6 sfaturi unice pentru femeile care visează că soțul ei nu sforaie noaptea

femeie frumoasă! Dacă interfera cu somnul sforăit soțul, atunci aceste sfaturi sunt doar pentru tine. Vă oferim câteva sfaturi eficiente care, deși nu pentru mult timp, dar va permite să ia o pauză de la soțul tău la trilurile noapte - sforăit.

În primul rând, vom încerca să scape de soțul ei sforăitului un mijloc popular dovedit. Oferta de a lua soțul ei, bine, în cazuri extreme, și se vor depune, noi nu pierde nimic din punga de hârtie, în cazul în care nu - vin și celofan. Și cere-i să respire pe nas. Dar la gură a fost în această geantă. Respirați în nas, expirati gura în pungă. În cazul în care trenul - puteți obține cu adevărat scăpa de sforăit. Dar această metodă nu este potrivită pentru mine cel mai mult, pentru că atunci am fost râs la perna miezul nopții, amintindu-și cum soțul ei, cu furie de gaze cu ochii bulbucați ca o broască, iar dacă soțul aveți suficient un mare, ca o broască râioasă, umflat obrajii lui. Ei bine, poate nu orăcăind. Imaginea este încă la fel ... Uită-te la acest lucru foarte hilar, eu personal nu pot uita la ea fără râs. Cu el, eu cu siguranță nu râd. De fapt, noi trebuie să arătăm ce am avut si iubitor.

Ei bine, toată noaptea. Soțul tău a adormit. La început, tăcerea, dar după doar câteva minute mai târziu, a fost atât de odios pentru tine, sforăit.

1 mod. Cel mai simplu și cel mai comun mod este suficientă, care este ceea ce aveți nevoie să liniște, sfaturi de degetul degetul mare și inel, prindeți nasul soțului ei. Toate acestea a fost făcut în liniște, fără cel mai mic zgomot, ca rezultat al soțului ei nu va respira și gura larg deschisă ușor. Sforăitul se oprește, însă pentru scurt timp. Dar noi doar va fi în măsură să se pregătească pentru următorul atac, îmi pare rău, la metoda următoare.

2 metodă. Pentru aceasta avem nevoie de o mică bucată de gheață, pe care le lăsați în congelator în avans. Soțul ei a început să sforăie din nou, faci drum pe vârful picioarelor la bucătărie, deschide în liniște frigider, a luat o mică bucată de gheață recoltate. Cel mai bun dintre toate, atunci când camera este suficient de cald și soțul tău iubit este adormit, îmi pare rău, în pantaloni scurți unii bărbați, bine sau trunchiuri de înot, care a spus că preferă. O bucată de gheață, este de dorit să se pună în ombilic (aici, de exemplu, soțul meu, ei bine, doar urăsc, chiar și atunci când ating buric cu degetele. Este un loc el ca gâdilat, doar mai brusc). Ei bine, au aruncat o bucată de gheață, și cel mai important, a trebuit să se întoarcă repede. În timp ce soțul ei a fost treaz și de frică va înțelege ce este, o bucată de timp să se topească în buric fierbinte, bine, ești aici, ca și în cazul în care nevinovat. Dacă nu se poate face ceva pentru a face un moment în urmă, dacă ai închis ochii, „somn“ si giggle pentru mine în tăcere, nu cu voce tare. Timp de 5 minute, ar trebui să fie suficient. Dar, vă rugăm să nu folosiți această metodă de multe ori, deoarece poate provoca enurezis nocturn. Și, de asemenea, pot să apară și alte semne de tulburări nervoase, cum ar fi schelălăind pe timp de noapte, WinCE, pot fi, de asemenea mișcări necontrolate ale brațelor și picioarelor (în acest caz -! Feriți-vă).

3 metode. papuc Advance cravată funia astfel încât atunci când aruncarea sneaker pe perete nu a dezlegati coarda și adidași nu ar rămâne fără o frânghie. sforăit auzit - este timpul să acționăm. Arunca adidași pe perete, care sunt o mână de convenabil. În acest moment, țineți coarda si trage pe dreapta. Principalul lucru este de a obtine tare zvon, gustoase. Soțul ei trezit, și sunteți în orice poziție nu este situată, cel mai important, pentru a închide rapid ochii lor. Și nu râd, și nici măcar nu zâmbesc. Deși zâmbet dulce, poate să vă confruntați, dar apoi soțul poate suspecta că acest lucru este, tu treaz, nu ca sa zambesti, atunci vis de un vis plăcut. Mai bine să-l joace în condiții de siguranță, cu un zâmbet.

