9 Douăzeci și cinci motive pentru a schimba - frăție - Club Mama lui

9 Douăzeci și cinci motive pentru a schimba - frăție - Club Mama lui

Vino primăvară se întâlnesc împreună! În acest scop, vă invităm pe toți să se alăture într-o călătorie. Trenul va rămâne pe platforma timp de șase zile. Asta-i cât de mult timp ai de ceva să se gândească și să trimită o cerere de participare - și va fi biletul. Tu naydosch profilul AICI!

Toate salutări. Numele meu este Natalia, eu rizhanka.

9 Douăzeci și cinci motive pentru a schimba - frăție - Club Mama lui

Am o fiică frumoasă Nika, care 2 ani și 3 luni.

9 Douăzeci și cinci motive pentru a schimba - frăție - Club Mama lui

Văzând un nou proiect, am ezitat - să participe sau nu. Lucru este că de câteva ori au participat la un concurs de acest gen, dar niciodată nu a câștigat, și, ca să fiu sincer, a fost chiar mulțumit. Privind înapoi, îmi dau seama că doresc ca și să fie transformat, pe de altă parte temut. Mă duc la frizer: „Eu tapiterie numai. Un cuplu de milimetri!“. Și Doamne ferește obstrigut împușcat centimetru. De aceea, am dat seama că o dorință de schimbare nu este de ajuns. Cele gata scuze du-te, de exemplu:

- Lung mi se potrivi mai mult

- Mai bine blonda

- Ca soț reacționează

-Nu a fost un copil care pleacă

De aceea avem nevoie de o motivație puternică. vspomnilps Imediat „poveste“ despre persoana cea mai motivată.

Astfel, cel mai motivat scop și persoana - cineva care vrea cu adevărat să folosească toaleta. Toate obstacolele par nesemnificative. Sunt de acord, este ridicol să auzi fraze de genul „Sunt supărat pentru că“:

- N-am avut timp să meargă la toaletă;

- Eram prea obosit. a pierdut speranța;

- Nu am crezut că ar putea ajunge, bine, desigur, el a fugit într-un fel, picioarele din orice mai mult;

- Sunt prea prost să o facă;

- Am 5 descrisă mai sus, nu voi fi capabil să ajungă, nu este în mod evident pentru mine;

- Am bătut la ușă la toaletă, dar nu am deschis. Nu am avut motivație;

- Am fost deprimat;

- Nu am bani, eu nu-l pot permite;

- Am decis să merg mâine.

Într-o zi, eu încă mai îndrăznit să tundere părul foarte lung, și nu a fost doar un singur motiv - sa născut copilul și a fost o amenințare că dacă fiica mea va continua pentru a trage parul meu, eu pot sta chel. De fapt, acest lucru nu a fost chiar și motivația alegerii. Scurt dar sănătos sau fără păr. Tunsoare a fost mulțumit, dar din nou nu a mers.

9 Douăzeci și cinci motive pentru a schimba - frăție - Club Mama lui

Ce urmează, și apoi m-am uitat ca aproape cu parul scurt, clip de câteva ori, în scopul de a realiza exact, care a fost pentru prima dată și apoi din nou să crească părul. Și undeva în mintea să înțeleagă că un pic mai mult și am coada de cal din nou otraschu, dar nu fac nimic.

9 Douăzeci și cinci motive pentru a schimba - frăție - Club Mama lui

Și apoi bam, proiectul. Există hrană pentru gândire. Mai multe doar ieri pe Facebook a scris că starea de spirit am ceva retoric. De ce ar? Și a primit răspunsul: „Deci, e timpul pentru a schimba ceva.“ Nu a găsi un răspuns în sine, „Ce este,“ am uitat despre ea și. Și acum toată ziua de gândire, de ce am putut participa, de ce vreau să fac de transformare?

Îmi place să mă uit, accident, salon de coafura, manichiura face. Mă uit bine. În plus, există fete care au nevoie cu adevărat de transformare. Am dat seama că, încă o dată în căutarea scuze, ca cele mai multe fete care-l face medicul comandat. Ei pur și simplu, au avut mai multe scuze, și așa el însuși lansat.

Pe măsură ce nu doriți puterea și energia de deșeuri sau deșeuri, dar nu merge pentru transformare. Așa că am început să caut pentru cazul de mare. În cele din urmă, nici o scuză, și anume argumente „pentru“! Am amintit de un prieten care are o cutie în care se află diferitele lucruri mici, ca să spunem așa, din motive care indică de ce ea iubește slujba ei. Am decis să merg prin exemplul ei - a luat hârtia și a început să scrie motivele pentru care vreau să fie transformată.

