațiilor semi-finale - a fost necesar pentru a câștiga, și totul a început ca o idee bună, deja în minutul 26, după un atac prelungit Alexander Samedov a marcat un gol dorit. Dar mexicani au mexicani, după 5 minute, cu o lovitură de cap Nestor Araujo face scorul - 1: 1, și încă mai sperăm pentru a doua jumătate, doar nu am reușit. În minutul 53 al lui Igor Akinfeev nostru a făcut o greșeală prostie la ieșire, pentru care a fost pedepsit de Irving Lozano, care răceală face scorul - 2: 1 in favoarea Hispanics in minutul 68, Yuri Zhirkov primește un al doilea cartonaș galben, iar echipa Cherchesova a ramas cu zece oameni. Au existat, desigur, dorința de a salva jocul, dar jocul este pierdut, iar echipa românească este pe locul al treilea în grupul lor, și că a fost.

Fotbal kk - 3 2017 Mexic tour - România în urma căruia cont

Iar pentru România a început bine după meciul gol Samedov 25“, când România a luat un 1: 0, dar după 5 minute de Araujo a egalat, astfel că a rămas după prima repriză.

România Echipa națională este pe locul trei în grupă și se termină drumul spre casa Cupei Confederațiilor.

Joc de jucători români în prima jumătate a privit foarte frumos. Pe 25 - lea minut Aleksandr Samedov după un atac prelungit a deschis scorul. Dar a durat doar cinci minute și Nestor Araujo a egalat scorul la 1: 1. În a doua jumătate Irving Lozano a adus mexicanii în avans (prin modul în care cele două goluri pentru echipa națională a Mexicului este destul de curios și parțial accidentale). Ca rezultat al 2: 1 în favoarea echipei naționale a Mexicului și Rumyniyane rămân în turneu ca spectatori.

Pe parcursul meciului, acesta este în valoare de puncte de dispută cu căderea Rumyniyan într-o altă pedeapsă remarcând, și, desigur, eliminarea lui Yuri Zhirkov un al doilea cartonaș galben pentru și nu este marcat un gol împotriva echipei naționale a România.

Poate că mulți oameni nu speră că Rumyniyane dintr-o dată și să câștige meciul este departe de a fi un joc prost meksikantsev.No mulți au sperat că câștiga cel puțin un gol în preimuschestve.No miracol nu sa întâmplat.