25 lucruri de un dulap de bază de Evelina Khromchenko, noi te!

25 lucruri de un dulap de bază de Evelina Khromchenko, noi te!
Fiind elegant este cel mai ușor dacă aveți un dulap de bază. Vreau să vă oferim o listă de 25 de articole si accesorii - este ceea ce face un dulap de bază de Evelina Khromchenko. Această listă Evelyn a sunat într-una dintre spectacolele „teză de moda“. Am scris-o pentru el însuși, așa că el a fost întotdeauna la îndemână atunci când am petrece următoarea revizuire a hainelor lor sau de gând să cumpere ceva. Cred că este util nu numai pentru mine.

Fără îndoială, această listă este citit un anumit stil de femei - un astfel de tip de à la Khromtchenko, care poate fi diferită de a ta. Nu contează, ajustarea ușor - și rezolvat! Deci

25 articole si accesorii - dulap de bază de Evelina Khromchenko

1. cașmir haina clasic. Sau la un singur rând. Este recomandabil să bej.
2. capă șanț kaki.

8. costum de pantaloni de dorit negru, în noaptea aceea el a înlocuit smoching, iar a doua zi a fost purtat la locul de muncă.
9. blugi albastru, aproape negru.

10. Rochie-Cauza negru sau gri.
11. rochie de seară sau un cocktail.
12. fusta creion.

25 lucruri de un dulap de bază de Evelina Khromchenko, noi te!

13. prezoanele corporal sau negru.
14. sandale.
15. Ballerinas - bej sau negru.
16. Adidași sau mocasini bej - pentru plimbări lungi sau cumpărături.

17. - Saci de cel puțin 3 bucăți. Primul dintre aceste mici geantă de mână-ambreiaj pe o curea subțire. Cele mai bune din piele mata, deoarece lacul rămân amprente.
18. Al doilea - un mijlocii (cu o carte) pe un lanț sau curea.
19. În al treilea rând - destul de un sac mare, care are două mânere.

20. Puncte - forma Aviator este totul.

21. mătase clasic eșarfă pătrat 70x70-unele de culoare strălucitoare. Culoarea depinde de culoarea părului, ochilor și a pielii.
22. pashmina care servește ca o eșarfă.
23. Perle, colier de perle. Iar perlele pot fi false, atâta timp cât a fost de bună calitate și metal ieftin, fără incluziuni.
24. Tipul de sex masculin ceas - aur sau din oțel.
25. Centura pentru rochie sau camasa.

dulap de baza Evelina Khromchenko va fi elegant, în orice situație. Inutil să lucrurile într-un dulap de bază ar trebui să se potrivească cu culoarea și stilul, să nu fie prea luminos - de fapt, fundamentul de bază. Apoi, ei pot fi ușor interschimbate și combinate între ele. Dacă se dorește, acestea pot fi întotdeauna completate de ceva luminos.

25 lucruri de un dulap de bază de Evelina Khromchenko, noi te!

Ei bine, acum includem imaginația, puteți nu doar propria lor, și se completează până kituri pentru toate ocaziile. De exemplu, aici în această seară, la teatru - de la cel mai Evelina: costum negru pe un corp gol, cu pantaloni, capse negre, un șir de perle, Genți de mână clutch.

Și aici sunt câteva sfaturi de la Evelina pe tema:

- În cazul în care ar trebui să înceapă garderoba femeii?

Cu pantofi. Sfatul meu: înainte de a cumpăra o pereche nouă, vă rugăm să citiți o revistă de modă. Am observat că achiziționarea de accesorii, de multe ori femeile „tarziu“ pentru cateva sezoane - spun ei, și-a dorit mult timp sa, ca Masha, și în cele din urmă a fost în măsură să permite. Dar, până în momentul în care visul este realizat, pantofi de moda râvnit sau cizme, din păcate, a devenit irelevantă. Există o altă capcană psihologică: da, nu cel mai frumos, dar este convenabil. Ei bine, ce este, spune-mi, te rog? Cine te va iubi dacă dețineți până într-o asemenea măsură, nu te iubesc? Plin de pantofi foarte la modă și foarte confortabile pentru fiecare gust și fiecare buget - pur și simplu nu fi leneș să-și petreacă timp pentru a alege perechea ta. Si tineti minte: pantofului la toate despre o femeie poate înțelege totul!

- Ce faci cu lucrurile din moda?

În garderoba mea este greu de a găsi lucruri din modă, pentru că eu prefer de bază clasică. Nu-mi place să arunce bani pe scurgere, și, prin urmare, alege lucrurile care-mi va dura mult timp. Înainte de a cumpăra ceva, cred că ceea ce va fi combinate. Toate marile femei ale modei în dulap, există ceva din colecțiile anterioare. Nu-ți fie rușine să dea lucruri pentru a le da, dacă nu le place în garderoba ta.

Învață arta de a rochie elegant!

5 secrete de transformare
garderoba ta

Un alt dulap de bază

Blugi. tăiat clasic, drept, sau lat sau îngust - în funcție de ceea ce, din cauza Consiliului universal de blugi acolo. Ei au nevoie să se așeze bine, reducerea fund, pentru a lungi picioare și ascunde toate defectele vizibile. Blugii nu ar trebui să fie acoperite cu broderie, paiete, nu ar trebui să fie rupte, și așa mai departe. Acestea ar trebui să fie netede.

pantaloni negri. Nu prea largă, care acoperă călcâiul. Ele sunt bine prelungi piciorul, până la înălțimea tocurilor ei.

Apoi - o cămașă albă. Aceasta este principala ei caracteristica - fierbere-și-alb.

În mod tradițional, dreptul de investiții - clasic bej cașmir cardigan cu un V-gât. Bej - cald, este totul. Chiar dacă este scump, ea va dura o viață întreagă.

fular luminos și eșarfă de blană, nu sunt foarte scumpe, dar pentru a rezolva o mulțime de probleme în anotimpurile mai reci. Opt luni în an, este rece, deci cu siguranță trebuie să ne gândim la asta.

Femeile place să poarte trunchiuri mari, cu o grămadă de prostii inutile. De fapt, doar stai jos și să analizeze ceea ce este util pentru tine în această săptămână de la faptul că ești cu el să fie tras. Desigur, dacă nu poți trăi fără o mulțime de pungi, cumpara ceva ca un sac Birkin de la Hermes. Puteți găsi mai ieftin, dar rețineți că era din piele si accesorii nu arata ieftin.

În cele din urmă, micul rochia neagra. Acesta vă va ajuta în orice situație. Dar să-l aleagă, de asemenea, foarte atent - cum să tigaie pentru aur. Aceasta este, de asemenea, oa doua piele.

25 lucruri de un dulap de bază de Evelina Khromchenko, noi te!

Și, desigur, stilul ar trebui să nu doar vorbesc, ci și pentru a arăta. Uite ce frumos Evelyn prezintă povestea unui dulap de bază pentru femeile din programul „teză la modă“! Apropo, lista mea de acolo.

articole similare