4 metode. Advance papagal pene ascunse care a trăit înainte. Dar, desigur, puteți lua o pană și de la unele pui, ci mai degrabă de un cocoș. În general, care pe atât de mult. Ia orice pană, eu iau papagalul (papagal va vorbi în metoda următoare). Deci, soțul ei a fost adormit, sforăit, ca de obicei. Iei această pană și în liniște, liniște petrec astfel încât soțul tău a început să se scarpine în diferite părți ale corpului. Acest lucru îl va distrage atenția un pic, și se va opri sforăit. Nu mai puțin de 5 minute, vi se va oferi o altă tăcere. Dar mai rău decât în ​​acest fel, este faptul că soțul puteți face a doua zi pentru a spăla lenjerie de pat și lenjerie de corp, explicând că, dacă el pruriginoasă, aceasta înseamnă lenjerie de corp sau necurate acarieni crescute, și poate chiar bug-uri. În general, ca dezvoltarea de fantezie în soțul tău, iar el va spune. Sau, dacă aveți chef nu este dezvoltat - apoi se spală nu va fi garantat. Dar dacă soțul tău are o fantezie, dar nu aveți o mașină de spălat sau nu le place să se spele, atunci acest sfat nu este pentru tine.

5 metode. Ei bine, odată ce a amintit pene, atunci vom merge la metoda următoare. Este acum că aveți o pană de la un papagal, și atunci când, de fapt, a fost un papagal drăguț, care odată ce te-a ajutat să se ocupe cu soțul sforăitului. În avans, doar ascunde sub perna, dacă semințele firimituri, și de îndată ce soțul meu este, de obicei, doarme, sforăind și visează. Desigur cel mai bun, și într-adevăr, în consiliile anterioare, dacă el a deschis burta, pentru că este mai bine să firimituri sau semințe au fost stropite in jurul buricului, ci mai degrabă direct în stomac. La urma urmei, dacă i-am spus movilă firimituri de cereale pe cap, iar promazhet papagal si musca accidental ochii soțului ei, atunci de ce ai avea nevoie de un om fără ochi?

Ei bine, un pic distrată, se toarna firimiturile care au convenit cu tine, am pus foarte puțin, pentru că în caz contrar, atunci când soțul ei sa trezit și a văzut că ar ști mâinile cui caz. Și, ei bine, am zburat papagalul, eu nu-l sau să doarmă precum și mine și previne sforaitul soț, deci ce? Și așa că am decis doar să trezească soțul ei. papagal, nu-i așa. Vei rămâne la nimic aici. Apoi, el va trebui să-i spun soțului ei, care încă mai au un papagal inteligent, am decis să-l trezesc ușor în sus. Dar când papagalul Peck cereale - soțul țipa, și te prefaci că au doar trezit. Și apoi, Doamne ferește, cine știe ce se va urca pe soțul tău treaz și el decide să „recompensa“ papagal.

6 metodă. Această metodă este adecvată numai pentru cei care au o pisica casă, o pisică sau o pisică. În general, orice animale feline. Condițiile sunt aceleași: camera este cald, soțul ei a fost adormit, „lumina.“ Ia sticla cu scanty valeriană, picura exact 2 picături de stomac. licks Cat, fredonând. Da, există vuieste, va merge cu greu doar de mirosul de valeriana, în acest caz, va fi auzit op frenetică și a vedea că este într-adevăr atât de amuzant, ceea ce va avea ochii și țipă. Într-un cuvânt, soțul va reprezenta dependent de droguri dement, sau mai precis, toxicoman. Ca de obicei, soțul meu sare, și într-o oarecare măsură, acesta va fi chiar oarecum ca ochii unei pisici să fie cel puțin la fel (acest lucru este în valoare de o privire, apoi face ceva să-și amintească atunci când se pensioneze). În general, sforait veni în curând.

Aceste metode sunt toate bine, așa că sfătuiesc femeile să-i din când în când să se aplice și nu le tratează cu umor. Toate acestea sunt foarte grave, și cel mai important, aceste metode suficient de eficace. Verificat pe cont propriu soț. Și totuși, dragi femei, ascunde aceste sfaturi departe de oameni, și apoi toți nu înțeleg. La urma urmei, ne pasă de ei și sănătatea lor. Și noi le dorim să suficient de somn pe noapte. Doar așa că încearcă pentru binele lor. Pentru oamenii noștri iubiți dragi!

femeie frumoasă, utilizați sfatul meu pentru sănătatea ta!

articole similare