Și asta e ceea ce am primit:

1. Vreau doar să se schimbe

2. Vreau să se schimbe dramatic, încercați pe o nouă imagine

3. Vreau experiențe noi, iar acest lucru este adrenalina, anxietatea plăcută din proces și bucuria rezultatului.

4. Vreau coafura a fost, nu coada de cal

5. Aceste noi întâlniri și cunoștințe cu persoane interesante

6. timp excelent

8. Vreau să se uite uimitoare

9. Există o șansă de a câștiga o ședință foto.

10. Schimbări externe afectează, de asemenea, interne

11. Transformarea se poate face gratuit

12. Transformarea va face cei mai buni meșteșugari din Riga

13. Ca un cadou, puteți obține sooo bune, produse cosmetice profesionale

14. Capacitatea de a afla unele dintre secretele de stabilire și Mei Doghouse

15. Începe să caute noi de lucru (practica) este într-o formă excelentă

16. Vreau soțul meu în cele din urmă convins că am prea Butch în față

17. O nouă imagine mi va da încredere

18. Ar fi neobișnuit de aventură, dar netestat

19. Faceți cunoștință cu arcul astfel încât cel puțin la fel de super!

20. Vreau să obțineți o mulțime de complemente

21. Vreau o fotografie trage într-o nouă imagine

22. Vreau să fac o transformare chiar acum, atâta timp cât tineri ca aceasta poate permite, în ceea ce privește statutul (locul de muncă) și sănătate, păr, desigur, nu dintii cresc inapoi, dar ele au tendința de a cădea de-a lungul anilor. Prin urmare, este necesar Nabes și să înțeleagă ceea ce dvs. în tinerețe!

23. Vreau să învețe noi tendințe și să înțeleagă ceea ce este al meu!

24. Vreau să plonja în lumea colorată a frumuseții, a ieșit din ea o modă, elegant și încredere în sine

25. VREAU VREAU VREAU transformare IT.

În general, când a văzut lista, am dat seama că sunt pregătit și vreau să participe și a început să scrie cererea.

Sunt gata pentru schimbare cele mai neașteptate, sunt de acord cu orice eksperemnty. La urma urmei, această șansă este dat foarte rar, de multe ori, chiar și o dată în viață!

Scrierea motivele care m-au motivat să participe, le-am tipărit și lipite pe carton astfel de frunze.

9 Douăzeci și cinci motive pentru a schimba - frăție - Club Mama lui

Ei au transformat 25 (.), Le Pliat într-o cutie de casă și ceea ce am primit, nu numai un motiv bun, și este talismanul meu.

9 Douăzeci și cinci motive pentru a schimba - frăție - Club Mama lui

Dacă încep să chinul de îndoială, ar trebui să se uite la cutie, și este clar!

Sunt pregătit, în afara de îndoială!

SĂPTĂMÂNA ONE = TRANSFORMARE ONE

Șase dintre Schimbării în salonul de înfrumusețare

9 Douăzeci și cinci motive pentru a schimba - frăție - Club Mama lui

Fiecare participant,

care vor putea fi transformate,

părăsi salonul de înfrumusețare cu un coș de cadouri de la ALFAPARF Milano

9 Douăzeci și cinci motive pentru a schimba - frăție - Club Mama lui

di Semi Lino Diamante COLOR PROTECTION -

Salvați culoarea părului saturate pentru o lungă perioadă de timp!

9 Douăzeci și cinci motive pentru a schimba - frăție - Club Mama lui

  • Absența de sulfați asigură curățarea ușoară a părului sposobstvuyuya conservarea pe termen lung a culorii părului.
  • Sistemul de culoare-Block + protejeaza parul de efectele nocive ale componentelor agresive de apă de la robinet.
  • Acidul lactic restabilește pH-echilibru și blocarea formării radicalilor liberi.
  • Componentele lipidice ale extractului de ulei de măsline este sigilat în portbagajul unei culori cosmetice a părului, asigurând durabilitatea și luciul după procedura de colorare profesională.
  • Extractul de semințe de in ofera parului stralucire de neegalat.

După ce toate cele șase transformări au loc, pe portalul de știri vor fi anunțate vot TVNET - într-o săptămână vom alege o transformare care a placut cel mai mult.

Cine va fi dat cele mai multe voturi vor primi

9 Douăzeci și cinci motive pentru a schimba - frăție - Club Mama lui

Ceilalți cinci participanți vor primi titut „Miss simpatie ALFAPARF Milano», «ra portalul simpatie TVNET "" Miss simpatie revista Stella», «ra simpatie Mamin Club“, etc.



Proiectul este sprijinit, de asemenea,

Toate transformarea va avea loc în Riga saloane de înfrumusețare. Locuiți într-un alt oraș și vă este greu să ajungi la Riga? Nu contează! Încă implicat în proiect!

Trebuie să completați toate cele șase sarcini și apoi tuturor celor care trăiesc departe de oraș, reprezentanții ALFAPARF Milano va selecta un alt câștigător. Noi personal sunt de acord în ce zi și în cazul în care pentru a organiza transformarea. Asta e doar la vot pentru marele premiu, cel mai probabil, nu va avea timp să ia. Dar lucrul cel altceva - procesul și va fi!

articole similare